Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Од што се плашите?

+45
Батерфлај
blesava008
*UnIqUe*
Ane
KaTeRiNcE
Ivana
RoTkViCa
METALBOY
PhiLL * E
folder
Bleak
Gallowsraven
Obibos
twilight
П.
tHeJunKy
Punk
REGINA
noviot
KikS
mitan
pankerishte
xpert
hollow
nance
Ludi Milojko
Жбафта
Кирил
Lastojca
Lucybell
fairy
Болиглава
комшивка
Marej
The Breaking Dawn
T&T
Odyssey
Џајко
Mary Jane
мирАл
Master
sokol
корун
Alexandra
kojgode
49 posters

Страна 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Од што се плашите? - Page 5 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by *UnIqUe* Саб Мај 09, 2009 3:00 pm

tHeJunKy напиша:
nance напиша:Клаустрофобија.

до негде и јас :S

До сегде и јас... Neutral
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 5 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by *UnIqUe* Саб Мај 09, 2009 3:06 pm

Alexandra напиша:Jas se plasham od pajaci :s i to mnoguuuu....

Знам колку е то многу.... до 8мо 2 часа те тешевме во ВЦ-но зш ти фрлија гумен пајак....
во последно и јас им се плашам... паничам и се дерам по мама ко ке видам пајак Neutral
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 5 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by blesava008 Нед Мај 10, 2009 2:58 pm

многу се плашам од грмежи... и ко ке грмит практикувам да сум дома и мама да е до мене зш ак не е ке умрам!
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 29
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 5 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by RoTkViCa Пон Мај 11, 2009 3:31 pm

blesava008 напиша:многу се плашам од грмежи... и ко ке грмит практикувам да сум дома и мама да е до мене зш ак не е ке умрам!

хаха и јааас...ама ко ќе грмит сум дома ито покриена со сите перници и ќебиња на гла за да не слушам и гледам хаха

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 5 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Мај 11, 2009 11:08 pm

јас обожавам грмежи ама она да пукет.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 5 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Батерфлај Пон Мај 11, 2009 11:21 pm

Глуфци, значит ептен имам страв од овие суштества. Денес ко ни излезе еден в училница од памет ме истаде.
Батерфлај
Батерфлај
Адаптер во подем

Age : 27
Број на мислења : 57
Хоби(работа) : Неам

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 5 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by *UnIqUe* Пон Мај 11, 2009 11:23 pm

Леле јас пак имам плачено за едно глувче Sad Бев мала и пред мој очи го убија Sad Sad Sad се искинав од плачење три дена Sad
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 5 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Мај 11, 2009 11:34 pm

ние иаме едно такво в училница домашно милениче ни е. ама не ми теквит како се викаше. џеки?! scratch
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 5 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by fairy Вто Мај 12, 2009 10:50 pm

од луѓе со маски, не смешни маски, ко за на маскембал, туку некој ко железни, бели оние шо се само со дупки за очите и носот и сл..
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 5 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by sokol Вто Мај 12, 2009 10:59 pm

јас од петарди се плашам
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 5 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Punk Сре Мај 13, 2009 1:03 am

се плашам од земјотреси а најногу од осаменост
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 5 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Angelic Чет Мај 14, 2009 11:02 pm

Oд балони No
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 5 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by METALBOY Пет Мај 15, 2009 9:30 am

Од нишчо Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 5 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Болиглава Пет Мај 15, 2009 11:19 am

METALBOY напиша:Од иднината! Shocked
METALBOY напиша:Од нишчо Very Happy

Ај сеа напиши нешо трето, ама сосем различно од овие две.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 5 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by METALBOY Пет Мај 15, 2009 12:39 pm

Болиглава напиша:
METALBOY напиша:Од иднината! Shocked
METALBOY напиша:Од нишчо Very Happy

Ај сеа напиши нешо трето, ама сосем различно од овие две.
ок...од Болиглава...
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 5 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Џајко Пет Мај 15, 2009 7:07 pm

е ова на место ти е третово
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 5 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by REGINA Пет Јун 05, 2009 1:04 pm

од апчиња.
ми е страф да не се задавам од нив и пред да земам едно парацетамолче го кршам на 6 или 8 делчиња и секое делче со пола чаша вода го пијам. Rolling Eyes
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 5 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Ane Пет Јун 05, 2009 5:15 pm

REGINA напиша:од апчиња.
ми е страф да не се задавам од нив и пред да земам едно парацетамолче го кршам на 6 или 8 делчиња и секое делче со пола чаша вода го пијам. Rolling Eyes
И јас ко бев помала така неможев и капсулине ги растварав во лајче со вода зш неможев да ги голтам Neutral лол ама сега вејке се научв Razz
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 5 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by kojgode Пет Јун 05, 2009 9:35 pm

Јас ко мал со се упатство ги голтаф.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 5 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by RoTkViCa Пет Јун 05, 2009 10:01 pm

kojgode напиша:Јас ко мал со се упатство ги голтаф.


ти ко мал не знам шо праеше, ама сега не си нормален хахаха

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 5 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Рокси Пет Јун 05, 2009 11:32 pm

REGINA напиша:од апчиња.
ми е страф да не се задавам од нив и пред да земам едно парацетамолче го кршам на 6 или 8 делчиња и секое делче со пола чаша вода го пијам. Rolling Eyes

Ау, а замисли да имаш гнојна ангина и да ти ги препишат оние коњскине апчиња... лани летото јас тие требаше да ги пијам, секој ден се давев Laughing
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 27
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 5 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by kojgode Саб Јун 06, 2009 2:25 am

Од Црвен крст екипа имаше до тебе?

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 5 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Рокси Саб Јун 06, 2009 9:53 am

^шо ќе ми е црвен крст?
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 27
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 5 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Karan Нед Јун 07, 2009 3:46 am

Од аватарот на Рокси Neutral
Karan
Karan
конзервативен
конзервативен

Age : 31
Број на мислења : 11

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 5 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by katusch Пон Јун 22, 2009 9:31 pm

јас иам размислувано појќе пати на темава од шо се плашам и закључив дека не се плашам од нишо досега напишано... хехе

ама пошо јас постојано сонвам чудни, донекаде и морничави работи (навикната сум веќе на то), во последно време ме фаќат страв пошо сонојве почнаја да се остварвет... No
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 5 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот