Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Доста важна информација!

4 posters

Go down

Доста важна информација! Empty Доста важна информација!

Пишување by корун Пон Мар 30, 2009 11:44 pm

http://www.new7wonders.com/nature/en/nominees/europe/c/LakeOhrid/

Закључите сами шо требит да прајте.

Важно е и да внесите точен емајл и да го потврдите гласот.

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Доста важна информација! Empty Re: Доста важна информација!

Пишување by корун Сре Апр 01, 2009 1:28 am

Фала на поддршка.

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Доста важна информација! Empty Re: Доста важна информација!

Пишување by kojgode Сре Апр 01, 2009 1:43 am

Јас гласаф јес.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Доста важна информација! Empty Re: Доста важна информација!

Пишување by METALBOY Сре Апр 01, 2009 7:45 am

I jas, ama se iznamaciv, neso me vrakjase
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Доста важна информација! Empty Re: Доста важна информација!

Пишување by Bleak Чет Апр 02, 2009 2:03 pm

ГласаF јеа... Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Доста важна информација! Empty Re: Доста важна информација!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот