Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кој особини најмногу ве нервираат?

+32
Џими
Marej
Punk
ноунејм
Жбафта
Ivana
fairy
комшивка
REGINA
xpert
Mule
TONI
Џајко
STIFLER
pankerishte
grgrgr
Master
Lastojca
sokol
корун
malina
Bleak
Mary Jane
mitan
misticnata
hollow
kojgode
мирАл
Alexandra
T&T
psycho
Stefk0
36 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Кој особини најмногу ве нервираат? - Page 2 Empty Re: Кој особини најмногу ве нервираат?

Пишување by комшивка Саб Фед 07, 2009 2:39 am

не ме нервирет многу ко ќе каснет зш и јас ја имам таја особина Embarassed освен горенаведениве (дволичност, лажење, кревање итн) ме нервирет песимисти и паничари
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Кој особини најмногу ве нервираат? - Page 2 Empty Re: Кој особини најмногу ве нервираат?

Пишување by fairy Пон Фед 09, 2009 1:10 am

дволичност, лицемерие, ароганција...каснење, некој ако се прајт паметен, ама претерано....и уште неколку работи сигурно, ама не ми теквит
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Кој особини најмногу ве нервираат? - Page 2 Empty Re: Кој особини најмногу ве нервираат?

Пишување by Ivana Вто Мар 17, 2009 1:32 pm

некој шо се прајт паметен со сила, пување без врска и кај шо требит и кај шо не требит, дволични и злобни љуѓишча шо гледет само за нив без разлика дали во моментот ти штетет тебе...
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Кој особини најмногу ве нервираат? - Page 2 Empty Re: Кој особини најмногу ве нервираат?

Пишување by Жбафта Чет Мар 19, 2009 10:37 pm

Мразам: дволичност,љубомора и ко ке се прајт некој на три и пол
Жбафта
Жбафта
Фаундер'с систер
Фаундер'с систер

Age : 27
Број на мислења : 41
Забавен? : ууфф...

Вратете се на почетокот Go down

Кој особини најмногу ве нервираат? - Page 2 Empty Re: Кој особини најмногу ве нервираат?

Пишување by Bleak Чет Мар 19, 2009 10:52 pm

Дволичност, љубомора, кретенизам, идиотизам... доста е Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Кој особини најмногу ве нервираат? - Page 2 Empty Re: Кој особини најмногу ве нервираат?

Пишување by ноунејм Пет Мар 20, 2009 1:08 am

Bleak напиша:Дволичност, љубомора, кретенизам, идиотизам... доста е Smile
сејм
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 28
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Кој особини најмногу ве нервираат? - Page 2 Empty Re: Кој особини најмногу ве нервираат?

Пишување by Punk Пет Мар 20, 2009 1:13 am

лажење, дволичност и себичност
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Кој особини најмногу ве нервираат? - Page 2 Empty Re: Кој особини најмногу ве нервираат?

Пишување by Marej Пет Мар 20, 2009 1:32 am

Arogancija, uf, mrzam. Imat nogu lugje so me mislet arogantna na prv pogled a jas sum golem protivnik na takvo ponashanje.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Кој особини најмногу ве нервираат? - Page 2 Empty Re: Кој особини најмногу ве нервираат?

Пишување by Џими Пет Мар 20, 2009 5:29 pm

Болиглава.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 29
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Кој особини најмногу ве нервираат? - Page 2 Empty Re: Кој особини најмногу ве нервираат?

Пишување by ноунејм Нед Мар 22, 2009 1:20 am

и страшно ми смета кога некој си игра со мојот упалјач безвезе
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 28
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Кој особини најмногу ве нервираат? - Page 2 Empty Re: Кој особини најмногу ве нервираат?

Пишување by Punk Нед Мар 22, 2009 12:15 pm

Marej напиша:Arogancija, uf, mrzam. Imat nogu lugje so me mislet arogantna na prv pogled a jas sum golem protivnik na takvo ponashanje.
јас на пример се плашев од мареј и мислев дека е најарогантна од сите шо ги знам
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Кој особини најмногу ве нервираат? - Page 2 Empty Re: Кој особини најмногу ве нервираат?

Пишување by blesava008 Нед Мар 22, 2009 12:20 pm

најмногу мразам некој ко ке се мешат во туѓи муабети и животи Evil or Very Mad
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 29
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Кој особини најмногу ве нервираат? - Page 2 Empty Re: Кој особини најмногу ве нервираат?

Пишување by Џими Нед Мар 22, 2009 3:23 pm

blesava008 напиша:најмногу мразам некој ко ке се мешат во туѓи муабети и животи Evil or Very Mad
Епа не е све розево ко твојот аватар.
Навикни се.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 29
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Кој особини најмногу ве нервираат? - Page 2 Empty Re: Кој особини најмногу ве нервираат?

Пишување by Marej Нед Мар 22, 2009 3:26 pm

Punk напиша:
Marej напиша:Arogancija, uf, mrzam. Imat nogu lugje so me mislet arogantna na prv pogled a jas sum golem protivnik na takvo ponashanje.
јас на пример се плашев од мареј и мислев дека е најарогантна од сите шо ги знам
Добро немораш на секое да кажвиш ебате.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Кој особини најмногу ве нервираат? - Page 2 Empty Re: Кој особини најмногу ве нервираат?

Пишување by METALBOY Саб Мај 23, 2009 6:08 pm

шмизли ме нервирет
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Кој особини најмногу ве нервираат? - Page 2 Empty Re: Кој особини најмногу ве нервираат?

Пишување by Angelic Саб Мај 23, 2009 8:28 pm

Нарциси ме нервирет.
не дволичност(малку е то) - туку столичност.
Вообразеност.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Кој особини најмногу ве нервираат? - Page 2 Empty Re: Кој особини најмногу ве нервираат?

Пишување by *UnIqUe* Саб Мај 23, 2009 8:30 pm

METALBOY напиша:шмизли ме нервирет

Шмизли не е особина јас колку шо знам Very Happy
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Кој особини најмногу ве нервираат? - Page 2 Empty Re: Кој особини најмногу ве нервираат?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот