Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Од што се плашите?

Страна 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Од што се плашите? - Page 6 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by katusch Пон Јун 22, 2009 9:37 pm

и заборајв да кажам, во гимназијана постојт една личност (ај да не кажвам име) шо се плашит од инсекти, кучиња, КОКОШКИ(!) и сл. или накратко кажано ОД СЕ ШО СЕ ДВИЖИТ, А НЕ Е ЧОЕК. Laughing сеа за 3 год. е личноста па ако ја препознајт некој (или самата), нека не замервит на напишаново Very Happy Very Happy Very Happy
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 29
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот