Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

+21
Punk
RoTkViCa
Рокси
METALBOY
A GiRL
Mule
malina
Џајко
sokol
xpert
mitan
комшивка
Fantom
The Breaking Dawn
Lucybell
Болиглава
Mary Jane
T&T
Master
kojgode
Наташа
25 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? - Page 2 Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by Master Сре Јан 21, 2009 10:05 pm

kojgode напиша:Meне по гзов ме познавет и зато само ако се зад мене ми викет Кокан, Кокан иначе тешко да ме препознает.

Хехе! Требат потесни фармерки да носиш
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? - Page 2 Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by sokol Сре Јан 21, 2009 11:17 pm

мене по мускуливе
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? - Page 2 Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Јан 22, 2009 2:43 pm

sokol напиша:мене по мускуливе

мислам дек темава е за нешо шо дошло од мајка природа...не од билдање scratch
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? - Page 2 Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by kojgode Чет Јан 22, 2009 2:48 pm

The Breaking Dawn напиша:
sokol напиша:мене по мускуливе

мислам дек темава е за нешо шо дошло од мајка природа...не од билдање scratch
Сокол имам природно убаво тело и мускули. Сите го знаат тоа.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? - Page 2 Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Јан 22, 2009 8:06 pm

kojgode напиша:
The Breaking Dawn напиша:
sokol напиша:мене по мускуливе

мислам дек темава е за нешо шо дошло од мајка природа...не од билдање scratch
Сокол имам природно убаво тело и мускули. Сите го знаат тоа.


не изгледат баш така.... Mad Mad
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? - Page 2 Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by Џајко Чет Јан 22, 2009 8:16 pm

The Breaking Dawn напиша:не изгледат баш така.... Mad Mad
само ти да не се нервираш. ок?
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? - Page 2 Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by malina Чет Јан 22, 2009 10:16 pm

Moите стапала


Последната промена е направена од корун на Чет Јан 22, 2009 10:16 pm. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : Пак)
malina
malina
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? - Page 2 Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by sokol Чет Јан 22, 2009 11:08 pm

The Breaking Dawn напиша:
не изгледат баш така.... Mad Mad
незнам ти како гледаш...
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? - Page 2 Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by Mule Пет Јан 23, 2009 12:10 am

malina напиша:Moите стапала

Ти Баздет многу а!? pale
Mule
Mule
Младо Магаре
Младо Магаре

Age : 29
Број на мислења : 55

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? - Page 2 Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by The Breaking Dawn Саб Јан 24, 2009 1:25 pm

Џајко напиша:
The Breaking Dawn напиша:не изгледат баш така.... Mad Mad
само ти да не се нервираш. ок?

ок немат проблемс Laughing

sokol напиша:
The Breaking Dawn напиша:
не изгледат баш така.... Mad Mad
незнам ти како гледаш...

а како требит да гледам ? Very Happy
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? - Page 2 Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by A GiRL Саб Јан 24, 2009 2:12 pm

Од далеку по косицава,од малце поблиску по насмевкава,од уше поблиску очињава tongue I love you
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? - Page 2 Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by METALBOY Пон Апр 13, 2009 5:12 pm

косава - за ден-два се мрсит (зато налето нула)
и
градиве - едно-едно ме боцкет
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? - Page 2 Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by Рокси Пон Апр 13, 2009 5:29 pm

По косава ме познавет појкето пошо ми е бујна и виткана Smile

Едит: и вечно несредена Smile
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 27
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? - Page 2 Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by RoTkViCa Пон Апр 13, 2009 5:31 pm

јас стварно не знам по шо би ме познале...нека ми помогнит некој шо ме знајт Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? - Page 2 Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by Рокси Пон Апр 13, 2009 5:34 pm

Rotkvice ти имаш мн специфична коса
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 27
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? - Page 2 Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by RoTkViCa Пон Апр 13, 2009 5:40 pm

Рокси напиша:Rotkvice ти имаш мн специфична коса

хаха ам само виткана шо ми е ама ништо посебно ни мн бујна ни нишо....ама шо знам можда...а се знајме со тебе или од на сликана во наши слики? зш јас не знам која си Rolling Eyes Rolling Eyes
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? - Page 2 Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Апр 13, 2009 5:55 pm

Болиглава напиша:Устава ваљда? scratch

jas imav prilika da te vidam na slika so podolga kosa i mislam dek e zalosno ona da go sisas. Twisted Evil bounce
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? - Page 2 Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by Болиглава Пон Апр 13, 2009 7:55 pm

The Breaking Dawn напиша:
Болиглава напиша:Устава ваљда? scratch

jas imav prilika da te vidam na slika so podolga kosa i mislam dek e zalosno ona da go sisas. Twisted Evil bounce
Теа дан се имаш побркано?Smile

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? - Page 2 Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Апр 13, 2009 8:17 pm

Болиглава напиша:
The Breaking Dawn напиша:
Болиглава напиша:Устава ваљда? scratch

jas imav prilika da te vidam na slika so podolga kosa i mislam dek e zalosno ona da go sisas. Twisted Evil bounce
Теа дан се имаш побркано?Smile

неее хах на таблоно климент. виткана косица?
да бе во право сум.


така? scratch
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? - Page 2 Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by Punk Пон Апр 13, 2009 8:19 pm

за Џајко дан мислиш?
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? - Page 2 Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Апр 13, 2009 8:26 pm

Punk напиша:за Џајко дан мислиш?

амор прам разлика меѓу нив двајца.
а пак џајко не можев да го препознаам. и тој имал косиче.
абе види ги
кратка е можда ама подолга од сега и
виткана ееее Evil or Very Mad
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? - Page 2 Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by Болиглава Пон Апр 13, 2009 8:39 pm

Океј.Smile

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? - Page 2 Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by sokol Пон Апр 13, 2009 8:41 pm

мене сите делој ми се специфични
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? - Page 2 Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Апр 13, 2009 9:17 pm

ај и така не е битно
го иступиф. tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? - Page 2 Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by rihanna Вто Апр 14, 2009 10:36 am

устава Very Happy очиве Razz
rihanna
rihanna
Адаптер во подем

Age : 27
Број на мислења : 53
Хоби(работа) : шминкање,шетане и најлошото шмизлање
Забавен? : па..да

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најспецифичниот дел од вашето тело? - Page 2 Empty Re: Кој е најспецифичниот дел од вашето тело?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот