Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Од што се плашите?

+45
Батерфлај
blesava008
*UnIqUe*
Ane
KaTeRiNcE
Ivana
RoTkViCa
METALBOY
PhiLL * E
folder
Bleak
Gallowsraven
Obibos
twilight
П.
tHeJunKy
Punk
REGINA
noviot
KikS
mitan
pankerishte
xpert
hollow
nance
Ludi Milojko
Жбафта
Кирил
Lastojca
Lucybell
fairy
Болиглава
комшивка
Marej
The Breaking Dawn
T&T
Odyssey
Џајко
Mary Jane
мирАл
Master
sokol
корун
Alexandra
kojgode
49 posters

Страна 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Од што се плашите? - Page 4 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by tHeJunKy Нед Јан 25, 2009 11:15 pm

епа јас најмногу се плашам од пајачишта и од инсекти... :S :S :S :S
еднаш така учев до касно, до 1 и пол некаде, а сабајле нашкола, и тамам да си легнам вкревет пајак се појави :S :S па ми се скри по чаршафите уште сат и пол го барав Sad гадна фобија
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 4 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by комшивка Нед Јан 25, 2009 11:24 pm

tHeJunKy напиша:епа јас најмногу се плашам од пајачишта и од инсекти... :S :S :S :S
еднаш така учев до касно, до 1 и пол некаде, а сабајле нашкола, и тамам да си легнам вкревет пајак се појави :S :S па ми се скри по чаршафите уште сат и пол го барав Sad гадна фобија

И пошо пајакот носит пари, сабајлето по пат за нашкола junky најде 1000 денари
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 4 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by П. Саб Јан 31, 2009 12:26 am

mitan напиша:па се плашам од мн тесен простор...мислам тесен да неможам да мрднам(таков тесен простор)и од др не знам од со се плашам....од ова со го кажав најмногу
исто.... Neutral
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 4 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by twilight Саб Јан 31, 2009 1:26 am

најмногу се плашам од змии
twilight
twilight
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 25

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 4 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by REGINA Пет Фед 20, 2009 8:07 pm

почнав да се плашам од фактот шо кад тад морат да се осамостојам ... без мамичка и татичко Sad
свој живот без нив далеку од овде у пичку матер, а то ми беше животна желба... сеа сумљам дека е така.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 4 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Obibos Пет Фед 20, 2009 8:10 pm

Најмногу се плашам од затвор и војна.. Very Happy
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 30
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 4 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Gallowsraven Саб Фед 21, 2009 11:32 am

Од остарвење... И глуфци нормално.
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 28
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 4 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by nance Саб Фед 21, 2009 12:28 pm

Клаустрофобија.
nance
nance
Херој на форумов

Age : 30
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 4 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by tHeJunKy Саб Фед 21, 2009 3:41 pm

nance напиша:Клаустрофобија.

до негде и јас :S
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 4 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Bleak Саб Фед 21, 2009 3:54 pm

па од нишо не се плашам и така...
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 4 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by The Breaking Dawn Саб Фед 21, 2009 4:02 pm

Bleak напиша:па од нишо не се плашам и така...

хаха не е можно
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 4 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by REGINA Нед Мар 01, 2009 1:22 am

Gallowsraven напиша:Од остарвење...

аууу стварно.. замисли шо фаци ќе сме на старост. Е убо де и остарвењето е дел од животот.. ак го исчекаш.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 4 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by folder Нед Мар 01, 2009 2:04 am

Јас не се плашам од старост ке трипам на 60 години...
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 29
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 4 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by PhiLL * E Нед Мар 01, 2009 2:46 am

се плашам да не случајно снема ...
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 30
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 4 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by METALBOY Нед Мар 15, 2009 2:56 pm

Од иднината! Shocked
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 4 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by RoTkViCa Нед Мар 15, 2009 6:49 pm

најмногу се плашам од пантомимичари и кловној Embarassed Embarassed


знам дека е гревско ама не можам да поднесам маски Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 4 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Мар 15, 2009 8:45 pm

RoTkViCa напиша:најмногу се плашам од пантомимичари и кловној Embarassed Embarassed


знам дека е гревско ама не можам да поднесам маски Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

не е воопшто гревско баш се морничави
имаше еден се плашеше од балони
е то е гревско Rolling Eyes
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 4 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by kojgode Нед Мар 15, 2009 8:51 pm

Јас од бик без рогој се плашам, зш мојт нешто друго да ми закачит.њааа ох ох хо хо хо

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 4 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Marej Нед Мар 15, 2009 10:53 pm

Ш... ај нишо.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 4 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Ivana Вто Мар 17, 2009 1:38 pm

од бубачишча и змиишча
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 4 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by KaTeRiNcE Вто Мар 17, 2009 1:59 pm

Ivana напиша:од бубачишча и змиишча
и од пајачиштааа Very Happy
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 29
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 4 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by REGINA Чет Мај 07, 2009 12:45 pm

од балони affraid
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 4 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by REGINA Чет Мај 07, 2009 1:03 pm

Laughing колку пати ми имет пукнато во фацава онака неочекувано... affraid сеа на забави, родендени оваона ко ќе одам, настојувам да сејме во просториите шо не се украсвени со балони.

и се плашам од цртежине по зидојне ко ќе ме наговорат за карпе за на кафе. pale
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 4 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by RoTkViCa Чет Мај 07, 2009 1:30 pm

REGINA напиша:Laughing колку пати ми имет пукнато во фацава онака неочекувано... affraid сеа на забави, родендени оваона ко ќе одам, настојувам да сејме во просториите шо не се украсвени со балони.

и се плашам од цртежине по зидојне ко ќе ме наговорат за карпе за на кафе. pale

е де и јас на нив мислев погоре....нели се со пантомимичари страшни хаха

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 4 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Ane Чет Мај 07, 2009 4:57 pm

И јас од балони Shocked ,од скоро секакви инсекти, брзо возење а посебно со моторче и од манијачишта Smile affraid
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 4 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот