Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Гледате ли телевизиски серии?

+30
*UnIqUe*
Infected
METALBOY
PhiLL * E
malina
Bleak
zzz
noviot
Master
Stefk0
FalcoN eYe
misticnata
П.
Obibos
Punk
Bukic
Lastojca
Lucybell
fairy
мирАл
folder
Alexandra
Calypso*
nance
hollow
sokol
Болиглава
kojgode
Mary Jane
Ludi Milojko
34 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Гледате ли телевизиски серии? Empty Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by Ludi Milojko Пон Јан 12, 2009 2:16 am

Dali gledate tv serii? What a Face
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Гледате ли телевизиски серии? Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by Mary Jane Пон Јан 12, 2009 2:47 am

Одамна прекинав да се дозирам со нив, ама кај нас се пратат на големо, чак и стилот на облекување се променува кај луѓето (Ангели од ко ја даваа, женските почнаа да имитираат стил, се носат миничи со штуцли чорапи и чизми на превисок ѓон, џишкави и л`скави бои). Само една полезна работа од шпанскиве серии, а то е дека си научив шпански јазикSmile
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Гледате ли телевизиски серии? Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by kojgode Пон Јан 12, 2009 4:04 am

Јас кога како пратам Ангели зш ептен ми е јака глумицана главна една од најјаките бомби и често пратам Очајни домаќинки ради женските и зш не ми се учит то ми е како алиби пред мама.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Гледате ли телевизиски серии? Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by Болиглава Пон Јан 12, 2009 4:08 am

Само 24 и Heroes.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Гледате ли телевизиски серии? Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by kojgode Пон Јан 12, 2009 4:09 am

Болиглава напиша:Само 24 и Heroes.
Заборајф да ги напоменам Heroes, South Park и Prison Break ама нив на компјутер ги глеам зато не ги рачунам.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Гледате ли телевизиски серии? Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by sokol Пон Јан 12, 2009 4:15 am

е да
јас ја гледам хана монтана
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Гледате ли телевизиски серии? Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by Mary Jane Пон Јан 12, 2009 2:39 pm

Јас само CSI, веќе не памтам колку време ги даваат, можда имат три години веќе.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Гледате ли телевизиски серии? Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by hollow Пон Јан 12, 2009 4:25 pm

Јас кобра еданајс гледам
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Гледате ли телевизиски серии? Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by Ludi Milojko Пон Јан 12, 2009 4:29 pm

Болиглава напиша:Само 24 и Heroes.
+ CSI
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Гледате ли телевизиски серии? Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by nance Сре Јан 14, 2009 11:25 pm

Глеам др.Хаус самомн ми е јак со решенијана шо ги глеат во секојдневни работи.Многу будала чоек.
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Гледате ли телевизиски серии? Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by Calypso* Пет Јан 16, 2009 5:38 pm

Sex and the City
Calypso*
Calypso*
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 24

Вратете се на почетокот Go down

Гледате ли телевизиски серии? Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by Alexandra Пет Јан 16, 2009 8:40 pm

CSI
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Гледате ли телевизиски серии? Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by folder Саб Јан 17, 2009 7:05 pm

Ben 10 Twisted Evil
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Гледате ли телевизиски серии? Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by мирАл Саб Јан 17, 2009 8:51 pm

Ги глеам ЦСИ, Хана Монтана..
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Гледате ли телевизиски серии? Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by fairy Нед Јан 18, 2009 2:13 pm

јас гледам само Lost i 24. Smile и CSI ако го фатам Smile
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Гледате ли телевизиски серии? Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by Lucybell Нед Јан 18, 2009 5:39 pm

ко ќе немам попаметна работа а секогаш имам....
Lucybell
Lucybell
~ѕвонулка~

Age : 32
Број на мислења : 102

Вратете се на почетокот Go down

Гледате ли телевизиски серии? Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by Lucybell Нед Јан 18, 2009 5:39 pm

ко ќе сум болна...тогаш за сите серии имам време ")
Lucybell
Lucybell
~ѕвонулка~

Age : 32
Број на мислења : 102

Вратете се на почетокот Go down

Гледате ли телевизиски серии? Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by Lastojca Вто Јан 20, 2009 8:12 pm

гледам хрватски серии ...т.е. во моментов една само гледам ама прилично сум заразена
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Гледате ли телевизиски серии? Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by Bukic Вто Јан 20, 2009 8:58 pm

епа јас гледам Lost најмногу CSI порано сеа не Smile
Bukic
Bukic
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 32

Вратете се на почетокот Go down

Гледате ли телевизиски серии? Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by Punk Нед Јан 25, 2009 2:03 am

CSI ретко пропуштам а само то и го пратам. Очајни домаќинки одамна ги изглеаф сезонине не знам ни до која се
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Гледате ли телевизиски серии? Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by hollow Нед Јан 25, 2009 7:06 pm

X Files почнав да ја гледам по втор пат
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Гледате ли телевизиски серии? Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by Obibos Пон Фед 02, 2009 5:46 am

Сите серии на а1. освен нована онаја шпанскана
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Гледате ли телевизиски серии? Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by П. Пон Фед 02, 2009 12:33 pm

csi , south park , lost
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Гледате ли телевизиски серии? Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by misticnata Пон Фед 02, 2009 10:34 pm

csi , south park, dr house mi se najomileni Very Happy
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Гледате ли телевизиски серии? Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by FalcoN eYe Сре Фед 04, 2009 2:43 am

јас телевизорон незнам како изгледат,а не пак да гледам некоја серија...хехехе
FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 105

Вратете се на почетокот Go down

Гледате ли телевизиски серии? Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот