Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Од што се плашите?

+45
Батерфлај
blesava008
*UnIqUe*
Ane
KaTeRiNcE
Ivana
RoTkViCa
METALBOY
PhiLL * E
folder
Bleak
Gallowsraven
Obibos
twilight
П.
tHeJunKy
Punk
REGINA
noviot
KikS
mitan
pankerishte
xpert
hollow
nance
Ludi Milojko
Жбафта
Кирил
Lastojca
Lucybell
fairy
Болиглава
комшивка
Marej
The Breaking Dawn
T&T
Odyssey
Џајко
Mary Jane
мирАл
Master
sokol
корун
Alexandra
kojgode
49 posters

Страна 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Од што се плашите? - Page 2 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by kojgode Нед Јан 18, 2009 3:59 am

Master напиша:
kojgode напиша:
Master напиша:
оки, да погодам- како мала го гледаше тој серискиот филм Се плашите ли од темнината? и така го стекна својот страв?
Ак те видет денски тебе ќе напрает филм, се плашите ли од светлината. ООооо Ве насмеав признајте сеа?

Да ама епизодата ќе се викат Како Мастер го уби Којгоде? така? Laughing
Не ќе се викат како којгоде се усра од Мастер само што ја виде.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 2 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Marej Нед Јан 18, 2009 4:00 am

Cat fight.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 2 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by корун Нед Јан 18, 2009 4:00 am

Наредната, админите го возвраќаат ударот Very Happy

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 2 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by kojgode Нед Јан 18, 2009 4:01 am

Шега е море не се вознесвите.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 2 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by корун Нед Јан 18, 2009 4:01 am

Се осеќам просветлен

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 2 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Болиглава Нед Јан 18, 2009 4:01 am

Опопо тупаџии еј Rolling Eyes

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 2 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by kojgode Нед Јан 18, 2009 4:03 am

корун напиша:Се осеќам просветлен
Само просветен инспектор не ми пуштај.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 2 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Marej Нед Јан 18, 2009 4:03 am

И сеа мојата језа од кловној падна во сенка поради спонтанонастанатата кавга која се надевам дека нема да резултират до попладневен секс за помирување.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 2 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Болиглава Нед Јан 18, 2009 4:04 am

Мареј напиша:И сеа мојата језа од кловној падна во сенка поради спонтанонастанатата кавга која се надевам дека нема да резултират до попладневен секс за помирување.
Сокол не ја имат видено темава. Тој и е намерачен на Master. Very Happy

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 2 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by kojgode Нед Јан 18, 2009 4:04 am

Мареј напиша:И сеа мојата језа од кловној падна во сенка поради спонтанонастанатата кавга која се надевам дека нема да резултират до попладневен секс за помирување.
Ако се напучи корун може да резултира и со моментален секс за помирување. Настрана од патот, многу си напалена Марина.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 2 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Џајко Нед Јан 18, 2009 4:06 am

kojgode напиша:Ако се напучи корун може да резултира и со моментален секс за помирување. Настрана од патот, многу си напалена Марина.

ооооууу
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 2 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Marej Нед Јан 18, 2009 4:10 am

kojgode напиша:
Мареј напиша:И сеа мојата језа од кловној падна во сенка поради спонтанонастанатата кавга која се надевам дека нема да резултират до попладневен секс за помирување.
Ако се напучи корун може да резултира и со моментален секс за помирување. Настрана од патот, многу си напалена Марина.
Ти да ќутиш Smile)
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 2 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Master Нед Јан 18, 2009 4:11 am

Болиглава напиша:
Мареј напиша:И сеа мојата језа од кловној падна во сенка поради спонтанонастанатата кавга која се надевам дека нема да резултират до попладневен секс за помирување.
Сокол не ја имат видено темава. Тој и е намерачен на Master. Very Happy

WTF!?!?!?
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 2 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Marej Нед Јан 18, 2009 4:11 am

Те сакааат!
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 2 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Master Нед Јан 18, 2009 4:51 am

Marej напиша:Те сакааат!
а да се вратевме на темава?
не ми кажа дали погодив за стравот.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 2 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by fairy Нед Јан 18, 2009 1:11 pm

waaaaaaaaaaaa хахахахаа Laughing Very Happy
јас се плашам од инсекти....многу ми се језиви... pale
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 2 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Lucybell Нед Јан 18, 2009 5:20 pm

од темница и од бубачки :S
Lucybell
Lucybell
~ѕвонулка~

Age : 30
Број на мислења : 102

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 2 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by T&T Нед Јан 18, 2009 6:36 pm

wow почнаја љубови да се раѓет на форумов... Wink
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 2 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Lastojca Нед Јан 18, 2009 8:35 pm

ај ем фиарлез!
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 2 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by корун Нед Јан 18, 2009 8:37 pm

мхм, админи?

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 2 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Lastojca Нед Јан 18, 2009 8:51 pm

упс ..пардонс.ама не го рачунам то се подразбират
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 2 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Кирил Пон Јан 19, 2009 1:11 pm

од пеперутки

Кирил
Адаптер во подем

Age : 28
Број на мислења : 37

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 2 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Жбафта Пон Јан 19, 2009 8:51 pm

од длапочина....
Жбафта
Жбафта
Фаундер'с систер
Фаундер'с систер

Age : 27
Број на мислења : 41
Забавен? : ууфф...

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 2 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Ludi Milojko Пон Јан 19, 2009 9:24 pm

Od inekcija No
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 62
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 2 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by nance Вто Јан 20, 2009 9:34 pm

Џајко напиша:
kojgode напиша:
Master напиша:
оки, да погодам- како мала го гледаше тој серискиот филм Се плашите ли од темнината? и така го стекна својот страв?
Ак те видет денски тебе ќе напрает филм, се плашите ли од светлината. ООооо Ве насмеав признајте сеа?
Ако го видит ова Нанче го молам да искоментират на начин достоен за оваа смешка :D

ео еден коментар бу ух уху ху у уу уху и да ви казам не се плашам од ништо јас сум СПАРТАК. ХАХА
nance
nance
Херој на форумов

Age : 30
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Од што се плашите? - Page 2 Empty Re: Од што се плашите?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот