Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Најчудна врска која сте ја имале до сега

+18
malina
kojgode
Punk
lost girl
Jas**
Gangi
Obibos
grgrgr
xpert
Bleak
Mary Jane
Lastojca
The Breaking Dawn
комшивка
pankerishte
T&T
Master
TONI
22 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега Empty Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by TONI Пон Јан 26, 2009 5:43 pm

Слободно напишите која ви била најчудната врска до сега и се разбира и поради шо?
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by Master Пон Јан 26, 2009 11:01 pm

Хахаха! Скоро сите!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by T&T Пон Јан 26, 2009 11:19 pm

Објасни го терминот ЧУДНА
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by TONI Пон Јан 26, 2009 11:27 pm

T&T напиша:Објасни го терминот ЧУДНА
Па да не е некоја нормална.
Еве да ти наведам пример....дечкото да ти бара некои работи шо не се мн стандард знајни од сите како работи кои се морални во врска.Или мн да е забегано-непуштање од страна на родителите,проблеми и друго шо ми ја направиле таа врска некако посебна,а и мн чудна.

Ев ај јас отворив тема а не кажав за моја чудна,најчудна,пречудна врска.....се фатив со тетка(ама незнаев) Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by T&T Пон Јан 26, 2009 11:35 pm

хехе

Чудна врска немам имано, ама имам имано чуден однос со машко шо се филмаше дека сме во врска иако немаше никаков показател. Ниту го поднесвев, ниту му зборвев, и страшно го иритирав намерно за да се тргнит. Ама ништо, типот и натака продолжвење дури и ме викна на визита дома му да се запознам со родителите. Helloooooooooooooooooooo
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by pankerishte Пон Јан 26, 2009 11:41 pm

TONI напиша:
T&T напиша:Објасни го терминот ЧУДНА
Па да не е некоја нормална.
Еве да ти наведам пример....дечкото да ти бара некои работи шо не се мн стандард знајни од сите како работи кои се морални во врска.Или мн да е забегано-непуштање од страна на родителите,проблеми и друго шо ми ја направиле таа врска некако посебна,а и мн чудна.

Ев ај јас отворив тема а не кажав за моја чудна,најчудна,пречудна врска.....се фатив со тетка(ама незнаев) Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

со тетка? Shocked Shocked Shocked
упс
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by комшивка Вто Јан 27, 2009 2:26 am

со компјутеров.. плус не ме пуштат да одам на спиење, денес многу малку време заедно сме поминале Neutral
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by The Breaking Dawn Вто Јан 27, 2009 12:16 pm

TONI напиша:
T&T напиша:Објасни го терминот ЧУДНА
Па да не е некоја нормална.
Еве да ти наведам пример....дечкото да ти бара некои работи шо не се мн стандард знајни од сите како работи кои се морални во врска.Или мн да е забегано-непуштање од страна на родителите,проблеми и друго шо ми ја направиле таа врска некако посебна,а и мн чудна.

Ев ај јас отворив тема а не кажав за моја чудна,најчудна,пречудна врска.....се фатив со тетка(ама незнаев) Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked


вау Shocked ...е ова е нешто....како успеа?? lol!
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by TONI Чет Јан 29, 2009 6:00 pm

The Breaking Dawn......
Искрејно се чудев и јас и смешно ми беше зш тетка ми била.Беше постара од мене мислам 2 години и некако ненадејно и мн чудно за мене све испадна тогаш.Убо шо брзо завршивме и таа пак си замина од кај шо си дојде-Србија.Сега си била среќно мажена жена Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy -друг пат во подолги црти
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by pankerishte Чет Јан 29, 2009 7:39 pm

TONI напиша:The Breaking Dawn......
Искрејно се чудев и јас и смешно ми беше зш тетка ми била.Беше постара од мене мислам 2 години и некако ненадејно и мн чудно за мене све испадна тогаш.Убо шо брзо завршивме и таа пак си замина од кај шо си дојде-Србија.Сега си била среќно мажена жена Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy -друг пат во подолги црти
Сакаш да кажиш дека ако потраело сега ке беше среќно/несреќно оженет со тетка.
хахахахах...се шалам Very Happy Cool Razz Razz
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by The Breaking Dawn Чет Јан 29, 2009 10:08 pm

TONI напиша:The Breaking Dawn......
Искрејно се чудев и јас и смешно ми беше зш тетка ми била.Беше постара од мене мислам 2 години и некако ненадејно и мн чудно за мене све испадна тогаш.Убо шо брзо завршивме и таа пак си замина од кај шо си дојде-Србија.Сега си била среќно мажена жена Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy -друг пат во подолги црти

се трогнав.... Shocked ова нешто само ти мојш да го напрајш Laughing
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by Lastojca Чет Јан 29, 2009 11:37 pm

јас не сум имала чудна врска...ама морам да ви раскажам едно типче од романија шо ми изнакажа под дејство на алкохол...типов одел 4 години со некоја брачеда а и двајцата знаеле дек се брачеди ..значит напоменвам знаеле 4 години...и некако испаднало од дома и да дознает и да ги разделет и сега таја живит во друг град а тој патит по неа и е во депресија
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by Mary Jane Пет Јан 30, 2009 1:27 am

Lastojca напиша:јас не сум имала чудна врска...ама морам да ви раскажам едно типче од романија шо ми изнакажа под дејство на алкохол...типов одел 4 години со некоја брачеда а и двајцата знаеле дек се брачеди ..значит напоменвам знаеле 4 години...и некако испаднало од дома и да дознает и да ги разделет и сега таја живит во друг град а тој патит по неа и е во депресија

Леле, кј е заминат светов. Само инцести...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by Bleak Пет Јан 30, 2009 1:05 pm

Хммм.... чудна врска... хаха одеф можда 2 недели со една та втора брачеда ми била али кој знаел Smile и т'ка Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by комшивка Саб Јан 31, 2009 12:37 am

Lastojca напиша:јас не сум имала чудна врска...ама морам да ви раскажам едно типче од романија шо ми изнакажа под дејство на алкохол...типов одел 4 години со некоја брачеда а и двајцата знаеле дек се брачеди ..значит напоменвам знаеле 4 години...и некако испаднало од дома и да дознает и да ги разделет и сега таја живит во друг град а тој патит по неа и е во депресија

аххаахах кој беше то? Very Happy
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by Lastojca Саб Јан 31, 2009 11:49 am

онај кај шо беше магдалена на фемили деј ..миха нешо така се викаше еден црн...
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by xpert Саб Јан 31, 2009 12:20 pm

Кој е тој ма?scratchRazz
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by grgrgr Саб Јан 31, 2009 12:29 pm

ааааааааааа да да го знам.пак мене ми рече дек сеа имал женска

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by комшивка Саб Јан 31, 2009 2:57 pm

Lastojca напиша:онај кај шо беше магдалена на фемили деј ..миха нешо така се викаше еден црн...

имаше еден михна ама не ми теквит кој беше. мислам дека тој раперот се викаше михна ама тој беше плав Neutral
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by Obibos Саб Јан 31, 2009 8:44 pm

Јас ко помал имав садомазо врска со стара жена 50 годишна ме тепаше со камшици и ми клаваше топче во устава и ми ги гризеше прстите и се кубавме за коси
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by Lastojca Саб Јан 31, 2009 10:21 pm

комшивка напиша:
Lastojca напиша:онај кај шо беше магдалена на фемили деј ..миха нешо така се викаше еден црн...

имаше еден михна ама не ми теквит кој беше. мислам дека тој раперот се викаше михна ама тој беше плав Neutral

не не не теој раперот еден друг..и не таја магдалена туку магде од кецон
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by Gangi Сре Фед 04, 2009 9:46 am

Bleak напиша:Хммм.... чудна врска... хаха одеф можда 2 недели со една та втора брачеда ми била али кој знаел Smile и т'ка Smile
леле жив баксуз.мене 8 дена со муки јајцава цитрони ми ги напрај
Gangi
Gangi
LIVERPOOL 4 LIFE

Age : 34
Број на мислења : 71

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by Jas** Чет Фед 05, 2009 1:22 am

комшивка напиша:
Lastojca напиша:јас не сум имала чудна врска...ама морам да ви раскажам едно типче од романија шо ми изнакажа под дејство на алкохол...типов одел 4 години со некоја брачеда а и двајцата знаеле дек се брачеди ..значит напоменвам знаеле 4 години...и некако испаднало од дома и да дознает и да ги разделет и сега таја живит во друг град а тој патит по неа и е во депресија

аххаахах кој беше то? Very Happy
ova nate go kazvese naskolo....nejze prasajja:D
Jas**
Jas**
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 37

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by Lastojca Чет Фед 05, 2009 1:26 am

најчудна т.е. најглупа врска шо траеше еден ден...шо бе ни еден ден не беше//
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by lost girl Пон Фед 16, 2009 9:54 pm

hahhaa naj4udna vrska-3 meseci odevme i duri 3tiot se izmuavavme ina4e do togas niso pojke od za raka drzenje nemase ....dobro to mi bese prva vrska i mali bevme hahhahaha
lost girl
lost girl
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 49

http://www.myspace.com/monikathefreak

Вратете се на почетокот Go down

Најчудна врска која сте ја имале до сега Empty Re: Најчудна врска која сте ја имале до сега

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот