Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Од што се плашите?

+45
Батерфлај
blesava008
*UnIqUe*
Ane
KaTeRiNcE
Ivana
RoTkViCa
METALBOY
PhiLL * E
folder
Bleak
Gallowsraven
Obibos
twilight
П.
tHeJunKy
Punk
REGINA
noviot
KikS
mitan
pankerishte
xpert
hollow
nance
Ludi Milojko
Жбафта
Кирил
Lastojca
Lucybell
fairy
Болиглава
комшивка
Marej
The Breaking Dawn
T&T
Odyssey
Џајко
Mary Jane
мирАл
Master
sokol
корун
Alexandra
kojgode
49 posters

Страна 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Од што се плашите? Empty Од што се плашите?

Пишување by kojgode Саб Јан 17, 2009 4:53 am

Од што се плашите?
Јас се плашам најмногу од змии, посебно од анаконди. А моментално ништо попаметно не ми теквит ко ќе ми текнит ќе напишам.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Alexandra Саб Јан 17, 2009 5:00 am

Jas se plasham od pajaci :s i to mnoguuuu....
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 29
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by корун Саб Јан 17, 2009 5:01 am

Јас од зми(и)

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by sokol Саб Јан 17, 2009 3:25 pm

јас од големи кучиња
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Master Саб Јан 17, 2009 4:27 pm

Јас од кловнови и тоа панично.......
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by мирАл Саб Јан 17, 2009 8:36 pm

Јас најмногу се плашам од пајаци! А фобија ми е темнина!
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Mary Jane Саб Јан 17, 2009 9:01 pm

Офидиофобија е страв од змии. И јас имам страв од змии. И сум акрофобична (страв од висина)...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Џајко Саб Јан 17, 2009 9:09 pm

ништо бе!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by корун Саб Јан 17, 2009 9:15 pm

Џајко напиша:ништо бе!
Од админи се плашиш, признај...

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Џајко Саб Јан 17, 2009 9:37 pm

то се подразбират море, најголем страв ни е на сите од форумов!
Смени ја темава "Од што се плашите најмногу (освем админи)?"
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Odyssey Саб Јан 17, 2009 9:39 pm

Од корун ко ќе е Нервозен!!
хахахаха
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 64
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by T&T Саб Јан 17, 2009 10:22 pm

Јас имам многу стравови и две фобии
ТЕМНИНА и СКАКУЛЦИ
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Јан 18, 2009 3:20 am

височини дефинитивно
ама просто ги обожавам....малку несфатливо ама...

исто и некои ситници ко чкрипење на нишалки или некои други морничави звуци...
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Master Нед Јан 18, 2009 3:23 am

The Breaking Dawn напиша:

исто и некои ситници ко чкрипење на нишалки или некои други морничави звуци...

горенаведените ситници ми се многу закон ситници, како мојт некој да се плашит од тоа?
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Marej Нед Јан 18, 2009 3:29 am

Кловној :/
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Master Нед Јан 18, 2009 3:30 am

Мареј напиша:Кловној :/

од мала ми е то,не сум јас крива....
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by комшивка Нед Јан 18, 2009 3:51 am

Дедо Мраз хахааха
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Marej Нед Јан 18, 2009 3:52 am

Master напиша:
Мареј напиша:Кловној :/

од мала ми е то,не сум јас крива....
Не коментирав за тебе, и јас се плашам.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Болиглава Нед Јан 18, 2009 3:53 am

Од големи лајна на сред село.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Master Нед Јан 18, 2009 3:54 am

Мареј напиша:
Master напиша:
Мареј напиша:Кловној :/

од мала ми е то,не сум јас крива....
Не коментирав за тебе, и јас се плашам.

оки, да погодам- како мала го гледаше тој серискиот филм Се плашите ли од темнината? и така го стекна својот страв?
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Marej Нед Јан 18, 2009 3:55 am

Не, ја обожавав таја серија ама не памтам од кј ми е ова со кловнојве,.. поточно не е страв туку ненормално ми се језиви.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by kojgode Нед Јан 18, 2009 3:56 am

Master напиша:
оки, да погодам- како мала го гледаше тој серискиот филм Се плашите ли од темнината? и така го стекна својот страв?
Ак те видет денски тебе ќе напрает филм, се плашите ли од светлината. ООооо Ве насмеав признајте сеа?

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Џајко Нед Јан 18, 2009 3:58 am

kojgode напиша:
Master напиша:
оки, да погодам- како мала го гледаше тој серискиот филм Се плашите ли од темнината? и така го стекна својот страв?
Ак те видет денски тебе ќе напрает филм, се плашите ли од светлината. ООооо Ве насмеав признајте сеа?
Ако го видит ова Нанче го молам да искоментират на начин достоен за оваа смешка :D
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Master Нед Јан 18, 2009 3:58 am

kojgode напиша:
Master напиша:
оки, да погодам- како мала го гледаше тој серискиот филм Се плашите ли од темнината? и така го стекна својот страв?
Ак те видет денски тебе ќе напрает филм, се плашите ли од светлината. ООооо Ве насмеав признајте сеа?

Да ама епизодата ќе се викат Како Мастер го уби Којгоде? така? Laughing
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Marej Нед Јан 18, 2009 3:59 am

Kill me now.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот