Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што би ве изненадило најмногу?

+30
Наташа
James Bomb
noviot
malina
tHeJunKy
Bleak
nice
Master
T&T
мирАл
Ludi Milojko
Жбафта
комшивка
psycho
mitan
Lastojca
Jordison
Calypso*
sokol
nance
Odyssey
Џајко
Bojancha
Mary Jane
корун
kojgode
Fantom
kirce
Болиглава
Alexandra
34 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Што би ве изненадило најмногу? - Page 2 Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by мирАл Вто Јан 20, 2009 6:44 pm

Би ме изненадило во моментов, следниов пост од луди милојко да е на мак.!!
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? - Page 2 Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by nance Вто Јан 20, 2009 9:23 pm

Најмногу ме изненади фаќањето на бурето со вино на флрено сараиште од еден од нашите членови кој по се излгеда му трна со пијачкиве(првин парк една гајба пиво ,сараиште бочката мозда сеа во винарска визба ке ојт бурено да го земит) :D:D:D:D:D:
nance
nance
Херој на форумов

Age : 30
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? - Page 2 Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by Ludi Milojko Вто Јан 20, 2009 10:10 pm

zemeno bese bureto odma i za zal se ispi (100l) i + ushte 3 takvi (300l)
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 62
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? - Page 2 Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by T&T Сре Јан 21, 2009 4:00 pm

Би ме изненадило глупи луѓе да се вразумет...
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? - Page 2 Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by мирАл Сре Јан 21, 2009 4:02 pm

T&T напиша:Би ме изненадило глупи луѓе да се вразумет...
некој посебно...?
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? - Page 2 Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by T&T Сре Јан 21, 2009 4:13 pm

Ај не сум појќе лоша и не кажвам... (сум ама ајде)
Општо неразумни луѓе..
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? - Page 2 Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by Master Сре Јан 21, 2009 5:17 pm

мирАл напиша:
T&T напиша:Би ме изненадило глупи луѓе да се вразумет...
некој посебно...?

ахам!

мене ништо немојт да ме изненадит, не сум емотивно оформена.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? - Page 2 Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by Болиглава Сре Јан 21, 2009 6:09 pm

Master напиша:мене ништо немојт да ме изненадит, не сум емотивно оформена.
Дури и да ти паднит мотор од авион на сред соба?

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? - Page 2 Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by Master Сре Јан 21, 2009 6:17 pm

Болиглава напиша:
Master напиша:мене ништо немојт да ме изненадит, не сум емотивно оформена.
Дури и да ти паднит мотор од авион на сред соба?


Shocked
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? - Page 2 Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by nice Сре Јан 21, 2009 9:09 pm

od toj so go sakam da mi ja iskazit negovata ljubov kon mene poso dosega mn tesko mu odese... a i konecno da porasnit i da si gi smenit negovite glupi stavovi

nice
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 57

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? - Page 2 Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by Bleak Сре Фед 04, 2009 2:58 pm

Шо би ме изненадило? Smile да не ме корпосат некоја во наредниве месец два Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? - Page 2 Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by tHeJunKy Сре Фед 04, 2009 3:10 pm

Bleak напиша:Шо би ме изненадило? Smile да не ме корпосат некоја во наредниве месец два Smile

блажо да не запалит цигаре и да не се наџоркат во следниве месец два Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? - Page 2 Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by Bleak Сре Фед 04, 2009 7:02 pm

tHeJunKy напиша:
Bleak напиша:Шо би ме изненадило? Smile да не ме корпосат некоја во наредниве месец два Smile

блажо да не запалит цигаре и да не се наџоркат во следниве месец два Very Happy

епа веќе си изненаден значи Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? - Page 2 Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by malina Сре Фед 04, 2009 10:53 pm

александра за тебе знам дека би те израдвала ружа некој да ти поклонит и знам шо реакција ќе видит,а можам да замислам букет да добијаш.Мене би ме изненадила пријатно да добијам понуда за брак од една личност хехехеххеее или само една карта за Америка и со Бојана да си ојме на шопинг.Така Бојана ?Ама ние ќе си чекаме зш ни обеќаја .
malina
malina
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? - Page 2 Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by noviot Чет Фед 05, 2009 12:13 am

кон 12 сатот утре, целиов никаков ко шо ке сум , ич ко шо не ке ми се ојт нашкола и да лежам в кревет и да звонит некој дома и слегвам долу по скали го пцујам зш звонал зш мака ми е да слегвам , и само отворам и Warren Buffett на врата и ми викат ево документи се шо поседував сега е твое ....

и тогаш ке умрам од срцев удар, и џабе ми остајл се
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 71
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? - Page 2 Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by James Bomb Чет Фед 05, 2009 10:14 pm

Би ме изненадило ако на супермен го удрит авион дур бркат птици.
James Bomb
James Bomb
Адаптер4е

Age : 29
Број на мислења : 29
Хоби(работа) : Gradenje Brodoj
Забавен? : OOoO

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? - Page 2 Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by комшивка Пон Фед 16, 2009 10:06 pm

да ми пишит една личност..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? - Page 2 Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by Наташа Пон Фед 16, 2009 10:09 pm

Мене би ме изненадило да ми поминит глава, да прекинит да ми се јајт благо, и утре да се разбудам наспана и свежа. Штета шо неам Дормео. Шшшшега.

_________________
Listen to each drop of rain... Whispering secrets in vain...
Frantically searching for someone to hear their story before they hit ground...
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? - Page 2 Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by kojgode Пон Фед 16, 2009 10:10 pm

комшивка напиша:да ми пишит една личност..
Види под името ти пишит.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? - Page 2 Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by комшивка Пон Фед 16, 2009 10:20 pm

не мислев под имево Razz имат друга тема за то така? ај сега тргни го Very Happy

*фала Богу една личност сум, неможам пет да бидам
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? - Page 2 Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by hollow Пон Фед 16, 2009 10:21 pm

Би ме изненадило некој да го победит Чак Норис
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 30
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? - Page 2 Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by kojgode Пон Фед 16, 2009 10:23 pm

hollow напиша:Би ме изненадило некој да го победит Чак Норис
Знаејќи го Сокол тоа и не би ме изненадило многу.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? - Page 2 Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by PhiLL * E Пон Фед 16, 2009 10:27 pm

прст у гз
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 30
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? - Page 2 Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by REGINA Вто Фед 17, 2009 12:47 am

хммммм... би ме изненадило на 11 март на датата на мојот роденден да ми стигнит една смс... од една специјална личност. и то мноооогу би ме изненадило.
ама не е можно да стигнит хаха
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? - Page 2 Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by Bleak Вто Фед 17, 2009 1:13 am

Хммм... да ми се исполнит то шо го мислам во глава то се 3 желби засеа а дал ќе се исполнет не знам зш сум роден на 13-ти, неам аквариум нити пак златна рика Smile ... ама верба иам ДА!!! flower
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Што би ве изненадило најмногу? - Page 2 Empty Re: Што би ве изненадило најмногу?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот