Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Од што се плашите?

+45
Батерфлај
blesava008
*UnIqUe*
Ane
KaTeRiNcE
Ivana
RoTkViCa
METALBOY
PhiLL * E
folder
Bleak
Gallowsraven
Obibos
twilight
П.
tHeJunKy
Punk
REGINA
noviot
KikS
mitan
pankerishte
xpert
hollow
nance
Ludi Milojko
Жбафта
Кирил
Lastojca
Lucybell
fairy
Болиглава
комшивка
Marej
The Breaking Dawn
T&T
Odyssey
Џајко
Mary Jane
мирАл
Master
sokol
корун
Alexandra
kojgode
49 posters

Страна 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Од што се плашите? - Page 3 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by hollow Вто Јан 20, 2009 10:05 pm

Јас од висина се плашам многу друго не ми теквит
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 30
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 3 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by xpert Вто Јан 20, 2009 10:47 pm

Од змии се плашам.
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 3 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Болиглава Вто Јан 20, 2009 10:48 pm

xpert напиша:Од змии се плашам.
Особено од која змија?

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 3 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by корун Сре Јан 21, 2009 2:49 pm

Од анаконди не вервам, научен е да ги гледат преку викенд...

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 3 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by pankerishte Сре Јан 21, 2009 7:38 pm

Пајаци
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 3 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Master Чет Јан 22, 2009 12:49 pm

Од денес заклучив дека ќе имам клаустифобија од пајаци, се разбира по заслуга на нашите драги и мили колеги од форумов кои ме пренуваат со филозофииве.......(корун, не е провокацуја, а ако така изгледат се извинувам)


Иначе вистина имам фобија од пајаци (се викат Аракнофобија иначе), ама се обидувам да ја победам.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 3 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by T&T Чет Јан 22, 2009 1:06 pm

Јас имам Аракнофобија од темница
Razz:P:P:P
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 3 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by mitan Чет Јан 22, 2009 1:09 pm

па се плашам од мн тесен простор...мислам тесен да неможам да мрднам(таков тесен простор)и од др не знам од со се плашам....од ова со го кажав најмногу
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 3 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Master Чет Јан 22, 2009 3:39 pm

Во последно време исто така почнав да паничам од тишина........
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 3 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by T&T Чет Јан 22, 2009 4:03 pm

Master напиша:Во последно време исто така почнав да паничам од тишина........

Една од тишините шо ги мразам е ко ќе легнам, се е темно (а се плашам од темница), и тогаш е најголемата тишина на светов. Ко никој да не постојт во моментот освен јас
и плус немам саат да ги слушам стрелките- тогаш би била помирна...
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 3 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Master Чет Јан 22, 2009 4:08 pm

Јас повеќе се плашам ко ќе е денски да ми е тишина или да снемат струја....Навечер неам гајле Cool
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 3 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by T&T Чет Јан 22, 2009 4:10 pm

Камо да бев и јас таква
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 3 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by KikS Пет Јан 23, 2009 12:26 am

Od pajaci Neutral
KikS
KikS
Адаптер4е

Age : 29
Број на мислења : 12
Хоби(работа) : Obozavam da crtam
Забавен? : Sekako..

http://voodoo-zu.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 3 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by noviot Пет Јан 23, 2009 12:30 am

ко ке ја пеет химнана на телевизија
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 71
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 3 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by REGINA Пет Јан 23, 2009 12:37 am

не од пајаци.... од пајачиња pale и све живо и диво шо опфаќат поимот ИНСЕКТ... и влечуги и темнина и хорор филмчиња и од кловној и од осаменост и од доктори и од заболекари, пак инјекции ич да не спомвам итн итн queen абе признајте бестрашна сум хехе
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 3 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Marej Пет Јан 23, 2009 12:42 am

Ам шон се вакумираш?
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 3 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by REGINA Пет Јан 23, 2009 12:50 am

абе сеа...Е ЗШ? хах... иначе само да додам дека имам ужасна фобија од топка и раскрсници хаха.... и то е то... другото е РОЗОВО ххххех абе убо реков бестрашна сум
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 3 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Master Пет Јан 23, 2009 7:16 am

Како успеа да преживејш толку години?????
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 3 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by REGINA Пет Јан 23, 2009 2:28 pm

еее со финта ... ги избегавам сите можни ситуации во кои би можело да се најде нешо од сите овие работи... и незнам како ама досега прилично успешно го реализирам то.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 3 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Master Пет Јан 23, 2009 2:29 pm

REGINA напиша:еее со финта ... ги избегавам сите можни ситуации во кои би можело да се најде нешо од сите овие работи... и незнам како ама досега прилично успешно го реализирам то.

Интересна особа си Smile
Те знам???
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 3 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by комшивка Пет Јан 23, 2009 2:47 pm

Уф да и јас се плашам од топки, особено фидбал ко ќе се играт.. Ко некој магнет сум ,само по фацава ме залепвет. Neutral
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 3 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by REGINA Пет Јан 23, 2009 2:51 pm

ако си симона каратиста од чоле (пошо имаш напишано дека тренираш
карате во еден пост кај претставете се ...)... заедно тренираме.
Асоцијација: ти ко полагаше за црн јас полагав за кафеав... она поголемата сестра Very Happy
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 3 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Punk Пет Јан 23, 2009 11:54 pm

од дедо мраз..сериозно
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 3 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by мирАл Нед Јан 25, 2009 9:15 pm

Од баба Меца
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 3 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Mary Jane Нед Јан 25, 2009 11:02 pm

REGINA напиша:ако си симона каратиста од чоле (пошо имаш напишано дека тренираш
карате во еден пост кај претставете се ...)... заедно тренираме.
Асоцијација: ти ко полагаше за црн јас полагав за кафеав... она поголемата сестра Very Happy

Асоцијација, живее во маалото со најмногу каратисти...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 3 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот