Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Орален секс.

+14
корун
RoTkViCa
*UnIqUe*
hollow
Ludi Milojko
мирАл
Master
Marej
Болиглава
T&T
Odyssey
sokol
Џајко
kojgode
18 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Орален секс. Empty Орален секс.

Пишување by kojgode Саб Јан 24, 2009 5:26 pm

Дали некогаш орално би го задоволиле својот партнер? И дали вие уживате/би уживале во орален секс?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Орален секс. Empty Re: Орален секс.

Пишување by Џајко Саб Јан 24, 2009 6:02 pm

Оуу ито како би ја задоволил.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Орален секс. Empty Re: Орален секс.

Пишување by sokol Саб Јан 24, 2009 6:17 pm

Џајко напиша:Оуу ито како би ја задоволил.
да убо јазичиште имаш
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Орален секс. Empty Re: Орален секс.

Пишување by Odyssey Саб Јан 24, 2009 6:34 pm

Зависит за кое п*че прајме муабет....


Последната промена е направена од Rainbow* на Пет Jул 03, 2009 10:48 pm. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : цензура бе дечки!)
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Орален секс. Empty Re: Орален секс.

Пишување by Џајко Саб Јан 24, 2009 6:55 pm

Odyssey напиша:Зависит за кое п*че прајме муабет....

то секако :D
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Орален секс. Empty Re: Орален секс.

Пишување by T&T Саб Јан 24, 2009 8:00 pm

Би Razz:P:P:P
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Орален секс. Empty Re: Орален секс.

Пишување by Odyssey Саб Јан 24, 2009 9:17 pm

T&T напиша:Би Razz:P:P:P

Ние не сме детективи, искажи се јасно и гласно, ќе те молам.
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Орален секс. Empty Re: Орален секс.

Пишување by Болиглава Саб Јан 24, 2009 9:39 pm

Би задоволил некоја само да не и мирисат п*чкана на ланска зимница.

користете цензура!
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Орален секс. Empty Re: Орален секс.

Пишување by Marej Саб Јан 24, 2009 9:43 pm

ИУУУУУУУУУУ Димо бе!!
Иначе, би, ако сум во озбилна врска.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Орален секс. Empty Re: Орален секс.

Пишување by Master Саб Јан 24, 2009 10:04 pm

Незнам, можеби. scratch
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Орален секс. Empty Re: Орален секс.

Пишување by мирАл Саб Јан 24, 2009 10:06 pm

Не знам, можда ак сум камен напраен!!!! А со помислата на бело прање и др такви срања не би хахах Very Happy
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Орален секс. Empty Re: Орален секс.

Пишување by Ludi Milojko Нед Јан 25, 2009 12:25 am

Zavisit kolku sum napalen vo momentot verojatno bi (ama prethodno da e ubo isk'pena)
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Орален секс. Empty Re: Орален секс.

Пишување by hollow Нед Јан 25, 2009 12:36 am

Зависит од женската Very Happy
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Орален секс. Empty Re: Орален секс.

Пишување by T&T Нед Јан 25, 2009 4:11 am

Odyssey напиша:
T&T напиша:Би Razz:P:P:P

Ние не сме детективи, искажи се јасно и гласно, ќе те молам.


Би го напрајла то зш да не живејме во 21 век во модерно општество.
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Орален секс. Empty Re: Орален секс.

Пишување by *UnIqUe* Пон Мај 11, 2009 12:06 am

Зш да не би пробала потака Smile
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Орален секс. Empty Re: Орален секс.

Пишување by RoTkViCa Пон Мај 11, 2009 3:46 pm

Сега за сега КАТЕГОРИЧНО НЕ Exclamation бар така мислам сега......
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Орален секс. Empty Re: Орален секс.

Пишување by корун Пон Окт 19, 2009 8:29 pm

Златна тема е пропадната
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Орален секс. Empty Re: Орален секс.

Пишување by Болиглава Пон Окт 19, 2009 8:40 pm

И Алмиров шо го глеам чуден, само каменосан ќе задоволел некоја. Ти се слечит некоја со чисто пиче и ти речит излижи ме, дан ја одбијаш?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Орален секс. Empty Re: Орален секс.

Пишување by Angelic Пон Окт 19, 2009 8:41 pm

kojgode напиша:Дали некогаш орално би го задоволиле својот партнер? И дали вие уживате/би уживале во орален секс?

Тешко дека орално би го задоволувала партнерот. Тој мене можит слободно. хахахха (ама то потака.. аххаха)
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Орален секс. Empty Re: Орален секс.

Пишување by The Breaking Dawn Пон Окт 19, 2009 8:53 pm

малце ми е нехигиенско ова ама валда ак се заљубам ептен некој ден можда не би глеала така на то и би го напрајла.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Орален секс. Empty Re: Орален секс.

Пишување by Болиглава Пон Окт 19, 2009 8:54 pm

The Breaking Dawn напиша:малце ми е нехигиенско ова ама валда ак се заљубам ептен некој ден можда не би глеала така на то и би го напрајла.
Добро море, шо мислите ние си ги оставаме со изварок нашите пријатели па нехигиенски?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Орален секс. Empty Re: Орален секс.

Пишување by корун Пон Окт 19, 2009 8:56 pm

И мене ми е доста нехигиенси, прво би проверил дали партнерката си ги имила забите...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Орален секс. Empty Re: Орален секс.

Пишување by The Breaking Dawn Пон Окт 19, 2009 8:59 pm

Болиглава напиша:
The Breaking Dawn напиша:малце ми е нехигиенско ова ама валда ак се заљубам ептен некој ден можда не би глеала така на то и би го напрајла.
Добро море, шо мислите ние си ги оставаме со изварок нашите пријатели па нехигиенски?


добро аман.
то колку шо значит за твојот толку значит и за мојава. и општо за сите. освен ак не си дотолку па мислиш дека под орален секс се подразбират само задоволување на машкото. не мораш на се контра да маваш.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Орален секс. Empty Re: Орален секс.

Пишување by Болиглава Пон Окт 19, 2009 9:07 pm

The Breaking Dawn напиша:
добро аман.
то колку шо значит за твојот толку значит и за мојава. и општо за сите. освен ак не си дотолку па мислиш дека под орален секс се подразбират само задоволување на машкото. не мораш на се контра да маваш.
Зш се љутиш? Ако е така не знам зш би ти било толку гадно и нехигиенски. Ама океј, твое мислење.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Орален секс. Empty Re: Орален секс.

Пишување by мирАл Пон Окт 19, 2009 10:07 pm

за машкиве хигиена сунет му е мајката мухахха
(за женскиве не знам)
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Орален секс. Empty Re: Орален секс.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот