Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Какви телевизори гледате??

+13
*UnIqUe*
METALBOY
ноунејм
Marej
*Rhythm Divine*
TONI
malina
мирАл
Болиглава
Master
Mary Jane
kojgode
Џајко
17 posters

Go down

Какви телевизори гледате?

fuego
 
neo
 
beli
 
crno beli
 
golemi
 
 
 
Види ги резултатите

Какви телевизори гледате?? Empty Какви телевизори гледате??

Пишување by Џајко Сре Јан 14, 2009 10:55 pm

Дали и вие како и јас одите често по дуќанчињата со бела техника и гледате телевизори?? и која марка?
Јас најчесто сакам да гледам fuego i toshiba.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Какви телевизори гледате?? Empty Re: Какви телевизори гледате??

Пишување by kojgode Сре Јан 14, 2009 10:58 pm

Јас ги гледам телевизорите како Grunding, а омилена марко ми е Quatro. Иначе дома глеам телевизор Самсунг, Филипс и Нео. Два сиви и еден црн. Дали некој има во жива боја?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Какви телевизори гледате?? Empty Re: Какви телевизори гледате??

Пишување by Mary Jane Сре Јан 14, 2009 11:09 pm

Јас Сони ги бендисвам:D
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Какви телевизори гледате?? Empty Re: Какви телевизори гледате??

Пишување by Master Чет Јан 15, 2009 12:28 am

Јас иам самсунг црн, а многу бендисвам фуего. А иначе ак мојт некој да ми набавит зелен телевизор нека се јавит
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Какви телевизори гледате?? Empty Re: Какви телевизори гледате??

Пишување by Болиглава Сре Јан 21, 2009 11:43 pm

Ај да ја вратам малце темава во живот.

Иначе јас најмногу љубам да гледам BEKO телевизори.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Какви телевизори гледате?? Empty Re: Какви телевизори гледате??

Пишување by мирАл Сре Јан 21, 2009 11:46 pm

Е сеа ја врати готово. хехе
Јас глеам НЕО сив телевизор.
А би сакал да глеам некој плазма на ѕид закачен хех
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Какви телевизори гледате?? Empty Re: Какви телевизори гледате??

Пишување by malina Чет Јан 22, 2009 10:25 pm

ПА LG VO MОМЕНТОВ АМА И BEKO СЕ ДОБРИ
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Какви телевизори гледате?? Empty Re: Какви телевизори гледате??

Пишување by TONI Нед Фед 08, 2009 9:59 pm

Јас си сум на Самнсунг и сум мн задоволен(посебно со тонот шо го ваѓат за разлика од други тв шо сум слушнал)
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Какви телевизори гледате?? Empty Re: Какви телевизори гледате??

Пишување by *Rhythm Divine* Вто Мар 17, 2009 1:43 pm

Самсунг си имам всоба..
Дневнана ретко ја посетувам и му ја заборајв марката..
*Rhythm Divine*
*Rhythm Divine*
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 33

Вратете се на почетокот Go down

Какви телевизори гледате?? Empty Re: Какви телевизори гледате??

Пишување by Marej Вто Мар 17, 2009 6:24 pm

Имам Нокиа и се преливат на светло.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Какви телевизори гледате?? Empty Re: Какви телевизори гледате??

Пишување by ноунејм Вто Мар 17, 2009 10:00 pm

Marej напиша:Имам Нокиа и се преливат на светло.

oва некој, спешл ефекти?
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Какви телевизори гледате?? Empty Re: Какви телевизори гледате??

Пишување by Marej Вто Мар 17, 2009 10:09 pm

Мхм.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Какви телевизори гледате?? Empty Re: Какви телевизори гледате??

Пишување by METALBOY Нед Мар 22, 2009 8:32 pm

голем loewe
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Какви телевизори гледате?? Empty Re: Какви телевизори гледате??

Пишување by *UnIqUe* Нед Мај 10, 2009 2:56 am

В децка Фуего .. в дневна мислам самсунг... да да Very Happy
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Какви телевизори гледате?? Empty Re: Какви телевизори гледате??

Пишување by Четкар Саб Aвг 08, 2009 8:38 pm

црно - бели од комунизмот останати ушче.
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 34
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

Какви телевизори гледате?? Empty Re: Какви телевизори гледате??

Пишување by Angelic Чет Сеп 10, 2009 11:42 pm

Panasonic сега за сега.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Какви телевизори гледате?? Empty Re: Какви телевизори гледате??

Пишување by комшивка Пет Сеп 25, 2009 9:16 pm

samsung x 2
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Какви телевизори гледате?? Empty Re: Какви телевизори гледате??

Пишување by tHeJunKy Пет Сеп 25, 2009 9:58 pm

Panasonic VIERA - д бест хехехе
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Какви телевизори гледате?? Empty Re: Какви телевизори гледате??

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот