Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Секс за задоволување на своите потреби...

+5
Болиглава
T&T
корун
kojgode
sokol
9 posters

Go down

Секс за задоволување на своите потреби... Empty Секс за задоволување на своите потреби...

Пишување by sokol Пон Јан 12, 2009 4:04 am

доколку ви е дојдено до секс дали би воделе љубов само да ги задоволите своите потреби????
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Секс за задоволување на своите потреби... Empty Re: Секс за задоволување на своите потреби...

Пишување by kojgode Пон Јан 12, 2009 4:06 am

Зависит со која ако ептен сум навлезен во сексов да не можам да издржам без него би водел љубов со која и да е шо ми се свиѓат. А иначе за среќа господ ми дал рака и можам да се самозадовољвам и моментално би водел љубов само кога сум вистински заљубен.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Секс за задоволување на своите потреби... Empty Re: Секс за задоволување на своите потреби...

Пишување by sokol Пон Јан 12, 2009 4:08 am

значит којгоде го одбира сепак методот десанка шакич
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Секс за задоволување на своите потреби... Empty Re: Секс за задоволување на своите потреби...

Пишување by корун Пон Јан 12, 2009 4:08 am

Мислиш со првата шо ке стигнам? Ак е така зависит, шо појке се кревет промиливе, така критериумов паѓат. Иначе трезен тешко ак ми е ружна ептен.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Секс за задоволување на своите потреби... Empty Re: Секс за задоволување на своите потреби...

Пишување by T&T Чет Јан 15, 2009 10:19 pm

Секс и водење љубов е различно според мене. Секс е чисто физички контакт, а водење љубов преку физичкиот контакт, спој на љубов, нежност, разбирање и бла бла...А само за задоволување на потреба....Не верувам. И апстиненцијата е добра за човек. Ама пак...да..не...можеби..
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Секс за задоволување на своите потреби... Empty Re: Секс за задоволување на своите потреби...

Пишување by Болиглава Чет Јан 15, 2009 10:20 pm

Не, јас ко ќе водам секс... ги задоволувам потребите на комшијата.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Секс за задоволување на своите потреби... Empty Re: Секс за задоволување на своите потреби...

Пишување by sokol Пет Јан 16, 2009 4:23 pm

Т&Т очигледно може да добие само секс и тоа со корпа на глава
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Секс за задоволување на своите потреби... Empty Re: Секс за задоволување на своите потреби...

Пишување by Master Пет Јан 16, 2009 4:35 pm

Секс за задоволување на своите потреби (или нечии други) никад не би имала......ќе си почекам да наидат вистинската љубов Razz
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Секс за задоволување на своите потреби... Empty Re: Секс за задоволување на своите потреби...

Пишување by Болиглава Пет Јан 16, 2009 4:55 pm

Master напиша:Секс за задоволување на своите потреби (или нечии други) никад не би имала......ќе си почекам да наидат вистинската љубов Razz
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Секс за задоволување на своите потреби... Empty Re: Секс за задоволување на своите потреби...

Пишување by Master Пет Јан 16, 2009 6:23 pm

Болиглава напиша:
Master напиша:Секс за задоволување на своите потреби (или нечии други) никад не би имала......ќе си почекам да наидат вистинската љубов Razz
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


Образложение за фацичкиве....
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Секс за задоволување на своите потреби... Empty Re: Секс за задоволување на своите потреби...

Пишување by folder Саб Јан 17, 2009 5:26 pm

Master напиша:
Болиглава напиша:
Master напиша:Секс за задоволување на своите потреби (или нечии други) никад не би имала......ќе си почекам да наидат вистинската љубов Razz
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


Образложение за фацичкиве....
Коке се задоволиш еднаш ке видиме дали ке чекаш втора љубов!! Ето ти образложение.. Twisted Evil
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Секс за задоволување на своите потреби... Empty Re: Секс за задоволување на своите потреби...

Пишување by T&T Саб Јан 17, 2009 11:44 pm

Ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха

Се умират од многу смеење? Ако не, јас ќе сум првата жртва. Заслугата ке му ја доделиме на Сокол (ебате соколот)
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Секс за задоволување на своите потреби... Empty Re: Секс за задоволување на своите потреби...

Пишување by Master Саб Јан 17, 2009 11:50 pm

T&T напиша:Ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха

Се умират од многу смеење? Ако не, јас ќе сум првата жртва. Заслугата ке му ја доделиме на Сокол (ебате соколот)

само немој да губиш невиност со него, мислам дека не би те задоволил воопшто
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Секс за задоволување на своите потреби... Empty Re: Секс за задоволување на своите потреби...

Пишување by sokol Нед Јан 18, 2009 1:09 am

ok
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Секс за задоволување на своите потреби... Empty Re: Секс за задоволување на своите потреби...

Пишување by Болиглава Нед Јан 18, 2009 3:35 am

Опасни типки... опасни.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Секс за задоволување на своите потреби... Empty Re: Секс за задоволување на своите потреби...

Пишување by корун Нед Јан 18, 2009 3:50 am

T&T напиша:Ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха
Се умират од многу смеење? Ако не, јас ќе сум првата жртва. Заслугата ке му ја доделиме на Сокол (ебате соколот)

Не, ама од нервоза се умират.

Master напиша:само немој да губиш невиност со него, мислам дека не би те задоволил воопшто
Сепак, вие две немате многу опции.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Секс за задоволување на своите потреби... Empty Re: Секс за задоволување на своите потреби...

Пишување by T&T Нед Јан 18, 2009 3:27 pm

Провокацијава погоре не е достојна за одговор.
Сепак, поубо би било да не се чепкаме појќе.
Peace Smile
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Секс за задоволување на своите потреби... Empty Re: Секс за задоволување на своите потреби...

Пишување by Болиглава Нед Јан 18, 2009 4:00 pm

T&T напиша:Провокацијава погоре не е достојна за одговор.
Сепак, поубо би било да не се чепкаме појќе.
Peace Smile
Ви го рече.


Последната промена е направена од Болиглава на Нед Јан 18, 2009 4:21 pm. Мислењето е променето 1 пати
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Секс за задоволување на своите потреби... Empty Re: Секс за задоволување на своите потреби...

Пишување by Ludi Milojko Нед Јан 18, 2009 4:14 pm

Не да ви го рече
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Секс за задоволување на своите потреби... Empty Re: Секс за задоволување на своите потреби...

Пишување by Наташа Нед Јан 18, 2009 5:43 pm

Сеа мојте да чутите три дена и три ноќи.
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Секс за задоволување на своите потреби... Empty Re: Секс за задоволување на своите потреби...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот