Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што правите во моментов?

Страна 28 of 28 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28

Go down

Што правите во моментов? - Page 28 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by RoTkViCa Пон Апр 20, 2009 8:00 pm

читам шо прајте вие Razz
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 28 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Mary Jane Пон Апр 20, 2009 8:22 pm

METALBOY напиша:Кај тетка на лаптопов сум и гледам митбастерс

Ценам брат. Да ја поздравиш тетка ти. Идаш утре?
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 28 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by METALBOY Пон Апр 20, 2009 8:24 pm

сега и одговарам на Маry Jane: ок и да Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 28 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 28 of 28 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот