Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кој/што ве смее најмногу?

+40
katusch
Ivana
Mule
pankerishte
Лејди ин ред
RoTkViCa
Gallowsraven
*UnIqUe*
REGINA
METALBOY
Ane
MoNiToO
lost girl
Bleak
dancing_girl
folder
комшивка
PhiLL * E
Lucybell
П.
Master
misticnata
mitan
Џајко
tHeJunKy
grgrgr
Fantom
xpert
Jordison
fairy
мирАл
hollow
malina
T&T
Ludi Milojko
Marej
The Breaking Dawn
kojgode
Mary Jane
Болиглава
44 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Кој/што ве смее најмногу? - Page 2 Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by mitan Вто Фед 10, 2009 1:37 am

сам си прам шеги и си се смеам на нив:D:D хаха
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? - Page 2 Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by misticnata Вто Фед 10, 2009 1:40 am

ам ти ак не стресиш зелени ќе пропаднит светов а за блажо си во потполно право..
tHeJunKy напиша:најмногу можам сам да си се насмеам(ко ќе филозофирам за веќе истрескани зелени), а иначе Блажо го држит местото број еден, и то убедливо. Very Happy Very Happy Very Happy
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? - Page 2 Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by Master Вто Фед 10, 2009 9:50 pm

На црн хумор најмногу се смеам и најмногу сакам такви шеги.
Иначе ак сум нешо нерасположена само Дејан ми е лекот, тој знајт секогаш да ме насмејт.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? - Page 2 Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by П. Вто Фед 10, 2009 10:03 pm

мене МАТО другар ми ме смејт најмногу и вицој глупи Razz Very Happy Laughing
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? - Page 2 Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by Mary Jane Сре Фед 11, 2009 1:33 am

Master напиша:На црн хумор најмногу се смеам и најмногу сакам такви шеги.
Иначе ак сум нешо нерасположена само Дејан ми е лекот, тој знајт секогаш да ме насмејт.

Можам да замислам шо смеење е то...исполнето со мака, болка и солзи.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? - Page 2 Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by misticnata Сре Фед 11, 2009 2:11 am

џанки,моника лидија,блашко и мама
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? - Page 2 Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by Lucybell Пон Фед 23, 2009 1:28 am

Вчера многу ме насмеа чистачкана(ромка) во зградава. Ѕвонит 2 пати за да и дам вода и само шо бев станата од спиење. И ми велит: леле извини шо те разбудив, знам ти многу учиш по цела ноќ, а дење спиеш. Ај напилни ми ја кофава со води и легни си! акцентот и дијалектот претпоставете ги сами Laughing
Lucybell
Lucybell
~ѕвонулка~

Age : 30
Број на мислења : 102

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? - Page 2 Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by PhiLL * E Пон Фед 23, 2009 2:25 pm

The Breaking Dawn напиша:мене вицој ич не ме смеет глупи ми се и не ги разбирам
најмногу искрено ме смеет глупи луѓе Razz:P
Вицовите не ги разбираш, ама затоа луѓето да Twisted Evil
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 30
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? - Page 2 Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Фед 23, 2009 10:38 pm

PhiLL * E напиша:
The Breaking Dawn напиша:мене вицој ич не ме смеет глупи ми се и не ги разбирам
најмногу искрено ме смеет глупи луѓе Razz:P
Вицовите не ги разбираш, ама затоа луѓето да Twisted Evil

и нив не ги онадам мн.....појке ги сожалвам Laughing Laughing
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? - Page 2 Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by комшивка Пон Фед 23, 2009 11:42 pm

со братон знам најмногу да откачам.. или ко ќе сум ептен расположена со друштвоно (валда во пијана состојба, тогаш за се се смеам)
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? - Page 2 Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by folder Пон Фед 23, 2009 11:51 pm

Болиглава напиша:Прашањево мислам дека е јасно.
Мене најмногу ме смеет некој шеги шо излегвет од нашево друштво, глупи вицој и слично... Вас?
Исто... Еј! Втора линија, на Влатче цел кредит му го потрошив маре Razz
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 29
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? - Page 2 Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by dancing_girl Вто Фед 24, 2009 8:32 pm

којгоде rabbit

dancing_girl
Адаптер4е

Age : 29
Број на мислења : 7

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? - Page 2 Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by Bleak Вто Фед 24, 2009 8:55 pm

dancing_girl напиша:којгоде rabbit

Џанки ко ке го мрднит мустаќон налево ептен ме смејт.... иначе на скоро све се смеам... бај д веј велкм њу мембр... Cool
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? - Page 2 Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by lost girl Вто Фед 24, 2009 9:28 pm

misticnata напиша:џанки,моника лидија,блашко и мама
ооо каква чест и јас сум во набројаните хахахаах..
а мене ---џанки блашко маца тото пепи и столе Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
lost girl
lost girl
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 49

http://www.myspace.com/monikathefreak

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? - Page 2 Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by tHeJunKy Вто Фед 24, 2009 9:38 pm

мене онај онаму, брат му роберт, другар му, брачед му и брачеда му...
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? - Page 2 Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by Mary Jane Сре Фед 25, 2009 1:51 am

Бошко по историја.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? - Page 2 Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by tHeJunKy Сре Фед 25, 2009 2:58 pm

тие денеска со хелиум шо зборвеа/пееја оваона на германски Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? - Page 2 Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by mitan Нед Мар 01, 2009 11:54 pm

мн ме смеет луге со нискобуџетен ум....
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? - Page 2 Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by комшивка Пон Мар 02, 2009 1:51 am

tHeJunKy напиша:тие денеска со хелиум шо зборвеа/пееја оваона на германски Very Happy

lol! закон беше шо прајме без нив во класон..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? - Page 2 Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by мирАл Чет Апр 02, 2009 10:53 pm

Мн во последно се смеам на Луд, Збунет и Нормален! Very Happy
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? - Page 2 Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by MoNiToO Пон Апр 06, 2009 11:57 am

Се смеам на се шо е смешно :D:D:D:D:D Ама најмногу се иам смеано на сомнително лице....хахахахахахахахах

MoNiToO
Адаптер4е

Age : 27
Број на мислења : 1

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? - Page 2 Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by Ane Саб Апр 11, 2009 5:32 pm

gulpi vicoj i od cak noris i zaebancine od drustvovo
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? - Page 2 Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by METALBOY Саб Апр 11, 2009 5:50 pm

Имам другари шо знает во секој момент да те насмеет и тие ми се најсмешни..
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? - Page 2 Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by REGINA Сре Мај 06, 2009 6:19 pm

спанџбоб.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? - Page 2 Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by *UnIqUe* Сре Мај 06, 2009 10:34 pm

The Breaking Dawn напиша:мене вицој ич не ме смеет глупи ми се и не ги разбирам
најмногу искрено ме смеет глупи луѓе Razz:PБуквално исто Very Happy
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? - Page 2 Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот