Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

+15
tHeJunKy
мирАл
xpert
Џајко
fairy
T&T
pankerishte
hollow
Mary Jane
kisela krastavica
L S D
kojgode
Marej
Master
The Breaking Dawn
19 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? Empty Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Јан 29, 2009 12:02 am

ајде луѓе пукајте..ако имате шанса во животов да напрајте нешто а да немат последици шо ке ги сносвите и мн други работи шо ве оптеретвет...шо би било то??? bounce
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by Master Чет Јан 29, 2009 12:09 am

Па најверојатно би ги пробала сите екстремни спортови или некој глупости од Jackass, за друго во моментов не ми теквит.


Последната промена е направена од Master на Чет Јан 29, 2009 12:20 am. Мислењето е променето 1 пати
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by Marej Чет Јан 29, 2009 12:15 am

Да се фрлам од зграда, да видам како е да се летат,... на 8 секунди.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by kojgode Чет Јан 29, 2009 12:16 am

Да гњурам до дното кј бермудскиот триаголник да разглеам шо имат.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by L S D Чет Јан 29, 2009 12:21 am

Би им јадел лајна на админивe... хахаха Smile
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 29
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by Marej Чет Јан 29, 2009 12:22 am

kojgode напиша:Да гњурам до дното кј бермудскиот триаголник да разглеам шо имат.
Зш не ми текна мене на ова. santa
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Јан 29, 2009 12:37 am

Master напиша:Па најверојатно би ги пробала сите екстремни спортови или некој глупости од Jackass, за друго во моментов не ми теквит.

Jackass-вклучувајки ги и интимните односи со магаре??? scratch lol! се зезам
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by Master Чет Јан 29, 2009 12:40 am

The Breaking Dawn напиша:
Master напиша:Па најверојатно би ги пробала сите екстремни спортови или некој глупости од Jackass, за друго во моментов не ми теквит.

Jackass-вклучувајки ги и интимните односи со магаре??? scratch lol! се зезам


Да нагласам НЕКОЈ ГЛУПОСТИ!!! Wink
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by kisela krastavica Чет Јан 29, 2009 12:45 am

Да се качам на Монт Еверест дефинитивно
kisela krastavica
kisela krastavica
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 28

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by Mary Jane Чет Јан 29, 2009 12:57 am

Да шетам безбедно по Амазонија...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by hollow Чет Јан 29, 2009 1:10 am

Да влезам во Грција и еден голем покољ да напрам
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 30
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by Master Чет Јан 29, 2009 1:12 am

Да исечкам некого на парчиња, да го испечам месото и после да го раздадам во сендвичи на бездомни лица.
(спаѓам во личности кои са опасни за околината ако почнат да ги остваруваат своите фантазии; за ова најмногу си прам филмој
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by hollow Чет Јан 29, 2009 1:20 am

Мислам дека треба да собериме пари за лечење на Мастер или шо е полесно да држиме растојание од неа ко ке е изнервирана или пијана
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 30
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by pankerishte Чет Јан 29, 2009 1:22 am

Master напиша:Да исечкам некого на парчиња, да го испечам месото и после да го раздадам во сендвичи на бездомни лица.
(спаѓам во личности кои са опасни за околината ако почнат да ги остваруваат своите фантазии; за ова најмногу си прам филмој
Што имаш во твојата глава? Embarassed Suspect Laughing
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by T&T Чет Јан 29, 2009 2:26 pm

и јас би ги пробала сите екстремни спортови и би се соочила со моите стравови
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by Master Чет Јан 29, 2009 3:35 pm

pankerishte напиша:
Master напиша:Да исечкам некого на парчиња, да го испечам месото и после да го раздадам во сендвичи на бездомни лица.
(спаѓам во личности кои са опасни за околината ако почнат да ги остваруваат своите фантазии; за ова најмногу си прам филмој
Што имаш во твојата глава? Embarassed Suspect Laughing

Мозок!?
Еј бај д веј и психологија ќе студирам.
Со чоек сум!?
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by fairy Чет Јан 29, 2009 4:51 pm

T&T напиша:и јас би ги пробала сите екстремни спортови и би се соочила со моите стравови
и јас! bounce
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by Џајко Чет Јан 29, 2009 5:17 pm

Би лапнал трип!
хахаха
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by Marej Чет Јан 29, 2009 5:18 pm

Џајко напиша:Би лапнал трип!
хахаха
Јас бед!
Шшшшш...шега.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by Џајко Чет Јан 29, 2009 5:19 pm

ти си модераторка простени ти се вакви шеги :D
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by kojgode Чет Јан 29, 2009 5:24 pm

Џајко напиша:ти си модераторка простени ти се вакви шеги :D
Ти си шега простени ти се секакви шеги.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by xpert Чет Јан 29, 2009 6:28 pm

Не е интересон без шеги на Џајко заштитен знак му се:D
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by pankerishte Чет Јан 29, 2009 7:29 pm

Master напиша:
pankerishte напиша:
Master напиша:Да исечкам некого на парчиња, да го испечам месото и после да го раздадам во сендвичи на бездомни лица.
(спаѓам во личности кои са опасни за околината ако почнат да ги остваруваат своите фантазии; за ова најмногу си прам филмој
Што имаш во твојата глава? Embarassed Suspect Laughing

Мозок!?
Еј бај д веј и психологија ќе студирам.
Со чоек сум!?
Психологија Shocked па и ти одговара струкава.Или можеби психијатриа Razz Razz
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by мирАл Чет Јан 29, 2009 7:46 pm

Без последици confused хммммммм би скокнал од облакодер scratch
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by Master Чет Јан 29, 2009 7:48 pm

Појќе сакам психијатрија!!!!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот