Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Платонска љубов

+11
комшивка
Џајко
Marej
Mary Jane
Alexandra
Master
мирАл
корун
Lastojca
Болиглава
T&T
15 posters

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Платонска љубов - Page 4 Empty Re: Платонска љубов

Пишување by Болиглава Пет Јан 23, 2009 3:50 pm

Mary Jane напиша:Точно, можеш да се пронајдеш себесиSmile
Или ќе купам GPS ресивер и ќе се пронајдам.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Платонска љубов - Page 4 Empty Re: Платонска љубов

Пишување by T&T Пет Јан 23, 2009 5:20 pm

Болиглава напиша:
Mary Jane напиша:Точно, можеш да се пронајдеш себесиSmile
Или ќе купам GPS ресивер и ќе се пронајдам.


Јас мислам да се погледниш во огледало и ќе се пронајдиш себеси, а и плус тогаш ќе е најверојатно да доживејш платонска љубов...
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Платонска љубов - Page 4 Empty Re: Платонска љубов

Пишување by Mary Jane Саб Јан 24, 2009 1:08 am

Болиглава напиша:
Mary Jane напиша:Точно, можеш да се пронајдеш себесиSmile
Или ќе купам GPS ресивер и ќе се пронајдам.

Ако доживејш платонска љубов преку GPS имаш частење...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Платонска љубов - Page 4 Empty Re: Платонска љубов

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот