Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Секс во тесен простор/високи места

+11
sokol
Mary Jane
Џајко
fairy
Lastojca
kojgode
Master
корун
Болиглава
мирАл
T&T
15 posters

Go down

Секс во тесен простор/високи места Empty Секс во тесен простор/високи места

Пишување by T&T Сре Јан 21, 2009 9:13 pm

Шо мислите, сексот на високи места е повозбудлив? Јас мислам да...Пример во лифт или на таван на некоја висока зграда. Ај нека кажет тие шо имет искусено
Исто така и сексот во тесни места мислам дека е мн повозбудлив. А зш не знам. Ваљда возбудата се зголемвит со неможноста да се наместиш..
И пак ќе речам..Нека кажет искусните (доколку ги имат) Razz
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Секс во тесен простор/високи места Empty Re: Секс во тесен простор/високи места

Пишување by мирАл Сре Јан 21, 2009 9:17 pm

Ам сеа ак си премногу запален т.е. сте запалени ќе се пикните и во најмалото просторче и ќе бидит возбудливо!!!!
А за то на високи места на пр. тавани ќе се посочам на филмон сенки, шмизлана од кај се буфтање хех
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Секс во тесен простор/високи места Empty Re: Секс во тесен простор/високи места

Пишување by T&T Сре Јан 21, 2009 9:18 pm

мирАл напиша:А за то на високи места на пр. тавани ќе се посочам на филмон сенки, шмизлана од кај се буфтање хех
Еј да, то беше јако....
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Секс во тесен простор/високи места Empty Re: Секс во тесен простор/високи места

Пишување by Болиглава Сре Јан 21, 2009 9:18 pm

Не ми е возбудливо... Радо би се оптегнал ко чоек на кревет, него да шинам колк.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Секс во тесен простор/високи места Empty Re: Секс во тесен простор/високи места

Пишување by корун Сре Јан 21, 2009 9:20 pm

Нека биде тесно. И ниско.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Секс во тесен простор/високи места Empty Re: Секс во тесен простор/високи места

Пишување by Master Сре Јан 21, 2009 9:47 pm

јас појќе сум за некои непредвидливи места, некои несекојдневни...
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Секс во тесен простор/високи места Empty Re: Секс во тесен простор/високи места

Пишување by kojgode Сре Јан 21, 2009 9:56 pm

И јас појќе се палам на потесни места, незнам зш. А за високи места не зш малку се плашам од височини и нема да можам од страв да се сконцетрирам. Иначе ваљда повозбудливо е .
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Секс во тесен простор/високи места Empty Re: Секс во тесен простор/високи места

Пишување by Master Сре Јан 21, 2009 10:43 pm

лифтојне и не се така тесни, мојш да се испружиш Smile
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Секс во тесен простор/високи места Empty Re: Секс во тесен простор/високи места

Пишување by Lastojca Сре Јан 21, 2009 10:48 pm

ау .нејќам ни тесно ни високо...не знам...не
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Секс во тесен простор/високи места Empty Re: Секс во тесен простор/високи места

Пишување by fairy Сре Јан 21, 2009 11:08 pm

можда високо...а тесно нее, клаустрофобија имам от тесни простори. хехехе
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Секс во тесен простор/високи места Empty Re: Секс во тесен простор/високи места

Пишување by Џајко Сре Јан 21, 2009 11:08 pm

fairy напиша:можда високо...а тесно нее, клаустрофобија имам от тесни простори. хехехе
и јас исто
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Секс во тесен простор/високи места Empty Re: Секс во тесен простор/високи места

Пишување by Mary Jane Сре Јан 21, 2009 11:31 pm

Master напиша:Ова само го докажува моето тврдење.

Дали знајш дека најчестите напади на клаустрофобија се доживуваат во лифт?
Зато, мислам, сосем е оправдано за тие со клаустрофобија...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Секс во тесен простор/високи места Empty Re: Секс во тесен простор/високи места

Пишување by sokol Сре Јан 21, 2009 11:31 pm

јас практикувам секс во микробранова
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Секс во тесен простор/високи места Empty Re: Секс во тесен простор/високи места

Пишување by корун Сре Јан 21, 2009 11:32 pm

sokol напиша:јас практикувам секс во микробранова
На он или оф?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Секс во тесен простор/високи места Empty Re: Секс во тесен простор/високи места

Пишување by Болиглава Сре Јан 21, 2009 11:34 pm

sokol напиша:јас практикувам секс во микробранова
То ко ќе е*иш кокошка пред да ја стоплиш?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Секс во тесен простор/високи места Empty Re: Секс во тесен простор/високи места

Пишување by The Breaking Dawn Пет Јан 23, 2009 10:05 pm

kojgode напиша:И јас појќе се палам на потесни места, незнам зш. А за високи места не зш малку се плашам од височини и нема да можам од страв да се сконцетрирам. Иначе ваљда повозбудливо е .

и јас иам страшна фобија од високо ама мислам дек баш заради то е повозбудливо...а тесен.. scratch тро незгодно...не мојш пози мн мн да мењаш Laughing Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Секс во тесен простор/високи места Empty Re: Секс во тесен простор/високи места

Пишување by mitan Пет Јан 23, 2009 10:18 pm

Master напиша:јас појќе сум за некои непредвидливи места, некои несекојдневни...
мн е јако на непредвидливо и несекојдневно место...иам испитано и испадна баш непредвидливо и несекојдневно во 2 сатот под кошон вмала на клупа...ххахаха
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Секс во тесен простор/високи места Empty Re: Секс во тесен простор/високи места

Пишување by Odyssey Саб Јан 24, 2009 3:05 am

mitan напиша:
Master напиша:јас појќе сум за некои непредвидливи места, некои несекојдневни...
мн е јако на непредвидливо и несекојдневно место...иам испитано и испадна баш непредвидливо и несекојдневно во 2 сатот под кошон вмала на клупа...ххахаха

Типично за тебе брат, ама шо ке прајш не си ти ко мене
x4 + под туш
кнап
хахахахахаха
не коментирај поќе зш можам да замислам шо ќе речиш
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Секс во тесен простор/високи места Empty Re: Секс во тесен простор/високи места

Пишување by корун Саб Јан 24, 2009 3:36 am

А знајте вие јас ко ја грабнав на плоштад? + под туш?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Секс во тесен простор/високи места Empty Re: Секс во тесен простор/високи места

Пишување by kojgode Саб Јан 24, 2009 3:37 am

корун напиша:А знајте вие јас ко ја грабнав на плоштад? + под туш?
А после то кј Самоилована, Корун не памтиш?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Секс во тесен простор/високи места Empty Re: Секс во тесен простор/високи места

Пишување by корун Саб Јан 24, 2009 3:38 am

Памтам, на морис после 12 ме имаше
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Секс во тесен простор/високи места Empty Re: Секс во тесен простор/високи места

Пишување by Болиглава Саб Јан 24, 2009 3:39 am

Јас на London Eye мавав една.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Секс во тесен простор/високи места Empty Re: Секс во тесен простор/високи места

Пишување by Angelic Пет Сеп 11, 2009 12:02 am

Јас би на повисоки места... на некој покрив од зграда ууу.. Секс во тесен простор/високи места Icon_lol
Тесни места посекако мразам, така да одпаѓат та варијанта.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Секс во тесен простор/високи места Empty Re: Секс во тесен простор/високи места

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот