Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Најчудна врска која сте ја имале до сега

+18
malina
kojgode
Punk
lost girl
Jas**
Gangi
Obibos
grgrgr
xpert
Bleak
Mary Jane
Lastojca
The Breaking Dawn
комшивка
pankerishte
T&T
Master
TONI
22 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега - Page 2 Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by Bleak Пон Фед 16, 2009 10:06 pm

lost girl напиша:hahhaa naj4udna vrska-3 meseci odevme i duri 3tiot se izmuavavme ina4e do togas niso pojke od za raka drzenje nemase ....dobro to mi bese prva vrska i mali bevme hahhahaha

Епа вака... после месец и пол одење ми рече дек не била за долги врски и не е сакала... иначе ајде са да кажиш која си на прајват месиџ (ова оф топик Laughing )
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега - Page 2 Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by Punk Пон Фед 16, 2009 10:38 pm

не и се пуштај бе блажо
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега - Page 2 Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by Bleak Пон Фед 16, 2009 10:50 pm

Punk напиша:не и се пуштај бе блажо

Не и се пуштам ре... друга си сакам јас Razz
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега - Page 2 Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by TONI Вто Фед 17, 2009 7:58 pm

Bleak напиша:
Punk напиша:не и се пуштај бе блажо

Не и се пуштам ре... друга си сакам јас Razz
Пази дан е цецево мое зш ќе те тепам.Не си за нејзе. Very Happy Cool Very Happy
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега - Page 2 Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by lost girl Вто Фед 17, 2009 8:04 pm

TONI напиша:
Bleak напиша:
Punk напиша:не и се пуштај бе блажо

Не и се пуштам ре... друга си сакам јас Razz
Пази дан е цецево мое зш ќе те тепам.Не си за нејзе. Very Happy Cool Very Happy

a ti koj toni si ??? se znajme??? Very Happy
lost girl
lost girl
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 49

http://www.myspace.com/monikathefreak

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега - Page 2 Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by TONI Вто Фед 17, 2009 8:30 pm

lost girl напиша:
TONI напиша:
Bleak напиша:
Punk напиша:не и се пуштај бе блажо

Не и се пуштам ре... друга си сакам јас Razz
Пази дан е цецево мое зш ќе те тепам.Не си за нејзе. Very Happy Cool Very Happy

a ti koj toni si ??? se znajme??? Very Happy
Не,зш? Very Happy Very Happy
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега - Page 2 Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by Bleak Чет Фед 26, 2009 1:49 am

Пази дан е цецево мое зш ќе те тепам.Не си за нејзе. Very Happy Cool Very Happy

Јас можеби за никоја не сум... кој ме знајт... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега - Page 2 Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by TONI Чет Фед 26, 2009 12:48 pm

Bleak напиша:
Пази дан е цецево мое зш ќе те тепам.Не си за нејзе. Very Happy Cool Very Happy

Јас можеби за никоја не сум... кој ме знајт... Very Happy
Не бе брат. Wink
Имам читано дека секој човек е сакан од најмалку две личности со кои не сме во сродство.Јас верувам дека е така... Smile Smile Smile Smile
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега - Page 2 Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by Bleak Чет Фед 26, 2009 9:53 pm

TONI напиша:
Bleak напиша:
Пази дан е цецево мое зш ќе те тепам.Не си за нејзе. Very Happy Cool Very Happy

Јас можеби за никоја не сум... кој ме знајт... Very Happy
Не бе брат. Wink
Имам читано дека секој човек е сакан од најмалку две личности со кои не сме во сродство.Јас верувам дека е така... Smile Smile Smile Smile

Дур се пофалет тие две личности дек ме сакет 90 години ќе напрам хаха... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега - Page 2 Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by kojgode Чет Фед 26, 2009 9:53 pm

Јас еднаш имав вратоврска.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега - Page 2 Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by malina Чет Фед 26, 2009 9:56 pm

Во случајов не се работит за врска ама јас одев со еден и им кажав дома (то беше пред 4 год),а тие да ти разбрале дека одам со некој друг и така имаше некој смешни случки ....
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега - Page 2 Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by Punk Чет Фед 26, 2009 10:07 pm

неам чудни врски јас =)))
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега - Page 2 Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by REGINA Нед Мар 01, 2009 2:17 am

па најчудна а воедно и најкратка врска ми е една шо траеше 10 мин. Незнам како, ама чоекот успеа да ми здосадит во толку краток временски период.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега - Page 2 Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by корун Нед Мар 01, 2009 1:10 pm

REGINA напиша:па најчудна а воедно и најкратка врска ми е една шо траеше 10 мин. Незнам како, ама чоекот успеа да ми здосадит во толку краток временски период.

Тој тебе или ти него?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега - Page 2 Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by REGINA Нед Мар 01, 2009 2:06 pm

корун напиша:
REGINA напиша:па најчудна а воедно и најкратка врска ми е една шо траеше 10 мин. Незнам како, ама чоекот успеа да ми здосадит во толку краток временски период.

Тој тебе или ти него?

глупаво прашање. Јас него се подразбира.
ти зш си помислил поинаку?
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега - Page 2 Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by корун Нед Мар 01, 2009 2:48 pm

Од кај се подразбират жити све?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега - Page 2 Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by REGINA Нед Мар 01, 2009 3:29 pm

корун напиша:Од кај се подразбират жити све?

зато шо јас не им се здосадвам на љуѓево.. ак ме знајш ќе знајш за шо зборвам.
сеа звучит ова самобендисано, ама ај шо да прам така е.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега - Page 2 Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by kojgode Нед Мар 01, 2009 3:35 pm

Зш мислам дека си во голема заблуда? Neutral
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега - Page 2 Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by REGINA Нед Мар 01, 2009 3:36 pm

со други зборови, сакаш да кажиш дека сум досадна?!?!
еј фала.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега - Page 2 Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by kojgode Нед Мар 01, 2009 3:37 pm

REGINA напиша:

зато шо јас не им се здосадвам на љуѓево.. ак ме знајш ќе знајш за шо зборвам.
сеа звучит ова самобендисано, ама ај шо да прам така е.
Излеа јас не сум чоек. Иначе повели и другпат за она фала.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега - Page 2 Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by REGINA Нед Мар 01, 2009 3:40 pm

не ме ни знајш, а веќе заклучи дека сум досадна... абе ај хах!
па стварно фала на мислењето. хм чудно. ок ок
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега - Page 2 Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by kojgode Нед Мар 01, 2009 3:57 pm

Ам ево по ова шо го читам глеам некој карактеристики шо не можам да ги поднесам кaкo самофалење. Извини ама така ми излгеаш можда во живо поинаква си незнам то. Ама ај прочка е смеам вака да зборвам. Wink
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега - Page 2 Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by STIFLER Нед Мар 01, 2009 8:58 pm

kojgode напиша:Ам ево по ова шо го читам глеам некој карактеристики шо не можам да ги поднесам кaкo самофалење. Извини ама така ми излгеаш можда во живо поинаква си незнам то. Ама ај прочка е смеам вака да зборвам. Wink
И јас така заклучив
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега - Page 2 Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by REGINA Нед Мар 01, 2009 9:00 pm

STIFLER напиша:
kojgode напиша:Ам ево по ова шо го читам глеам некој карактеристики шо не можам да ги поднесам кaкo самофалење. Извини ама така ми излгеаш можда во живо поинаква си незнам то. Ама ај прочка е смеам вака да зборвам. Wink
И јас така заклучив

а ако се извинам? Sad
Безвезе ми е лугево ко ќе добивет неточни впечатоци...
извинато ќе ми е?
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега - Page 2 Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by STIFLER Нед Мар 01, 2009 9:07 pm

Од мене да!
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега - Page 2 Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот