Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

+35
Infected
James Bomb
Gallowsraven
RoTkViCa
ноунејм
KaTeRiNcE
fairy
*Rhythm Divine*
kirce
Punk
folder
tHeJunKy
blesava008
Bleak
Obibos
Master
pankerishte
STIFLER
Mary Jane
nance
Lastojca
Stefk0
hollow
grgrgr
PhiLL * E
Jordison
Odyssey
Болиглава
TONI
A GiRL
комшивка
Marej
malina
мирАл
kojgode
39 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? Empty КаковКаква сте кога сте пијанa?

Пишување by kojgode Саб Фед 07, 2009 9:04 pm

Дали знаете како се однесувате кога сте пијани? Дали се срамите за тоа што сте го направиле после пијанството или нешто слично? И дали ви се случило да заборавите на се што сте правеле додека сте биле пијани или тоа "ништо не памтам" го користите за да се оправдате и да го намалите срамот? И темава не е за во ноќен живот ама појќето ноќе се пијанет зато.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by мирАл Саб Фед 07, 2009 9:07 pm

Никогаш не се иам олуле напраено за да не памтам нишо drunken
А ко ќе се поднапијам се воздржувам од праење глупости, и се трудам најпојќе шо мојт да не мојт да се приметит дек сум пијан (добро се мојт да паднит некое осмиче, некое scratch )Smile
cheers


Последната промена е направена од мирАл на Саб Фед 07, 2009 9:21 pm. Мислењето е променето 1 пати
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by malina Саб Фед 07, 2009 9:08 pm

не сум била никогаш,ама можам да замислам каква ќе сум
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by Marej Саб Фед 07, 2009 9:19 pm

Poraspolozena, poiskrena, popopalena i ponepodnosliva. :-)
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by malina Саб Фед 07, 2009 9:20 pm

слично се замислувам
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by комшивка Саб Фед 07, 2009 9:28 pm

на сите ги гушам и ги бацвам (не буквално Smile ) играм појќе од обично, мојт да ми се соспиет ненормално, и на крај се осеќам многу глупо и одвај чекам да си одам да си легнам
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by A GiRL Саб Фед 07, 2009 9:35 pm

Не се имам испијанато јас никогаш,ондак нз каква би била ко пијана.Општо,глупо ми е ова пијанствово.Особено којќе видам некоја девојка пијана шо дечко и ја влечкат по пат.Неубав впечаток остават...бар кај мене...Пошо мислам женско со карактер,немат да си го дозволит то.А и сакам да сум во друштво на луѓе на кои не им е потребна пијачка да се расположат I love you (имат такви на форумов Wink)

Јас појќе зборвев на тема шо мислите за пијанството,ама ај шо да прам,немам да си кажам искуства на темава alien
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by TONI Саб Фед 07, 2009 10:49 pm

И јас никогаш не пијам така да не знам каков сум tongue
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by Болиглава Саб Фед 07, 2009 10:52 pm

Ногу сум покомуникативен и поотворен.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by Odyssey Нед Фед 08, 2009 3:11 am

Нервозен сум и нафуран, и се карам, се расправам, ама на тивко без викање... и многу сум отворен се кажвам, добро отпоќе сум отворен
хахахаха
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by Jordison Нед Фед 08, 2009 3:43 am

Ne pijam
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by PhiLL * E Нед Фед 08, 2009 4:08 am

Пијам редовито ...

е сеа
....

обично сум добар не се чепкам со никој ... освен ак се чепкат тој прВ...

А во романија преобразба доживеав....


HINT: Кај е НОЖОТ !?!?
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by grgrgr Нед Фед 08, 2009 1:30 pm

poopustena,pootvorena i podruzeljubiva dr ne znam neka kazet tie so me imet takva videno:))))))))

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by hollow Нед Фед 08, 2009 1:49 pm

grgrgr напиша:poopustena,pootvorena i podruzeljubiva dr ne znam neka kazet tie so me imet takva videno:))))))))
Се присмеваш ко забегана на секоја шега Very Happy
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by hollow Нед Фед 08, 2009 1:51 pm

Јас ко ке сум пијан многу сум отворен само то знам
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by Stefk0 Нед Фед 08, 2009 4:12 pm

Поотворен, и гајле ми е за се, и глеам најубо шо можам да си поминам . . а то подразбират карање со други за да видет дек секоаш сум во право. .
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by Lastojca Нед Фед 08, 2009 5:14 pm

неподнослива кажвет...јас баш си се сакам пијана...зборвам непрекинато чак и на некој друг јазик..и сите ги сакам
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by nance Нед Фед 08, 2009 5:44 pm

Се контролирам и одредени личности се дебили во моето пијанство.
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by PhiLL * E Нед Фед 08, 2009 5:58 pm

Lastojca напиша:неподнослива кажвет...јас баш си се сакам пијана...зборвам непрекинато чак и на некој друг јазик..и сите ги сакам
хаха саши ...
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by Mary Jane Нед Фед 08, 2009 6:38 pm

A GiRL напиша:Не се имам испијанато јас никогаш,ондак нз каква би била ко пијана.Општо,глупо ми е ова пијанствово.Особено којќе видам некоја девојка пијана шо дечко и ја влечкат по пат.Неубав впечаток остават...бар кај мене...Пошо мислам женско со карактер,немат да си го дозволит то.А и сакам да сум во друштво на луѓе на кои не им е потребна пијачка да се расположат I love you (имат такви на форумов Wink)

Јас појќе зборвев на тема шо мислите за пијанството,ама ај шо да прам,немам да си кажам искуства на темава alien

Мај систер, за ова многу те подржвам. Мислам дек сме доволно расположени и без пијанства и нишо не ни фалит...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by Jordison Нед Фед 08, 2009 11:49 pm

Gnjavam mnogu:D
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by STIFLER Пон Фед 09, 2009 12:42 am

"Ne Pijam"
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by pankerishte Пон Фед 09, 2009 1:41 am

Сите ги сакам.И се зафркавам.Значит зависит расположение(али 90 посто од мојот живот сум таков весел) весел претежно.
Е сега коа ке се прпијам и ништо не ми теквит другиот ден што и често се дешава ми кажувале дека сум се смеел сум се запознал со сите таму и на крај сум заспал на некоја маса.Па се будам кај некој другар дома и се чудам...хохохохо

Е сега ако сум прекурчен така цел ден,изнервиран,се дешавало да сум бил и агресивен али ретко е. Razz
Алкохол релаксира енд Do it beeter Smile
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by Master Чет Фед 12, 2009 7:06 pm

Многу сум бед ко ќе сум пијана, многу мавам (ама ова го прам и ко не сум пијана), имам несопирлив сексуален нагон, плаќам и то.
Ептен бед филмој ми се вртет ко ќе сум пијана.
Само еднаш бев среќна за време на пијанство летово, ама бев пијана 48 часа и незаев кај се наоѓам (never again)
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by Obibos Чет Фед 12, 2009 8:12 pm

Јас сум најјак ко ке сум пијан
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот