Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што правите кога сте сами дома?

+23
misticnata
REGINA
fairy
PhiLL * E
pankerishte
Obibos
Gangi
sokol
мирАл
Болиглава
Master
mitan
The Breaking Dawn
Lastojca
Ludi Milojko
Mary Jane
hollow
комшивка
malina
T&T
корун
Alexandra
kojgode
27 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Што правите кога сте сами дома? - Page 2 Empty Re: Што правите кога сте сами дома?

Пишување by PhiLL * E Чет Фед 12, 2009 10:26 pm

Музика до даске, цигарче малце кока колче и така си седам си играм со даљинското а понекогаш по грешка и на порничи кликам
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 30
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога сте сами дома? - Page 2 Empty Re: Што правите кога сте сами дома?

Пишување by fairy Чет Фед 12, 2009 10:42 pm

јас уживам...никој не ме замарат...слушам музика, гледам тв, некое филмче... :D
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога сте сами дома? - Page 2 Empty Re: Што правите кога сте сами дома?

Пишување by REGINA Нед Фед 15, 2009 12:30 am

Отварам шифуњерон и сите можни комбинации за облека ги испробвам, музика до даске...
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога сте сами дома? - Page 2 Empty Re: Што правите кога сте сами дома?

Пишување by misticnata Нед Фед 15, 2009 12:43 am

прам лом...музика најгласно шо мојт,јадење пивцето до мене и кулирам и ко ќе ми текнит дек требит да дојдет мојне станвам и за 5мин све е цакум-пакум
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога сте сами дома? - Page 2 Empty Re: Што правите кога сте сами дома?

Пишување by PhiLL * E Нед Фед 15, 2009 1:15 am

Заборавив да напоменам дека се шетам гол а венецијанеров и наместен така да комшииве гледаат !
Поплаки од Maxi D секојдневно добивам и јас и моите родители ...
демек музиката им смета во калкулирањето на кусурот што треба да им го вратат на своите ценети муштерии...
затоа во последно време цигари не ми даваат одоздола...
ме прашвет: дечкоооооооо имаш ти осумнајс години...
ИМАМ мори давај цигари оту имам и никотинска потреба за задоволување!
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 30
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога сте сами дома? - Page 2 Empty Re: Што правите кога сте сами дома?

Пишување by Master Нед Фед 15, 2009 4:48 am

sokol напиша:се самозадоволвам


сите то го прајме, не е интересно.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога сте сами дома? - Page 2 Empty Re: Што правите кога сте сами дома?

Пишување by Bleak Нед Фед 15, 2009 5:40 pm

Alexandra напиша:Спијам или гледам филм(ама второво поретко) xD

Д сејм тинг обожавам да спијам и тв нормално зш од сериине од баба не се идат на рет Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога сте сами дома? - Page 2 Empty Re: Што правите кога сте сами дома?

Пишување by METALBOY Нед Мар 22, 2009 7:22 pm

Обожавам ко ке немат никој дома, посебно налето ги пуштам на одмор 15 дена, а јас уф, прво и основно е гласна музика
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога сте сами дома? - Page 2 Empty Re: Што правите кога сте сами дома?

Пишување by Ivana Нед Мар 22, 2009 7:47 pm

па... тогаш пушам на рат, пуљам филмој, или пушчам музика до даске...
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога сте сами дома? - Page 2 Empty Re: Што правите кога сте сами дома?

Пишување by Џими Нед Мар 22, 2009 7:59 pm

The Breaking Dawn напиша:ко ќе сум сама дома прам работи шо...не ги прам ко ќе не сум сама дома Wink
Јадење прајш?
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 29
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога сте сами дома? - Page 2 Empty Re: Што правите кога сте сами дома?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот