Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Како искажувате бес?

+31
Gallowsraven
KaTeRiNcE
ноунејм
METALBOY
Bleak
malina
TONI
tHeJunKy
Obibos
П.
PhiLL * E
Punk
pankerishte
Alexandra
mitan
корун
The Breaking Dawn
hollow
мирАл
Marej
Lastojca
noviot
комшивка
Болиглава
REGINA
kojgode
Џајко
sokol
Master
Mary Jane
T&T
35 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Како искажувате бес? - Page 2 Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by комшивка Пет Јан 23, 2009 10:33 pm

јажето наше или тие ќе ни го дает?
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? - Page 2 Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by sokol Пет Јан 23, 2009 10:34 pm

ќе си прашаш таму ќе ти кажет
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? - Page 2 Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by mitan Пет Јан 23, 2009 10:38 pm

корун напиша:
mitan напиша:порано ак се изнервирав само пцуев а занев и да се истепам а сеа не се нервирам мн мн само понекогаш...требит само да сватиш дека не требит за дебили да се нервираш и то е то....

Исто така добра опција е да го репетираш пиштолот.
не сум јас каубоец ко тебе...
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? - Page 2 Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by Alexandra Саб Јан 24, 2009 2:34 am

Јас ко ќе сум поблаго изнервирана и во моментот некој да ми се обратит многу дебилно се понашам ама знам и да се контролирам зависи со која личност прам муабет,а ако сум премногу изнервирана плачам :s
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? - Page 2 Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by pankerishte Саб Јан 24, 2009 10:16 pm

Зависит кога како.Значи можам да се изнервирам секундарно али ми поминува секундарно.
А реагирам лошо,бурно,агресивно.
хахахаххаха
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? - Page 2 Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by Punk Нед Јан 25, 2009 1:47 pm

Некогаш за ситници се нервирам ама то е пролазно онака а да се изнервирам премногу многу ретко се дешават и ко ќе се десит трпам цело време и се прам дека не е ништо а исто и можам да се истурам на некој (шо е и ова ретко)
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? - Page 2 Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by Болиглава Нед Јан 25, 2009 4:05 pm

Акам ко гојдо најчесто и придушени нервозни извици.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? - Page 2 Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by PhiLL * E Пет Јан 30, 2009 1:50 pm

нема солзи... нема емоции ... само чист гнев и бес насобран од сите години патење по таа недостижност... која сите знаеме дека никојпат нема да ја стасаме и ќе умреме обидувајќи се да сфатиме шо тргнало наопаку...зошто баш нас судбината не одбрала како нејзина марионета со која што везден планира да си игра и да не и даде мира во нејзиниот мизерен живот ... зошто ?


а иначе бесот ... го искажувам со кршење коски ... МОИ ...
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? - Page 2 Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by П. Пет Јан 30, 2009 4:30 pm

не се нервирам често а ко ќе се изнервирам сакам да сум сама,ако не е можно то молчам (понекогаш знам и да се истурам .... на погрешна личност)
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? - Page 2 Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by Obibos Пет Јан 30, 2009 4:52 pm

Обавезно наебвит некој ко ке сум неврозен..домашни или гости не прам разлика santa
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? - Page 2 Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by tHeJunKy Пет Јан 30, 2009 9:10 pm

ко ќе се изнервирам, прво бројам до 10. иначе скоро да не искажвам бес...све си е пот контрола Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? - Page 2 Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by TONI Саб Јан 31, 2009 7:46 pm

Едноставно трпам во себе,ја земам гитарата и свирам или се тргам настрана дур се смирам.Преферирам во такви ситуации да сум сам.
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? - Page 2 Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by mitan Саб Јан 31, 2009 8:07 pm

хмм....зависит на кого го искажвам....ако е на некоја небитна личност знам да бидам мн непријатен а ако е со некој шо се познавам едноставно си преќутвам...
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? - Page 2 Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by PhiLL * E Нед Фед 01, 2009 4:25 am

mitan напиша:хмм....зависит на кого го искажвам....ако е на некоја небитна личност знам да бидам мн непријатен а ако е со некој шо се познавам едноставно си преќутвам...
mitanco :D
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? - Page 2 Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by malina Нед Фед 01, 2009 4:39 am

Јас сум многу избувлива личност и ко ќе сум многу нервозна незнам шо прам се дерам по сите,се карам,сите ми се криви,и ....а најмногу шо мразам е личности шо ми прает лице,а од друга страна воопшто не ме сакет,па така да нека се чувет
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? - Page 2 Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by Marej Нед Фед 01, 2009 4:41 am

malina напиша:Јас сум многу избувлива личност и ко ќе сум многу нервозна незнам шо прам се дерам по сите,се карам,сите ми се криви,и ....а најмногу шо мразам е личности шо ми прает лице,а од друга страна воопшто не ме сакет,па така да нека се чувет
Razz Wink
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? - Page 2 Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by Bleak Сре Фед 04, 2009 1:57 am

Бес? шо знам јас. знам нашкола еднаш го разбуди бесот во мене еден и го фрлиф в стакло целиот и од тогаш посмирен сум и не реагирам тој ак ме нервират јас го дупчам дур не му скурчит него а за после ќе видиме Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? - Page 2 Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by REGINA Чет Апр 23, 2009 11:03 pm

обично се заканвам, кажвам некои дотогаш неоткриени пцовки... ама одма поминвит, и дури после то ми теквит да бројам до 10, наназад и нанапред tongue
и после следвит пресврт на ситуацијата, ја збесвам личноста шо ме збеснала.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? - Page 2 Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by METALBOY Пет Апр 24, 2009 9:20 am

често пробвам да се воздржам, ама ако е појако од мене, тогаш се дерам најгласно шо можам Twisted Evil
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? - Page 2 Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by ноунејм Саб Апр 25, 2009 6:07 pm

ako сум ептем бесен ке му се јавам на корун да го репетират пиштолот


Последната промена е направена од ноунејм на Саб Апр 25, 2009 6:17 pm. Мислењето е променето 1 пати
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? - Page 2 Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by KaTeRiNcE Саб Апр 25, 2009 6:16 pm

Се раздеравам ептен посебно на тој шо ми ги кренал сафриве,ама не избувам одма туку прво со поглед и со чутење чекам малце,да видам дал ќе продолжит да ме нервират.
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? - Page 2 Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by Gallowsraven Саб Апр 25, 2009 8:36 pm

Јас сум ептен голема нерва, и најчесто ко ќе сум нервозна испуштам неартикулисано високофреквентни крици, ја мавам сестра ми напати Sad, удирам во нешо, се истурам врз ноктиве.. А во последно најмногу врз мониторине на школа...
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 31
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? - Page 2 Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by Рокси Саб Апр 25, 2009 10:21 pm

Незнам, искрено. 3ависи на кој или шо сум бесна.
Ако некој другар нашколо ме изнервират тогаш го истурам бесот на него. Другарка ако ме изнервират ќе и лупнам се’ во фаца придружено со шмизларски испади Razz .
Ако ме изнервират мама си ќутам пошо можам казна да јадам.
Ак ме изнервират брат ми - му викам, па тој ми викат, па јас него... и така дури мама не се 3амешат ... после неа и ја оставам караницата lol! lol!
На предмети не го истурам бесот поради едноставна причина шо ќе е џабе, само ќе ме болат рацете, а пак ќе сум бесна. bom
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? - Page 2 Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by Angelic Нед Апр 26, 2009 2:25 am

зависит. Некогаш ќе си пречутам ќе го задржам во мене.. некогаш викам гласно и ми од голем бес ми течат солзи! а и ноктите не се на одмет Cool Razz
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? - Page 2 Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by RoTkViCa Нед Апр 26, 2009 10:07 am

верувајте, не сакате да знаете Razz
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? - Page 2 Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот