Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали поседувате каков било предмет или долна облека кој што ви носи среќа или ви е доста битен?

+24
Ane
RoTkViCa
*UnIqUe*
METALBOY
Bleak
kisela krastavica
Jordison
psycho
hollow
Punk
The Breaking Dawn
fairy
корун
Ludi Milojko
pankerishte
Џајко
T&T
Mary Jane
Master
Lastojca
sokol
Marej
kojgode
мирАл
28 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Дали поседувате каков било предмет или долна облека кој што ви носи среќа или ви е доста битен? - Page 2 Empty Re: Дали поседувате каков било предмет или долна облека кој што ви носи среќа или ви е доста битен?

Пишување by psycho Нед Јан 25, 2009 3:29 am

Имам посебни гаќи, да не речам Гашти, кои ги носам со себе секогаш, да, дури и во мојот училишен ранец. Не се перени 15 години, и се надевам дека нема да бидат перени уште 15+! Фала.
psycho
psycho
Проу доута Плејер
Проу доута Плејер

Age : 100
Број на мислења : 59

Вратете се на почетокот Go down

Дали поседувате каков било предмет или долна облека кој што ви носи среќа или ви е доста битен? - Page 2 Empty Re: Дали поседувате каков било предмет или долна облека кој што ви носи среќа или ви е доста битен?

Пишување by Jordison Нед Јан 25, 2009 4:34 am

Ubetkava pirat
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 29
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Дали поседувате каков било предмет или долна облека кој што ви носи среќа или ви е доста битен? - Page 2 Empty Re: Дали поседувате каков било предмет или долна облека кој што ви носи среќа или ви е доста битен?

Пишување by kisela krastavica Сре Јан 28, 2009 8:45 pm

brkovite mi nosat sreka...
kisela krastavica
kisela krastavica
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 28

Вратете се на почетокот Go down

Дали поседувате каков било предмет или долна облека кој што ви носи среќа или ви е доста битен? - Page 2 Empty Re: Дали поседувате каков било предмет или долна облека кој што ви носи среќа или ви е доста битен?

Пишување by Bleak Вто Фед 03, 2009 1:27 am

хммм... среќа па ко ке излезам со некоја типка дали лето или зима мора една маица на мене да ја иам не за друго има рима (во постоф) а и маицата јак натпис има: If you don't succeed at first keep trying again, and again. American Proverb Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали поседувате каков било предмет или долна облека кој што ви носи среќа или ви е доста битен? - Page 2 Empty Re: Дали поседувате каков било предмет или долна облека кој што ви носи среќа или ви е доста битен?

Пишување by Mary Jane Вто Фед 03, 2009 1:29 am

Bleak напиша:хммм... среќа па ко ке излезам со некоја типка дали лето или зима мора една маица на мене да ја иам не за друго има рима (во постоф) а и маицата јак натпис има: If you don't succeed at first keep trying again, and again. American Proverb Smile

Звучи охрабрувачки...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Дали поседувате каков било предмет или долна облека кој што ви носи среќа или ви е доста битен? - Page 2 Empty Re: Дали поседувате каков било предмет или долна облека кој што ви носи среќа или ви е доста битен?

Пишување by METALBOY Саб Апр 04, 2009 10:09 pm

Не поседувам такво нешто, знам дека можам и без такво, а сакам да имам, а тоа би било бројаница да речиме, за ко ќе ја фатам да сум 100% сигурен дека ке имам "сеќа"
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Дали поседувате каков било предмет или долна облека кој што ви носи среќа или ви е доста битен? - Page 2 Empty Re: Дали поседувате каков било предмет или долна облека кој што ви носи среќа или ви е доста битен?

Пишување by *UnIqUe* Сре Апр 29, 2009 3:32 pm

Dve brojanici na levava raka... ne sum sueverna ama ako gi nemat na mene odma neso mi se desavat ..
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Дали поседувате каков било предмет или долна облека кој што ви носи среќа или ви е доста битен? - Page 2 Empty Re: Дали поседувате каков било предмет или долна облека кој што ви носи среќа или ви е доста битен?

Пишување by RoTkViCa Сре Апр 29, 2009 7:59 pm

имам работи на мене од кој не се одвојувам ...а да ли ми носат среќа не знам...едното е ланче од едната другарка и не го имам изваено неколку години,другото е белезица за на рака, и третото е прстен златен....

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали поседувате каков било предмет или долна облека кој што ви носи среќа или ви е доста битен? - Page 2 Empty Re: Дали поседувате каков било предмет или долна облека кој што ви носи среќа или ви е доста битен?

Пишување by Ane Сре Апр 29, 2009 10:03 pm

И јас исто носам некој работи шо не се одвојувам а немам забележано дали
ми носет среќа то се два прстена шо си ги носам од 8 и нејкам ич да ги
ваѓам зш еден да ми фалит мн ми е чудно Shocked а исто предходно имав три белегзивчина со ми ги подарија исто и нив ги носев долго време ама од шо беа престари се скинаја и ми е криво сега Crying or Very sad
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Дали поседувате каков било предмет или долна облека кој што ви носи среќа или ви е доста битен? - Page 2 Empty Re: Дали поседувате каков било предмет или долна облека кој што ви носи среќа или ви е доста битен?

Пишување by Jordison Сре Апр 29, 2009 11:18 pm

Протезиве многу среќа ми донесоја, штета шо ќе ми ги ваѓет уш малце
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 29
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Дали поседувате каков било предмет или долна облека кој што ви носи среќа или ви е доста битен? - Page 2 Empty Re: Дали поседувате каков било предмет или долна облека кој што ви носи среќа или ви е доста битен?

Пишување by RoTkViCa Чет Апр 30, 2009 10:45 am

Jordison напиша:Протезиве многу среќа ми донесоја, штета шо ќе ми ги ваѓет уш малце

па не ги ваѓај шо хаха

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали поседувате каков било предмет или долна облека кој што ви носи среќа или ви е доста битен? - Page 2 Empty Re: Дали поседувате каков било предмет или долна облека кој што ви носи среќа или ви е доста битен?

Пишување by TONI Чет Апр 30, 2009 11:07 am

Jordison напиша:Протезиве многу среќа ми донесоја, штета шо ќе ми ги ваѓет уш малце
ооо кутро то мое лампионче tongue Very Happy
ќе ти дам јас едно ланче само ќе ми кажиш ко ќе се видиме какво да е.

_________________
Zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Дали поседувате каков било предмет или долна облека кој што ви носи среќа или ви е доста битен? - Page 2 Empty Re: Дали поседувате каков било предмет или долна облека кој што ви носи среќа или ви е доста битен?

Пишување by Angelic Пет Мај 01, 2009 11:36 pm

хаха

јас секогаш си носам крст. И нормално дека ми е мн важен.
Не се осеќам целосно ако не го носам Very Happy
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Дали поседувате каков било предмет или долна облека кој што ви носи среќа или ви е доста битен? - Page 2 Empty Re: Дали поседувате каков било предмет или долна облека кој што ви носи среќа или ви е доста битен?

Пишување by REGINA Сре Мај 06, 2009 6:16 pm

имам да. едно маче играчка. се викат Сора.
не го носам секогаш со мене пошо е големко, ама досега е бидено на сите екскурзии шо сум била. и на сите излети на појќе деној надвор од дома, на сите кампувања... морат вранче да е. Razz
глупото е то шо ненормално мразам мачки, лукави се и ме гледет накриво, tongue ама ова го имам цел живот со мене па навикната сум на неа.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Дали поседувате каков било предмет или долна облека кој што ви носи среќа или ви е доста битен? - Page 2 Empty Re: Дали поседувате каков било предмет или долна облека кој што ви носи среќа или ви е доста битен?

Пишување by katusch Сре Јун 24, 2009 9:14 pm

јас неам некое такво нешто ама по рацеве сум цела накитена, со бројаници, некој глупости... све и свашта, ама една сребрена белегзија со плочка шо ја имам, не ми носит нешо посебно среќа, ама не ја имам истаено од на мене 3 год, мојт и појќе имат...
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Дали поседувате каков било предмет или долна облека кој што ви носи среќа или ви е доста битен? - Page 2 Empty Re: Дали поседувате каков било предмет или долна облека кој што ви носи среќа или ви е доста битен?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот