Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Секс со другар/ка??

+13
stevo birmingham
KaTeRiNcE
kirce
Болиглава
корун
kojgode
Ane
Mary Jane
The Breaking Dawn
Angelic
Lastojca
Gallowsraven
Џајко
17 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Секс со другар/ка?? Empty Секс со другар/ка??

Пишување by Џајко Вто Окт 13, 2009 2:08 pm

Што мислите за сексот со другар или другарка Smile
Дали после односите можат да бидат исти??
mwa
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Секс со другар/ка?? Empty Re: Секс со другар/ка??

Пишување by Gallowsraven Вто Окт 13, 2009 3:12 pm

Не, никако, немат шанса. Smile Не морат да се пишит појќе, т.е. зависит од другарот и од пријателството, ако се стварно она блиски и се сексот би срушил се а ак се само другарчиња онака речено - на здраво, мојт и да не е толку страшно - мојт и врска да станит то...
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 31
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Секс со другар/ка?? Empty Re: Секс со другар/ка??

Пишување by Lastojca Вто Окт 13, 2009 3:13 pm

не! сепак не! требит ептен некој бесчуствителни да се за да е све исто после то
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Секс со другар/ка?? Empty Re: Секс со другар/ка??

Пишување by Angelic Вто Окт 13, 2009 3:32 pm

Сигурно тоа би го направиле поради големо задоволство, ама не е то то. Се губит секаква врска, се е тапа. И плус не мојш толку бесчуствителен да останиш, ко ништо да не било, сепак сте биле интимни. Значит, не.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Секс со другар/ка?? Empty Re: Секс со другар/ка??

Пишување by The Breaking Dawn Вто Окт 13, 2009 6:22 pm

до кој степен требит да стигниш за да имаш секс со другар/ка?или да е резултат на пијанство или да осеќет нешто.
ако е првото, веројатно ќе преминет низ то мада е малце чудно.
ако е второто валда ќе станет нешто појќе од другари.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Секс со другар/ка?? Empty Re: Секс со другар/ка??

Пишување by Mary Jane Вто Окт 13, 2009 7:04 pm

Односите по обично мување не се исти, а не пак по секс.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Секс со другар/ка?? Empty Re: Секс со другар/ка??

Пишување by Ane Вто Окт 13, 2009 7:12 pm

Секс со другар?? немат шанси! а и односите после то секако не би биле исти...
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Секс со другар/ка?? Empty Re: Секс со другар/ка??

Пишување by kojgode Вто Окт 13, 2009 7:15 pm

Ак ми е ептен блиска њет, ако ми е така така радо би.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Секс со другар/ка?? Empty Re: Секс со другар/ка??

Пишување by корун Вто Окт 13, 2009 7:31 pm

Интересно би ми било.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Секс со другар/ка?? Empty Re: Секс со другар/ка??

Пишување by Џајко Вто Окт 13, 2009 9:57 pm

Би имал секс со другарка шо ми е другарка пример школска "здраво шо прајш како си?"
Со некоја шо ми е блиска и шо ми значит не би ризикувал...мислам
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Секс со другар/ка?? Empty Re: Секс со другар/ка??

Пишување by Болиглава Вто Окт 13, 2009 9:59 pm

Џајко напиша:Би имал секс со другарка шо ми е другарка пример школска "здраво шо прајш како си?"
Со некоја шо ми е блиска и шо ми значит не би ризикувал...мислам
То не ти е другарка, познаничка ти е. Такви се најпогодни за клецање, а да не зезниш многу работи... мислам.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Секс со другар/ка?? Empty Re: Секс со другар/ка??

Пишување by Џајко Вто Окт 13, 2009 10:02 pm

Болиглава напиша:
Џајко напиша:Би имал секс со другарка шо ми е другарка пример школска "здраво шо прајш како си?"
Со некоја шо ми е блиска и шо ми значит не би ризикувал...мислам
То не ти е другарка, познаничка ти е. Такви се најпогодни за клецање, а да не зезниш многу работи... мислам.

е де е :D
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Секс со другар/ка?? Empty Re: Секс со другар/ка??

Пишување by корун Вто Окт 13, 2009 10:03 pm

Само за 9 месеци некој тато да не ти речит, све друго се средвит...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Секс со другар/ка?? Empty Re: Секс со другар/ка??

Пишување by kirce Пет Окт 16, 2009 7:43 pm

зависит од другарката
ам е нимфоманка и + бомбиште... паапа
kirce
kirce
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 68
Хоби(работа) : скокач за водици

Вратете се на почетокот Go down

Секс со другар/ка?? Empty Re: Секс со другар/ка??

Пишување by KaTeRiNcE Пон Окт 19, 2009 3:24 pm

Неее...глупо е...немат шанса според мене пошо после то и одноди и се ќе си расипиш, без разлика дали е то познаник или вистински другар.
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Секс со другар/ка?? Empty Re: Секс со другар/ка??

Пишување by stevo birmingham Пон Окт 19, 2009 4:48 pm

Болиглава напиша:
Џајко напиша:Би имал секс со другарка шо ми е другарка пример школска "здраво шо прајш како си?"
Со некоја шо ми е блиска и шо ми значит не би ризикувал...мислам
То не ти е другарка, познаничка ти е. Такви се најпогодни за клецање, а да не зезниш многу работи... мислам.

ne se kenjaj be ti

stevo birmingham
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 9

Вратете се на почетокот Go down

Секс со другар/ка?? Empty Re: Секс со другар/ка??

Пишување by корун Пон Окт 19, 2009 5:54 pm

Абе Стево, те гушкале ко мал дома ти?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Секс со другар/ка?? Empty Re: Секс со другар/ка??

Пишување by stevo birmingham Пон Окт 19, 2009 6:58 pm

zs? ti dan sakas da me guskas?

stevo birmingham
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 9

Вратете се на почетокот Go down

Секс со другар/ка?? Empty Re: Секс со другар/ка??

Пишување by корун Пон Окт 19, 2009 7:27 pm

Пре би ти го закачил.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Секс со другар/ка?? Empty Re: Секс со другар/ка??

Пишување by Болиглава Пон Окт 19, 2009 7:31 pm

stevo birmingham напиша:

ne se kenjaj be ti

Извини ептен.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Секс со другар/ка?? Empty Re: Секс со другар/ка??

Пишување by tHeJunKy Пон Окт 19, 2009 7:32 pm

@корун
Само пази, ако сте другари, мојт да ви се расипит односот после таквиот чин. Бар така викет овие погоре.
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Секс со другар/ка?? Empty Re: Секс со другар/ка??

Пишување by dancing_girl Вто Окт 20, 2009 6:47 pm

Радо би имала.

dancing_girl
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 7

Вратете се на почетокот Go down

Секс со другар/ка?? Empty Re: Секс со другар/ка??

Пишување by корун Вто Окт 20, 2009 7:43 pm

dancing_girl напиша:Радо би имала.

Дајми мсн те молам
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Секс со другар/ка?? Empty Re: Секс со другар/ка??

Пишување by Fantom Вто Окт 20, 2009 7:52 pm

Шознам да ви кажам фнуци... Се’ за другарство, не? Е сеа ак е некоја љуца или грда ко трета смена, не би, ама во нормални услови, заш да не, љуѓе сне, наши сне...
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Секс со другар/ка?? Empty Re: Секс со другар/ка??

Пишување by Angelic Нед Ное 15, 2009 8:29 pm

Sex is the quickest way to ruin a friendship.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Секс со другар/ка?? Empty Re: Секс со другар/ка??

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот