Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Најчудна врска која сте ја имале до сега

+18
malina
kojgode
Punk
lost girl
Jas**
Gangi
Obibos
grgrgr
xpert
Bleak
Mary Jane
Lastojca
The Breaking Dawn
комшивка
pankerishte
T&T
Master
TONI
22 posters

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега - Page 3 Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by kojgode Нед Мар 01, 2009 9:10 pm

Нишо немаш згрешено за да се извиниш. То шо самата се фалиш е ваљда грешка шо само ти мојш да ја попрајш не требит извинвење нас ништо не ни згреши.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега - Page 3 Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by REGINA Нед Мар 01, 2009 9:16 pm

REGINA напиша:
корун напиша:
REGINA напиша:па најчудна а воедно и најкратка врска ми е една шо траеше 10 мин. Незнам како, ама чоекот успеа да ми здосадит во толку краток временски период.

Тој тебе или ти него?

глупаво прашање. Јас него се подразбира.
ти зш си помислил поинаку?

абе море вака сеа... хехе
со последниов коментар кај `глупаво прашање.. бла бла` сама се имам закопано. ама не коментирам.. кој свати свати.

иначе вистина признавам дека нарцисоидноста(со посебен акцент на фалењето) ми е голема маана... прекумерена, ама благодарение на вашите забелешки ќе се попрам. тенк ју.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега - Page 3 Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by nice Чет Мар 05, 2009 10:48 pm

najcudna vrska: topov e mn cuden so nekoj sfakanja, vo nisto ne sme isti, a jas bev vo vrska so nego hhahaha nedaj boze:)

nice
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 57

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега - Page 3 Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот