Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали ви се случило да заспиете на некој час?

+28
blesava008
*UnIqUe*
Рокси
METALBOY
FalcoN eYe
мирАл
T&T
Stefk0
Bleak
pankerishte
Mary Jane
The Breaking Dawn
noviot
комшивка
Lastojca
tHeJunKy
Marej
mitan
fairy
TONI
kojgode
zzz
hollow
Болиглава
xpert
sokol
Џајко
Master
32 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? - Page 2 Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by pankerishte Пет Јан 30, 2009 2:00 am

Lastojca напиша:јас цел час немам заспано...имам дремено така...најдолго дремење кај момено во прва..
Само кај момено имам спиено и то цели 3 години.И на крај од час само ке осетев некоја рака на гла како ме мават...и кошмар мислиш дека е ко ке видиш дека Илче момено е над тебе...ххухухух
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? - Page 2 Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by Bleak Пет Јан 30, 2009 2:29 am

dali vi se slucilo da ne zakasnite eden den so red? e mene da bas denes nesakajki navreme stignaf naskola haha Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? - Page 2 Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by Bleak Пет Јан 30, 2009 2:29 am

a vo vrska za zaspivanje da Smile edno 5-6 pati sigurno ak ne i pojke zs nokna ptica sum ljilja4e Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? - Page 2 Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by pankerishte Пет Јан 30, 2009 2:34 am

Bleak напиша:a vo vrska za zaspivanje da Smile edno 5-6 pati sigurno ak ne i pojke zs nokna ptica sum ljilja4e Smile
Блажо ман користи кирилица.Админиве се лутат Very Happy
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? - Page 2 Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by Stefk0 Пет Јан 30, 2009 12:57 pm

Не се имат случено на час разбуден да ме најдет ..
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? - Page 2 Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by T&T Пет Јан 30, 2009 2:05 pm

Master напиша:Порано си дремев многу на часој посебно на математика. Ама на почетоков од годинава ми се деси да заспијам на бизнис и то она баш сум се оптегнала на столон ко на сончање да сум била. Класов демек се обидвел да ме скријат, ама талентон од чоек шо сејт до мене,мртов ладен, кренал рака да го прашат нешо професорон. И тогаш професорон ме сумил дека спијам и ''дискретно се насмеал'' Laughing

Штета шо не ме сликале.
Леле, то беше патос......
хахахаххахахахаххахахахахахха

Иначе јас имам заспиено на филозофија ама се разбудив брзо и никој не ми се смееше ха
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? - Page 2 Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by Bleak Пон Фед 02, 2009 11:32 pm

[quote="T&T"]
Master напиша:Порано си дремев многу на часој посебно на математика. Ама на почетоков од годинава ми се деси да заспијам на бизнис и то она баш сум се оптегнала на столон ко на сончање да сум била. Класов демек се обидвел да ме скријат, ама талентон од чоек шо сејт до мене,мртов ладен, кренал рака да го прашат нешо професорон. И тогаш професорон ме сумил дека спијам и ''дискретно се насмеал'' Laughing

Штета шо не ме сликале.


Мене 5 мин ме будеа... имаф заспано на математика ито кома одвај ме разбуди другароф до мене Smile цел клас значи да се убивет од смеење абе дебилчиња раскажвеја по професорине Razz
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? - Page 2 Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by мирАл Пон Фед 02, 2009 11:34 pm

Можда на италјански!!! Ама иам еден другар Скокал не знам чоекон алал да му е немат час на кој не спијат сите професори одат и го будат!!!!
Тој на секое ево професорке пишев хааха Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? - Page 2 Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by Master Вто Фед 03, 2009 12:02 am

мирАл напиша:Можда на италјански!!! Ама иам еден другар Скокал не знам чоекон алал да му е немат час на кој не спијат сите професори одат и го будат!!!!
Тој на секое ево професорке пишев хааха Razz

То ни е по брачедска линија. Брачед ми е прв!
Немој ти нешо лошо за него....
Иначе знам шо талент е најголем! Laughing
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? - Page 2 Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by Bleak Вто Фед 03, 2009 1:24 am

мирАл напиша:Можда на италјански!!! Ама иам еден другар Скокал не знам чоекон алал да му е немат час на кој не спијат сите професори одат и го будат!!!!
Тој на секое ево професорке пишев хааха Razz

И јас си знам колега ми е хаха Smile а тренер ко шо видоф во некоја од темине Влатче ака Мудро Бркче хаха Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? - Page 2 Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by FalcoN eYe Вто Фед 03, 2009 1:45 am

zaspav na eden cas po biologija kaj vesna:D i pred kraj od casot mi vikat:Naumoski dan zaspies!Zaspav pofesorke veke!Razz Znam deka zaspa samo cekav da ti padnit glata...:D:D:D
FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 105

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? - Page 2 Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by METALBOY Саб Апр 04, 2009 10:11 pm

сега пред неколку дена заспав на историја, паднав на тастатурана со главава и среќа почна да цвичит компјутерон и се разбудив, а за цвичењето друг наклапа Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? - Page 2 Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by Рокси Нед Апр 05, 2009 12:59 am

На хемија кај Лоле, ги испрашвеше овие шо имет за поправање оценки и то
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 27
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? - Page 2 Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by *UnIqUe* Нед Мај 10, 2009 2:48 am

На математика... и ко станав ко изгубен поим бев.... остај сите ко фреак со ме гледаја не можев 15 мин да сфатам шо се дешават Smile
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? - Page 2 Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by blesava008 Нед Мај 10, 2009 2:56 pm

заспав на економија цел час го преспав... а да и еднаш на пракса и после то ме стана на табла Smile
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 29
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? - Page 2 Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by lela Пон Мај 11, 2009 7:06 pm

FalcoN eYe напиша:zaspav na eden cas po biologija kaj vesna:D i pred kraj od casot mi vikat:Naumoski dan zaspies!Zaspav pofesorke veke!Razz Znam deka zaspa samo cekav da ti padnit glata...:D:D:D
пффффффффф ахахахахахахахахахахаха

lela
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? - Page 2 Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by lela Пон Мај 11, 2009 7:09 pm

па и јас нормално на биологија имам заспано.(Ретки се тие што на биологија немаат заспано мислам)!

lela
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? - Page 2 Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Мај 11, 2009 11:07 pm

јас редовно дремвам на биологија.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? - Page 2 Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by Bleak Вто Мај 12, 2009 10:57 am

Вчера... на Граѓанско... се изнаспаф... Very HappyVery HappyVery Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? - Page 2 Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by Ivana Вто Мај 12, 2009 8:40 pm

да на историја кј Бошко... ама онака спијав површно... не ме вкопа
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? - Page 2 Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by s... Чет Мај 14, 2009 9:00 pm

да скоро секој час спијам...
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? - Page 2 Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by katusch Сре Јун 24, 2009 7:56 pm

јас лани кај волкан ЕДВАЈ успеав да не заспијам, и после то од тони имавме музичко, ко сум легнала... ама одма ме разбудија дебилине, пиштеја ко да горит школоно.
годинава не можев да заспијам никако, комшивкине ми се чашитки невидени Very Happy и постојано некој голем муабет имат
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? - Page 2 Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот