Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Какви телевизори гледате??

+13
*UnIqUe*
METALBOY
ноунејм
Marej
*Rhythm Divine*
TONI
malina
мирАл
Болиглава
Master
Mary Jane
kojgode
Џајко
17 posters

Go down

Какви телевизори гледате?

Какви телевизори гледате?? Vote_lcap31%Какви телевизори гледате?? Vote_rcap 31% 
[ 9 ]
Какви телевизори гледате?? Vote_lcap14%Какви телевизори гледате?? Vote_rcap 14% 
[ 4 ]
Какви телевизори гледате?? Vote_lcap7%Какви телевизори гледате?? Vote_rcap 7% 
[ 2 ]
Какви телевизори гледате?? Vote_lcap7%Какви телевизори гледате?? Vote_rcap 7% 
[ 2 ]
Какви телевизори гледате?? Vote_lcap41%Какви телевизори гледате?? Vote_rcap 41% 
[ 12 ]
 
Општо гласови : 29
 

Какви телевизори гледате?? Empty Какви телевизори гледате??

Пишување by Џајко Сре Јан 14, 2009 10:55 pm

Дали и вие како и јас одите често по дуќанчињата со бела техника и гледате телевизори?? и која марка?
Јас најчесто сакам да гледам fuego i toshiba.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Какви телевизори гледате?? Empty Re: Какви телевизори гледате??

Пишување by kojgode Сре Јан 14, 2009 10:58 pm

Јас ги гледам телевизорите како Grunding, а омилена марко ми е Quatro. Иначе дома глеам телевизор Самсунг, Филипс и Нео. Два сиви и еден црн. Дали некој има во жива боја?

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Какви телевизори гледате?? Empty Re: Какви телевизори гледате??

Пишување by Mary Jane Сре Јан 14, 2009 11:09 pm

Јас Сони ги бендисвам:D
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Какви телевизори гледате?? Empty Re: Какви телевизори гледате??

Пишување by Master Чет Јан 15, 2009 12:28 am

Јас иам самсунг црн, а многу бендисвам фуего. А иначе ак мојт некој да ми набавит зелен телевизор нека се јавит
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Какви телевизори гледате?? Empty Re: Какви телевизори гледате??

Пишување by Болиглава Сре Јан 21, 2009 11:43 pm

Ај да ја вратам малце темава во живот.

Иначе јас најмногу љубам да гледам BEKO телевизори.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 30
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Какви телевизори гледате?? Empty Re: Какви телевизори гледате??

Пишување by мирАл Сре Јан 21, 2009 11:46 pm

Е сеа ја врати готово. хехе
Јас глеам НЕО сив телевизор.
А би сакал да глеам некој плазма на ѕид закачен хех
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Какви телевизори гледате?? Empty Re: Какви телевизори гледате??

Пишување by malina Чет Јан 22, 2009 10:25 pm

ПА LG VO MОМЕНТОВ АМА И BEKO СЕ ДОБРИ
malina
malina
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Какви телевизори гледате?? Empty Re: Какви телевизори гледате??

Пишување by TONI Нед Фед 08, 2009 9:59 pm

Јас си сум на Самнсунг и сум мн задоволен(посебно со тонот шо го ваѓат за разлика од други тв шо сум слушнал)

_________________
Zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Какви телевизори гледате?? Empty Re: Какви телевизори гледате??

Пишување by *Rhythm Divine* Вто Мар 17, 2009 1:43 pm

Самсунг си имам всоба..
Дневнана ретко ја посетувам и му ја заборајв марката..
*Rhythm Divine*
*Rhythm Divine*
Адаптер во подем

Age : 28
Број на мислења : 33

Вратете се на почетокот Go down

Какви телевизори гледате?? Empty Re: Какви телевизори гледате??

Пишување by Marej Вто Мар 17, 2009 6:24 pm

Имам Нокиа и се преливат на светло.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Какви телевизори гледате?? Empty Re: Какви телевизори гледате??

Пишување by ноунејм Вто Мар 17, 2009 10:00 pm

Marej напиша:Имам Нокиа и се преливат на светло.

oва некој, спешл ефекти?
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 28
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Какви телевизори гледате?? Empty Re: Какви телевизори гледате??

Пишување by Marej Вто Мар 17, 2009 10:09 pm

Мхм.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Какви телевизори гледате?? Empty Re: Какви телевизори гледате??

Пишување by METALBOY Нед Мар 22, 2009 8:32 pm

голем loewe
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Какви телевизори гледате?? Empty Re: Какви телевизори гледате??

Пишување by *UnIqUe* Нед Мај 10, 2009 2:56 am

В децка Фуего .. в дневна мислам самсунг... да да Very Happy
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Какви телевизори гледате?? Empty Re: Какви телевизори гледате??

Пишување by Четкар Саб Aвг 08, 2009 8:38 pm

црно - бели од комунизмот останати ушче.
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 31
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

Какви телевизори гледате?? Empty Re: Какви телевизори гледате??

Пишување by Angelic Чет Сеп 10, 2009 11:42 pm

Panasonic сега за сега.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Какви телевизори гледате?? Empty Re: Какви телевизори гледате??

Пишување by комшивка Пет Сеп 25, 2009 9:16 pm

samsung x 2
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Какви телевизори гледате?? Empty Re: Какви телевизори гледате??

Пишување by tHeJunKy Пет Сеп 25, 2009 9:58 pm

Panasonic VIERA - д бест хехехе

_________________
You've waged a war of nerves
But you can't crush the kingdom
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Какви телевизори гледате?? Empty Re: Какви телевизори гледате??

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот