Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Жените би се откажале од секс поради Интернет?

+14
The Breaking Dawn
RoTkViCa
METALBOY
Punk
Lastojca
Master
mitan
Odyssey
Џајко
корун
Mary Jane
T&T
комшивка
kojgode
18 posters

Go down

Дали вие би се откажале од секс поради интернет?

Да
 
Не
 
Незнам
 
 
 
Види ги резултатите

Жените би се откажале од секс поради Интернет? Empty Жените би се откажале од секс поради Интернет?

Пишување by kojgode Нед Јан 18, 2009 10:25 pm

Жените би се откажале од секс поради Интернет


Анкетата
во која учествувале повеќе од 2.000 жени покажала дека тие попрво би се
откажале од секс отколку од Интернет. Изледа дека сите мажи се пред
голем проблем, бидејќи на нив сеуште на прво место им е сексот.


Жените би се откажале од секс поради Интернет? Zeni-sex-poradi-internet
Да не ви се верува, но во денешно време жените повеќе го сакаат
интернетот од сексот. Со други зборови, првенствено би се откажале од
секс отколку од сурфање на Интернет. Всушност тоа се реалните резултати
кои ги покажала една Американска анкета во која учествувале 2.000 жени.

Секоја втора жена признала дека без Интернет не може да го замисли
својот живот, додека од секс би се откажала засекогаш по само неколку
недели апстиненција.

Мажите па од друга страна попрво би се откажале од Интернет отколку од
секс, бидејќи повеќе сакаат живи контакти, додека жените очигледно
повеќе се задоволуваат со 'замислени' пријатели.

Инаку, и на жените и на мажите пристапот на Интернет им е многу битна
работа без која не може да живеат. На жените до тој степен поради што
би го жртвувале дури и сексот.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Жените би се откажале од секс поради Интернет? Empty Re: Жените би се откажале од секс поради Интернет?

Пишување by комшивка Нед Јан 18, 2009 10:48 pm

просто да не веруваш..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Жените би се откажале од секс поради Интернет? Empty Re: Жените би се откажале од секс поради Интернет?

Пишување by T&T Нед Јан 18, 2009 10:52 pm

Ау немат шанси.....
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Жените би се откажале од секс поради Интернет? Empty Re: Жените би се откажале од секс поради Интернет?

Пишување by Mary Jane Нед Јан 18, 2009 11:07 pm

Парадоксална работа...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Жените би се откажале од секс поради Интернет? Empty Re: Жените би се откажале од секс поради Интернет?

Пишување by корун Пон Јан 19, 2009 2:53 am

Битно и јас гласав
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Жените би се откажале од секс поради Интернет? Empty Re: Жените би се откажале од секс поради Интернет?

Пишување by Џајко Пон Јан 19, 2009 3:31 am

Имаше статија на к****** дека жените во европа со појке од 50 посто би се одкажале од секс 2 недели ама не и од интернет.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Жените би се откажале од секс поради Интернет? Empty Re: Жените би се откажале од секс поради Интернет?

Пишување by корун Пон Јан 19, 2009 3:33 am

Џајко напиша:******

Нека почива во мир.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Жените би се откажале од секс поради Интернет? Empty Re: Жените би се откажале од секс поради Интернет?

Пишување by Odyssey Пон Јан 19, 2009 3:39 am

Море мамето, не смеет!
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Жените би се откажале од секс поради Интернет? Empty Re: Жените би се откажале од секс поради Интернет?

Пишување by mitan Пон Јан 19, 2009 3:59 am

најдобар пример за темава е корун....па дај бе срце сеа го напрај и форумов и се и сеа уште ке кисниш на интернетSadдај неможам веке ке си барам друго нешо за задоволувње....
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Жените би се откажале од секс поради Интернет? Empty Re: Жените би се откажале од секс поради Интернет?

Пишување by корун Пон Јан 19, 2009 4:02 am

mitan напиша:најдобар пример за темава е корун....па дај бе срце сеа го напрај и форумов и се и сеа уште ке кисниш на интернетSadдај неможам веке ке си барам друго нешо за задоволувње....
http://www.xtoysusa.com/8711xusxb.htm овај е поефтин. Додуше не е колку мојов ама ке поминиш дур е форумов меѓу нас....
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Жените би се откажале од секс поради Интернет? Empty Re: Жените би се откажале од секс поради Интернет?

Пишување by Master Пон Јан 19, 2009 6:19 am

јас сигурно не спаѓам во тие со би се откажале од секс за интернет!!!!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Жените би се откажале од секс поради Интернет? Empty Re: Жените би се откажале од секс поради Интернет?

Пишување by комшивка Пон Јан 19, 2009 1:54 pm

Ja bih svaki dan, decko mi je umoran.... хахаха сакам да кажам имат исклучоци за темава Very Happy
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Жените би се откажале од секс поради Интернет? Empty Re: Жените би се откажале од секс поради Интернет?

Пишување by Lastojca Вто Јан 20, 2009 4:27 pm

ам зависит сеа на колку време ...засекогаш немат шанси некоја да се откажит ..а тие 'замислени' пријатели ...па и не вршет некоја голема работа Surprised
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Жените би се откажале од секс поради Интернет? Empty Re: Жените би се откажале од секс поради Интернет?

Пишување by Punk Чет Јан 22, 2009 1:56 pm

никоја не би се откажала..остајте шо се прает Smile
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Жените би се откажале од секс поради Интернет? Empty Re: Жените би се откажале од секс поради Интернет?

Пишување by METALBOY Пон Апр 13, 2009 4:45 pm

не ми се вервит дека некој би се откажал поради оваа причина, освен ако е изговор...замене несфатливо е confused
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Жените би се откажале од секс поради Интернет? Empty Re: Жените би се откажале од секс поради Интернет?

Пишување by RoTkViCa Пон Апр 13, 2009 4:49 pm

не вервам дека некоја би се откажала....шо знам пак Shocked Very Happy
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Жените би се откажале од секс поради Интернет? Empty Re: Жените би се откажале од секс поради Интернет?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Апр 13, 2009 5:58 pm

jas sigurno ne bi se otkazala mada mn seksi mazi se najdvet na internet Razz
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Жените би се откажале од секс поради Интернет? Empty Re: Жените би се откажале од секс поради Интернет?

Пишување by RoTkViCa Пон Апр 13, 2009 6:05 pm

The Breaking Dawn напиша:jas sigurno ne bi se otkazala mada mn seksi mazi se najdvet na internet Razz

ам шо ако...на камера ќе прајте нешо? хахаха пак на то се сведвит Cool
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Жените би се откажале од секс поради Интернет? Empty Re: Жените би се откажале од секс поради Интернет?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Апр 13, 2009 8:20 pm

RoTkViCa напиша:
The Breaking Dawn напиша:jas sigurno ne bi se otkazala mada mn seksi mazi se najdvet na internet Razz

ам шо ако...на камера ќе прајте нешо? хахаха пак на то се сведвит Cool

е де да. tongue
и јас сум за то. tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Жените би се откажале од секс поради Интернет? Empty Re: Жените би се откажале од секс поради Интернет?

Пишување by nance Пон Апр 13, 2009 9:02 pm

Cyber women генерација сте станати. За срамота.
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Жените би се откажале од секс поради Интернет? Empty Re: Жените би се откажале од секс поради Интернет?

Пишување by rihanna Пон Апр 13, 2009 11:38 pm

јас не сапаѓам во тие со би се одкажале од секс за интернет Smile а и невервам дека некое женско би се одкажало Very Happy
rihanna
rihanna
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 53
Хоби(работа) : шминкање,шетане и најлошото шмизлање
Забавен? : па..да

Вратете се на почетокот Go down

Жените би се откажале од секс поради Интернет? Empty Re: Жените би се откажале од секс поради Интернет?

Пишување by Gallowsraven Сре Апр 15, 2009 10:43 am

I don't think so...
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 31
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Жените би се откажале од секс поради Интернет? Empty Re: Жените би се откажале од секс поради Интернет?

Пишување by Angelic Нед Апр 19, 2009 8:11 pm

ау не! хаха
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Жените би се откажале од секс поради Интернет? Empty Re: Жените би се откажале од секс поради Интернет?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот