Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Каков секс сакате/би сакале/практикувате?

+4
Odyssey
sokol
nance
T&T
8 posters

Go down

Каков секс сакате/би сакале/практикувате? Empty Каков секс сакате/би сакале/практикувате?

Пишување by T&T Пон Јан 19, 2009 1:42 am

Ајде пукајте.
Нежен, див, со помагала, без помагала, пози ова она....
Слободно, без срамење...
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Каков секс сакате/би сакале/практикувате? Empty Re: Каков секс сакате/би сакале/практикувате?

Пишување by nance Пон Јан 19, 2009 1:52 am

Хм.... Каква тема ејјјј. Очигледно ти си запозната со некој од овие видови на секс па ти искази се ние мораме да учиме од најдобрата овде.
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Каков секс сакате/би сакале/практикувате? Empty Re: Каков секс сакате/би сакале/практикувате?

Пишување by nance Пон Јан 19, 2009 1:54 am

Да дополнам Секс со помагала е измислен за оние со недоволна сексуална потенција.Зошто да ми требаат помагала кога партнерката го има мојот сочен орган за да си поигрува? хахахахах
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Каков секс сакате/би сакале/практикувате? Empty Re: Каков секс сакате/би сакале/практикувате?

Пишување by T&T Пон Јан 19, 2009 1:55 am

Хахахахахах
Сепак, повозбудливо би било со помагала.
Нека кажит тој шо имат пробано
Шо и фалит на темава бее?
Љубов и Секс
Баш на место Wink
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Каков секс сакате/би сакале/практикувате? Empty Re: Каков секс сакате/би сакале/практикувате?

Пишување by sokol Пон Јан 19, 2009 1:56 am

јас пак мислам дека отворачот на оваа тема незнае ни како се вика ни машкиот полов орган камо ли некој пози....
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Каков секс сакате/би сакале/практикувате? Empty Re: Каков секс сакате/би сакале/практикувате?

Пишување by Odyssey Пон Јан 19, 2009 1:57 am

Зависит до женската јас мислам
Ако ја сакам ќе сум нежен ова она романтики бла бла бла, то првиот пат со нејзе после ќе прајме како и кејф, а ако ми е само за секс она за ноќта примери гледајте на redtube
хахахаха
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Каков секс сакате/би сакале/практикувате? Empty Re: Каков секс сакате/би сакале/практикувате?

Пишување by mitan Пон Јан 19, 2009 2:02 am

па сексот според мене и лично кај мене зависит од расположението....ако
сум онака разнежнат ке и зададам секс со многу емоции...а ако сум
поздивен ке ја презадоволам...во секој случај ке сум добар:D:D:D сеа за
стилој немојте да прашвите иам еден многу омилен и многу јак...мн
влијат и на женското али на машкото е....::D:D:D
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Каков секс сакате/би сакале/практикувате? Empty Re: Каков секс сакате/би сакале/практикувате?

Пишување by Jordison Пон Јан 19, 2009 2:54 am

Doggy style baby :D
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Каков секс сакате/би сакале/практикувате? Empty Re: Каков секс сакате/би сакале/практикувате?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Јан 19, 2009 4:51 am

хехе јака тема

само шо неам коментар bounce


sokol напиша:јас пак мислам дека отворачот на оваа тема незнае ни како се вика ни машкиот полов орган камо ли некој пози....

поопуштено малце и двајцата Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Каков секс сакате/би сакале/практикувате? Empty Re: Каков секс сакате/би сакале/практикувате?

Пишување by Master Пон Јан 19, 2009 6:17 am

Јас сакам нешо диво и онака сум дива по природа. Лудо и незаборавно!!!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Каков секс сакате/би сакале/практикувате? Empty Re: Каков секс сакате/би сакале/практикувате?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот