Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кога најмногу се имате избрукано?

+18
METALBOY
mitan
Punk
Bleak
комшивка
TONI
PhiLL * E
malina
Master
Lastojca
pankerishte
A GiRL
Mary Jane
Obibos
мирАл
The Breaking Dawn
корун
T&T
22 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Кога најмногу се имате избрукано? Empty Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by T&T Саб Јан 31, 2009 1:18 pm

Јас имам многу такви случки. Некои за кажвење, некои не

Еднаш, бев во менувачница и пред мене имаше еден човек шо си вршеше работа. И јас дур тој вршеше работа си мислев како ќе и настапам на типката "Добар ден,Ве молам, би сакала да купам 30 евра"
И дур си се мислев, малце забегав и и и реков на женичево ДОБАР ДЕН, ВЕ САКАМ
И се стаписав и ништо појќе не реков.. Бруки...

Друго. Еднаш бев гимназија во фурнана да си купам пециво. И една типка шо не мн се мирисаме и шо е вработена ми прајт муабет

(таа)Здраво, шо прајш

(јас) Еве добра, ти шо прајш

И така си праевме муабт едно 3 мин за на крај таја да истајт телефон од косиштено и да сфатам јас дека сама со себе сум си праела муабет. А и така некоја чудна насока имаше муабетов. Јас за едно зборвев, та за друго
хаха
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by корун Саб Јан 31, 2009 1:23 pm

Хахахаха ова е ултимејт Laughing
Иначе мене ко ке ми текнит ке ви кажам. Very Happy
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by The Breaking Dawn Саб Јан 31, 2009 1:36 pm

хахах брука....абе јас од шо се многу не ми ни теквет сеа....најголема брука сум Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by мирАл Саб Јан 31, 2009 2:50 pm

Плаќам пециво во Арома 25 денари и ваѓам 5 денари и викам ево 20, па ваѓам 20 и викам и пет!!! Женава ме пулит незгодно, си излегов и со столе манга се туривме од смеење!! ДебилКога најмногу се имате избрукано? Icon_biggrin
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by T&T Саб Јан 31, 2009 3:00 pm

мирАл напиша:Плаќам пециво во Арома 25 денари и ваѓам 5 денари и викам ево 20, па ваѓам 20 и викам и пет!!! Женава ме пулит незгодно, си излегов и со столе манга се туривме од смеење!! ДебилКога најмногу се имате избрукано? Icon_biggrin
хахаха

важно точно си и дал

Јас еднаш ко работев на плажа во кафич, се избрукав со пари. Типот имаше кафе од 40 денари,и ми дават 100 а јас му викам "Имате уште 10 денари за да ви вратам 50?"

брукии
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by Obibos Саб Јан 31, 2009 9:15 pm

Вака сеа: Го имав глеано дента бајкер бојс по 100ти пат и бевме собрани мозда 60 деца со мотори... И јас ради чалам се качив на седиште и го кревам моторов на едно колце...возам така некое време и срејчен радосен се опуштив и ми избега моторот од поднозе и летна под еден камион.. не знаев кј да се свртам од срам.. среќа јас не паднав. на нозе застанав
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by Mary Jane Саб Јан 31, 2009 10:59 pm

Бевме на кафе со друштвото и еден другар велит "За мене едно нескафе", а келнерката му рече "Нема нескафе", a другиов другар пак велит "Е тогаш и за мене донеси едно"...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by A GiRL Нед Фед 01, 2009 12:17 am

Не ми е навика да прам будала од себе...ама со ова петокот....мислам јас за цел живот си надоместив Embarassed

Ко влегов по грешка во осмицана...
Лелелелееееелелееее ми се чинит ќе се срамам од сите шо учат таму во наредниве 904858903475384 год Sad

Вака некако беше:
Требеше да имам час по географија,арно ама...губевме.И си седевме така в училница(кај шо држиме географија,значит пред осмица).
И влегвит едно моме тогаш,викат оние шо немет учено германски вторник и четврток пред час.А јас и вторник и четврток,прв празен иам. Evil or Very Mad И ојдов да ја побарам она по германски да се исценкам некако. Razz И бев шо бев..нишо не напрајв... Evil or Very Mad И на враќање,ко шо бев изнервирана и ко шо си праев планој во главчево за некоја друга солуција освен одење пред час ,место кај шо требит да си влезам,јас во осмицана по грешка.И отварам само вратана и викам "Кој час имаме петок германски??" И ко глеам не се тие луѓево,она по физика си предават... ми идаше в земја да пропаднам Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed EmbarassedИ само реков "упс...извинете...пријатно"(толку тивко и срамежливо,шо можно е и никој да не ме слушнаRolling Eyes) .

Се кладам се имет изгазено од смеење сите...+ "Колку имаш ти физика??" Razz Embarassed
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by pankerishte Нед Фед 01, 2009 1:51 am

Мене последно шо ми идаше да потонам ми се деси сега пред некоја недела.
Така си одам по пат,од колоквиум,и застанав кај симпо и си пичам накај лептокарија.
И по едно скратено патче си одам и требит една ограда да се префрлит.
И пошто,наводно,сум ослабен си викам ке ја скокам,подвижен сум,а не ко дотогаш ке се протнам низ дупката на решетките.
И зад мене цело време некое момиче ојт,така некоја година помала од мене.
И јас прескоквам и слушам само...крцццццццц....голем звук и си продолжвам да одам немам гајле.и...и се фајкам за гЗ и гледам само гашти,пантолони немат.не ги осеќам.
И си викам а немат гајле малце ми имет пукнато.ииии...си одам,си одам...и слушам смеење зад мене...и се вртам да видам стварно шо ми се имат десено и гледам цели пантолони назад скинати,по боксерки сум одел цело време..а тука имат и школо...и сите ме гледале ко наудрено,шо му е на типов.И се вртам на типкава и и викам се дешават и ова се усрами...хахахаххха
И ја слеков ајде блузата,еден случаен поминувач ми помогна и ја врзав околу половина...да не изгледам како некој мањак и брзо брзо дома...и капуљача стаив зш утре со прст ке ме покажвет...хагхахахахахахаха Embarassed Shocked Razz Laughing
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by A GiRL Нед Фед 01, 2009 2:40 am

pankerishte напиша:Мене последно шо ми идаше да потонам ми се деси сега пред некоја недела.
Така си одам по пат,од колоквиум,и застанав кај симпо и си пичам накај лептокарија.
И по едно скратено патче си одам и требит една ограда да се префрлит.
И пошто,наводно,сум ослабен си викам ке ја скокам,подвижен сум,а не ко дотогаш ке се протнам низ дупката на решетките.
И зад мене цело време некое момиче ојт,така некоја година помала од мене.
И јас прескоквам и слушам само...крцццццццц....голем звук и си продолжвам да одам немам гајле.и...и се фајкам за гЗ и гледам само гашти,пантолони немат.не ги осеќам.
И си викам а немат гајле малце ми имет пукнато.ииии...си одам,си одам...и слушам смеење зад мене...и се вртам да видам стварно шо ми се имат десено и гледам цели пантолони назад скинати,по боксерки сум одел цело време..а тука имат и школо...и сите ме гледале ко наудрено,шо му е на типов.И се вртам на типкава и и викам се дешават и ова се усрами...хахахаххха
И ја слеков ајде блузата,еден случаен поминувач ми помогна и ја врзав околу половина...да не изгледам како некој мањак и брзо брзо дома...и капуљача стаив зш утре со прст ке ме покажвет...хагхахахахахахаха Embarassed Shocked Razz Laughing


хахахахаха и приказнево твое не е за потценвење леле... Shocked
Можам да замислам како ти било Embarassed Ама ко шо си рекол сам-"Се дешават" хехехе Wink

БајДвеј на второво иам еден ред остаено пред завршната реченица-естецки поубо е џоа xD

БајДвеј2 се знајме?? Razz
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by Lastojca Нед Фед 01, 2009 3:24 am

pankerishte напиша:Мене последно шо ми идаше да потонам ми се деси сега пред некоја недела.
Така си одам по пат,од колоквиум,и застанав кај симпо и си пичам накај лептокарија.
И по едно скратено патче си одам и требит една ограда да се префрлит.
И пошто,наводно,сум ослабен си викам ке ја скокам,подвижен сум,а не ко дотогаш ке се протнам низ дупката на решетките.
И зад мене цело време некое момиче ојт,така некоја година помала од мене.
И јас прескоквам и слушам само...крцццццццц....голем звук и си продолжвам да одам немам гајле.и...и се фајкам за гЗ и гледам само гашти,пантолони немат.не ги осеќам.
И си викам а немат гајле малце ми имет пукнато.ииии...си одам,си одам...и слушам смеење зад мене...и се вртам да видам стварно шо ми се имат десено и гледам цели пантолони назад скинати,по боксерки сум одел цело време..а тука имат и школо...и сите ме гледале ко наудрено,шо му е на типов.И се вртам на типкава и и викам се дешават и ова се усрами...хахахаххха
И ја слеков ајде блузата,еден случаен поминувач ми помогна и ја врзав околу половина...да не изгледам како некој мањак и брзо брзо дома...и капуљача стаив зш утре со прст ке ме покажвет...хагхахахахахахаха Embarassed Shocked Razz Laughing


хахахахахаахахаха...леле не можам ..ах бе оли бе
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by Master Нед Фед 01, 2009 3:51 am

Јас се имам избрукано само два пати во животов.

Еднаш ко се враќавме од на натпревар од Скопје. И застанавме со комбево на Стража и заминавме сите горе да купиме за јадење, и во тоа време да ти се паркират уште едно комбе слично ко нашево тука кај шо бевме ние паркирани. И си слегвиме јас и Теа долу и ојме накај комбињава и едно време мене ме снемвит и сите се чудат кај ме снемало. А јас сум влегла во погрешното комбе и внатре гледам други личности непознати и чисто ладнокрвно почвам да им се дерам шо барате бе вие во нашево комбе, ај сите сместа надвор дан ве искршам од ќотек. Тие на почеток малце се збунети и после почвет да запаѓет од смеење. И само влегвит Теа и ми викат Симона го имаш згрешено комбето! Нашето онаму е!
Леле ќе умрев од страм тогаш.


Вториот пат неможам да го кажам требат многу објасвење, а ме мрзит да пишам....
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by Mary Jane Нед Фед 01, 2009 3:54 am

Master напиша:Јас се имам избрукано само два пати во животов.

Еднаш ко се враќавме од на натпревар од Скопје. И застанавме со комбево на Стража и заминавме сите горе да купиме за јадење, и во тоа време да ти се паркират уште едно комбе слично ко нашево тука кај шо бевме ние паркирани. И си слегвиме јас и Теа долу и ојме накај комбињава и едно време мене ме снемвит и сите се чудат кај ме снемало. А јас сум влегла во погрешното комбе и внатре гледам други личности непознати и чисто ладнокрвно почвам да им се дерам шо барате бе вие во нашево комбе, ај сите сместа надвор дан ве искршам од ќотек. Тие на почеток малце се збунети и после почвет да запаѓет од смеење. И само влегвит Теа и ми викат Симона го имаш згрешено комбето! Нашето онаму е!
Леле ќе умрев од страм тогаш.


Вториот пат неможам да го кажам требат многу објасвење, а ме мрзит да пишам....

Moжам да ја замислам реакцијата на Деки...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by Master Нед Фед 01, 2009 3:58 am

Тој најмогу ме зафркаваше од сите и ден денес ми викат пази пак дан го згрешиш комбето
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by pankerishte Нед Фед 01, 2009 4:00 am

A GiRL напиша:
pankerishte напиша:Мене последно шо ми идаше да потонам ми се деси сега пред некоја недела.
Така си одам по пат,од колоквиум,и застанав кај симпо и си пичам накај лептокарија.
И по едно скратено патче си одам и требит една ограда да се префрлит.
И пошто,наводно,сум ослабен си викам ке ја скокам,подвижен сум,а не ко дотогаш ке се протнам низ дупката на решетките.
И зад мене цело време некое момиче ојт,така некоја година помала од мене.
И јас прескоквам и слушам само...крцццццццц....голем звук и си продолжвам да одам немам гајле.и...и се фајкам за гЗ и гледам само гашти,пантолони немат.не ги осеќам.
И си викам а немат гајле малце ми имет пукнато.ииии...си одам,си одам...и слушам смеење зад мене...и се вртам да видам стварно шо ми се имат десено и гледам цели пантолони назад скинати,по боксерки сум одел цело време..а тука имат и школо...и сите ме гледале ко наудрено,шо му е на типов.И се вртам на типкава и и викам се дешават и ова се усрами...хахахаххха
И ја слеков ајде блузата,еден случаен поминувач ми помогна и ја врзав околу половина...да не изгледам како некој мањак и брзо брзо дома...и капуљача стаив зш утре со прст ке ме покажвет...хагхахахахахахаха Embarassed Shocked Razz Laughing


хахахахаха и приказнево твое не е за потценвење леле... Shocked
Можам да замислам како ти било Embarassed Ама ко шо си рекол сам-"Се дешават" хехехе Wink

БајДвеј на второво иам еден ред остаено пред завршната реченица-естецки поубо е џоа xD

БајДвеј2 се знајме?? Razz
Mожно е Razz Razz
А бе сашка опасно беше...ахахахахха...уште не ми се вервит шо ми се деси.... Shocked Razz
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by malina Нед Фед 01, 2009 5:01 am

многу ретко се бунам ама еден ден многу јако се збунав.Епа вака се јавувам јас кај еден другар ама тој да ти имал исти глас ко татко му и јас залетана му викам кај си ти досега магаре едно,цел ден те барам,се турив од звонење на телефон кај го имаше пикнато телефонот,нели требаше да излезиме и си викам јас едно 5 мин и ете од таму ми викат татко му.Извини....ама јас незнам ништо... се капит и така јас си го исклучив телефонот и сега уште го одбегавам чоекот,а заборајв да ви кажам и мајка му пцуев хехехе
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by pankerishte Нед Фед 01, 2009 5:03 am

malina напиша:многу ретко се бунам ама еден ден многу јако се збунав.Епа вака се јавувам јас кај еден другар ама тој да ти имал исти глас ко татко му и јас залетана му викам кај си ти досега магаре едно,цел ден те барам,се турив од звонење на телефон кај го имаше пикнато телефонот,нели требаше да излезиме и си викам јас едно 5 мин и ете од таму ми викат татко му.Извини....ама јас незнам ништо... се капит и така јас си го исклучив телефонот и сега уште го одбегавам чоекот,а заборајв да ви кажам и мајка му пцуев хехехе
хахахаахахахаххахаха...добро било ова...ме изнасмеа Razz Razz Razz
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by malina Нед Фед 01, 2009 5:05 am

то е можда немат да ти се случвит често,ама ко ќе ти се случит случено е хе
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by PhiLL * E Нед Фед 01, 2009 5:43 am

vaka ... moram da go spodelam ova so vas... ne za drugo za d ase posmejme ...

Prvi maj ... skopje pred 6 - 7 godini ...
guzva doma ... bratucedi na prespivanje ...
9 - 10 saatot navecer...
odednas mene me iznenadi neopishliva bolka vo predelot na beshikata :D
mi se ideshe u WC ... ... odam vo kupatilo zafateno... odam vo maloto WC ... i tamu zafateno ... prashuvam dvete zafateni stranki koga ke ja oslobodat taa magicna soba ... ne dobiv odgovor .. samo zvuci na osloboduvanje na prvomajskiot tovar zacinet so rea ...
i sto da kazam ... sram nesram ... bap na terasa... zadna ama ...
izlegov otvoriv slicot i bolkata poleka prestanuvashe ... no ... za moja nesrekja ... pominuvaat komshiite pod terasava ... na parking zastanaa i me gledaat i gledaat .. a jas se praev deka nabljuduvam ... zavrshiv i trk vnatre i se pokriv so kebe oti mn sram me fati ... uterdenta ne mozev ni zdravo da im kazam ... ete toa e mojata prikazna !
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by malina Нед Фед 01, 2009 5:46 am

ХЕХЕХЕХЕЕЕЕЕЕ Е БАШ СИ БИЛА ДОБРА СО КОМШИТЕ,УБАВА ПОЗА СИ ИМ ПОКЛОНИЛА
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by pankerishte Нед Фед 01, 2009 5:47 am

PhiLL * E напиша:vaka ... moram da go spodelam ova so vas... ne za drugo za d ase posmejme ...

Prvi maj ... skopje pred 6 - 7 godini ...
guzva doma ... bratucedi na prespivanje ...
9 - 10 saatot navecer...
odednas mene me iznenadi neopishliva bolka vo predelot na beshikata :D
mi se ideshe u WC ... ... odam vo kupatilo zafateno... odam vo maloto WC ... i tamu zafateno ... prashuvam dvete zafateni stranki koga ke ja oslobodat taa magicna soba ... ne dobiv odgovor .. samo zvuci na osloboduvanje na prvomajskiot tovar zacinet so rea ...
i sto da kazam ... sram nesram ... bap na terasa... zadna ama ...
izlegov otvoriv slicot i bolkata poleka prestanuvashe ... no ... za moja nesrekja ... pominuvaat komshiite pod terasava ... na parking zastanaa i me gledaat i gledaat .. a jas se praev deka nabljuduvam ... zavrshiv i trk vnatre i se pokriv so kebe oti mn sram me fati ... uterdenta ne mozev ni zdravo da im kazam ... ete toa e mojata prikazna !
е ова е богами за срамење What a Face Laughing Laughing Laughing
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by PhiLL * E Нед Фед 01, 2009 5:48 am

malina напиша:ХЕХЕХЕХЕЕЕЕЕЕ Е БАШ СИ БИЛА ДОБРА СО КОМШИТЕ,УБАВА ПОЗА СИ ИМ ПОКЛОНИЛА

МУШКО СУМ ! Twisted Evil
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by malina Нед Фед 01, 2009 5:55 am

извинииииии жал ми е што ти го сменав полот
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by PhiLL * E Нед Фед 01, 2009 5:59 am

НЕ МИ ГО СМЕНИ ТУКА Е ...
НЕГО МЕ ЗАЧУДИ ... ОТИ ПРЕЕСКА НАПИША ЈАК СИ ... А СЕА НЕШТО ЖЕНСКО ССТАНАВ... И ТАКА silent
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by malina Нед Фед 01, 2009 6:01 am

моја грешка знајш како е дремиш на компјутер,а очиве ти паѓет
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот