Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Секс во темница или секс на светло?

+31
ноунејм
METALBOY
sweet
STIFLER
folder
Obibos
Џими
grgrgr
Odyssey
комшивка
Punk
The Breaking Dawn
Marej
KikS
nice
корун
A GiRL
pankerishte
Lastojca
мирАл
Fantom
cakmak
Alexandra
T&T
sokol
mitan
Ludi Milojko
Mary Jane
Master
Болиглава
kojgode
35 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Секс во темница или секс на светло? Empty Секс во темница или секс на светло?

Пишување by kojgode Сре Јан 21, 2009 1:54 am

Како преферирате повеќе?
Да ја/го гледате партнерот/партнерката за време на водењето љубов, да
уживате во тоа што го гледате, или пак ви е незгодно и се срамите, па
претпочитате тоа да го правите во мрак?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by Болиглава Сре Јан 21, 2009 1:57 am

Не во мрак прст/пичка пред око да не видам... туку онака пригушено светло.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by Master Сре Јан 21, 2009 1:58 am

Да не е многу светло ама да не е ни многу темно.........
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by Mary Jane Сре Јан 21, 2009 2:25 am

Се согласувам со двете претходни мислења, барем поромантично е така...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by Ludi Milojko Сре Јан 21, 2009 10:22 am

zavisit od zenskata
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by mitan Сре Јан 21, 2009 1:06 pm

Ludi Milojko напиша:zavisit od zenskata
ако сакат да те видит девојката ке требит да имат светлина а ако е темно немат да те забележит...
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by sokol Сре Јан 21, 2009 1:40 pm

под светлина на свеќи
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by T&T Сре Јан 21, 2009 1:47 pm

Пригушено светло да не е ептен темно мојме да се промашиме Smile
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by mitan Сре Јан 21, 2009 1:52 pm

хммм.....па така ко со викаш во пригушено е романтика....ама и во светло е пубо...да се видит кој имат со имат...хххххх
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by Master Сре Јан 21, 2009 1:53 pm

mitan напиша:хммм.....па така ко со викаш во пригушено е романтика....ама и во светло е пубо...да се видит кој имат со имат...хххххх


во светло само ак планираш да снимаш порнич.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by Alexandra Сре Јан 21, 2009 1:56 pm

sokol напиша:под светлина на свеќи

Се согласувам.
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by T&T Сре Јан 21, 2009 1:57 pm

mitan напиша:хммм.....па така ко со викаш во пригушено е романтика....ама и во светло е пубо...да се видит кој имат со имат...хххххх


хахахаха ваљда ќе знајш со кого си легнал
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by cakmak Сре Јан 21, 2009 1:59 pm

T&T напиша:Пригушено светло да не е ептен темно мојме да се промашиме Smile

само неискусен ловец промашвит

cakmak
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 1

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by mitan Сре Јан 21, 2009 2:01 pm

T&T напиша:
mitan напиша:хммм.....па така ко со викаш во пригушено е романтика....ама и во светло е пубо...да се видит кој имат со имат...хххххх


хахахаха ваљда ќе знајш со кого си легнал
ако легвам прв пат со некоја...и јас ке сакам да видам со имат на неа а највероватно и таа...
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by T&T Сре Јан 21, 2009 2:11 pm

mitan напиша:
T&T напиша:
mitan напиша:хммм.....па така ко со викаш во пригушено е романтика....ама и во светло е пубо...да се видит кој имат со имат...хххххх


хахахаха ваљда ќе знајш со кого си легнал
ако легвам прв пат со некоја...и јас ке сакам да видам со имат на неа а највероватно и таа...

и то шо викаш..ЕЈ ми текна
Мојш со блиц од мобилен да светиш кај шо сакаш да видиш
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by mitan Сре Јан 21, 2009 2:17 pm

мн безобразен ке испаднам...во таква сируцаија сигурно ке зеам некоја фотка па и клипце....така да посигурно за неа е светло да си имат....
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by Fantom Сре Јан 21, 2009 2:41 pm

Ако е уба на светло, ак е грда во темница. 
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by мирАл Сре Јан 21, 2009 2:52 pm

зависит ак и се брзат и ак не сакат да одам да подзгаснам светло, тогаш принуден сум!!! Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by Lastojca Сре Јан 21, 2009 3:30 pm

хахаха...ух...мислам и јас ни мн светло ни мн темно негде на средна..
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by pankerishte Сре Јан 21, 2009 7:29 pm

Ако е грда и шибаш тоа црна вреќа.Ако не cветло брат :D
xaxaxa
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by A GiRL Сре Јан 21, 2009 7:50 pm

Веќе.....под рефлектори!! Razz

Јас сум поќе за романтичниве душички Razz свеќи....а и по некоја ружичка не е на одмет да придонесит за атмосфера Razz I love you
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by T&T Сре Јан 21, 2009 8:36 pm

Јас мислам дека е битно да се гледате во очи а чак и на други места.
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by корун Сре Јан 21, 2009 8:39 pm

Темно е пубо, се криет сите мани за максимално уживање...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by mitan Сре Јан 21, 2009 8:40 pm

T&T напиша:Јас мислам дека е битно да се гледате во очи а чак и на други места.
не е баш најубо така во очи ...некој мојт да ги отпревртит и да испаднит мн смешно...хххххх
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by nice Сре Јан 21, 2009 9:16 pm

ve temnica definitivno ne ama kako so imaa kazano pogore onaka da e romanticno moze da e so sveki..i kako so kazal mitan da se vidit koj so imat kako imat... da vidam so so masko sum bila i dali e masko hehehe

nice
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 57

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот