Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Несебична љубов

+11
Alexandra
The Breaking Dawn
корун
Mary Jane
T&T
pankerishte
Punk
lela
Master
mitan
kojgode
15 posters

Go down

Несебична љубов Empty Несебична љубов

Пишување by kojgode Пон Фед 02, 2009 10:20 am

Колку личности сакате појќе од себе? Дали за нив би напрајле се, дали би умреле, страдале ? Или можда немат такви?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Несебична љубов Empty Re: Несебична љубов

Пишување by mitan Пон Фед 02, 2009 10:27 am

би убил за некои луѓе ама пред то би размислил дали би го напрајл то...а без мислење би убил само за брат ми...
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Несебична љубов Empty Re: Несебична љубов

Пишување by Master Пон Фед 02, 2009 12:57 pm

за блискиве, за најдоблите другари и другарки и за уште неколкумина...
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Несебична љубов Empty Re: Несебична љубов

Пишување by lela Пон Фед 02, 2009 1:03 pm

Od sebe ne sakam nikoj poveke ama nekoi licnosti gi sakam isto kolku sebe si ,a koga sme kaj ubivanje zaradi niv neznam uste kako bi reagirala vo takva situacija(i se nadevam deka nikogas nema da doznam), a ako se raboti za nekoj sto ne go sakam kolku sebesi bez razmisluvanje bi kazala kategoricno ne.

lela
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Несебична љубов Empty Re: Несебична љубов

Пишување by Punk Пон Фед 02, 2009 1:49 pm

имат мн луѓе шо ги сакам појќе од себе ама само за една личност би убила некого..против убиства сум зато Smile
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Несебична љубов Empty Re: Несебична љубов

Пишување by pankerishte Пон Фед 02, 2009 4:21 pm

Поке од мене не.Али колку мене да....нарцизам јунајтед Razz
Би убил мн јасно за личности што ги сакам и ценам Smile
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Несебична љубов Empty Re: Несебична љубов

Пишување by T&T Пон Фед 02, 2009 8:52 pm

Појќе од мене ги сакам сисчево и мамичка. За нив би напрајла се се, дури и нешто шо за мене значит да паднам, а за нив да се воздигнет.. Иначе имат и ретки луѓе шо ги сакам несебично
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Несебична љубов Empty Re: Несебична љубов

Пишување by Mary Jane Пон Фед 02, 2009 9:25 pm

Ова е добро прашање. Ако сум приморана да убијам за некој кој го сакам појќе од мене, ќе го сторам тоа. А такви личности во мојот живот има 4-5 негде...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Несебична љубов Empty Re: Несебична љубов

Пишување by корун Пон Фед 02, 2009 9:27 pm

Не сум многу емотивен така да само за фамилија би се жртвувал.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Несебична љубов Empty Re: Несебична љубов

Пишување by The Breaking Dawn Пон Фед 02, 2009 10:18 pm

ха на шо ме потсети....Wink
имат луѓе шо ги сакам појке и би напрајла се за нив..ама имат и некои шо ги сакам појке од себе а не заслужвет.....Sad
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Несебична љубов Empty Re: Несебична љубов

Пишување by Alexandra Пон Фед 02, 2009 10:32 pm

Pa sho znam...negde 3-4 se takvi lichnosti sho se bi naprajla za niv bez razmisluvanje i sekako... zasluzhvet.
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Несебична љубов Empty Re: Несебична љубов

Пишување by мирАл Пон Фед 02, 2009 10:34 pm

Мн ме нервират брат ми, ама ко ќе слушнам дек ко чепкет или му јадет лајна мн се нервирам за него се би напрајл!!! Исто така и за неколку од мојве другари
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Несебична љубов Empty Re: Несебична љубов

Пишување by Lastojca Пон Фед 02, 2009 11:28 pm

па за некој другарки ке напрам све шо требит ако заслужвет а најмногу на светов и све шо би напрајла без никакво размислување е брат ми
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Несебична љубов Empty Re: Несебична љубов

Пишување by The Breaking Dawn Пон Фед 02, 2009 11:35 pm

хехе ај којгоде..ти си на ред Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Несебична љубов Empty Re: Несебична љубов

Пишување by Bleak Вто Фед 03, 2009 12:21 am

Па љуѓе шо заслужиле хммм... семејствово мое и уш 4-ица други би напрајл се без да се мислам а иначе имат и мн луѓе на кои би им помогнал ама не она баш се да жртвувам во секој случај сакам доста мн несебично Smile 
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Несебична љубов Empty Re: Несебична љубов

Пишување by комшивка Вто Фед 03, 2009 12:25 am

па.. више волим себе него тебе, така да.. само за фамилија без размислување. за некој останат Rolling Eyes
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Несебична љубов Empty Re: Несебична љубов

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот