Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали верувате во љубов на прв поглед

+42
Рокси
ноунејм
Angelic
sweet
p4eli4ka
folder
RoTkViCa
Ivana
Џими
KaTeRiNcE
Наташа
METALBOY
Strange kind of woman
malina
Bojancha
FalcoN eYe
Mule
Obibos
Bleak
pankerishte
L S D
lela
KikS
Jordison
Odyssey
REGINA
nice
The Breaking Dawn
комшивка
T&T
A GiRL
Master
Џајко
Karamba
Лана
Mary Jane
Alexandra
Болиглава
kojgode
корун
Lucybell
sokol
46 posters

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Дали верувате во љубов на прв поглед - Page 4 Empty Re: Дали верувате во љубов на прв поглед

Пишување by корун Саб Апр 04, 2009 9:04 pm

Ризик, вервиш дек е уба одвнатре колку шо е уба однадвор clown
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во љубов на прв поглед - Page 4 Empty Re: Дали верувате во љубов на прв поглед

Пишување by ноунејм Нед Апр 05, 2009 7:48 pm

се случува
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во љубов на прв поглед - Page 4 Empty Re: Дали верувате во љубов на прв поглед

Пишување by Џајко Нед Апр 05, 2009 7:56 pm

корун напиша:Ризик, вервиш дек е уба одвнатре колку шо е уба однадвор clown
Е ова е дефиниција за љубов на прв поглед, дефинитивно. бравоо корунче
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во љубов на прв поглед - Page 4 Empty Re: Дали верувате во љубов на прв поглед

Пишување by Ivana Вто Апр 07, 2009 7:17 pm

Џајко напиша:
корун напиша:Ризик, вервиш дек е уба одвнатре колку шо е уба однадвор clown
Е ова е дефиниција за љубов на прв поглед, дефинитивно. бравоо корунче
хахахаха јас да дам мислење за офа... обично тие шо се лепотици да не речам... немет ни 2 грама мозок а за одвнатре да не прајме муабет, барем јас тие до сега шо сум ги сретнала, не да ти кршам филм... а имат и така симпатични момичиња, не се некој ко ќе поминетт сите да се вртет. ама зато финички си се Smile и за машки важит ова.... Shocked
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во љубов на прв поглед - Page 4 Empty Re: Дали верувате во љубов на прв поглед

Пишување by Рокси Вто Апр 07, 2009 7:32 pm

А зошо имаш такви предрасуди?
Јас мислам дека не е воопшто точно, има и паметни и глупи, и убај и грди машки/женски , а многу често сум сретнувала комбинации од убавина и интелигенција (како и од грдотија и глупост), не се сложувам со горенаведеното мислење.
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во љубов на прв поглед - Page 4 Empty Re: Дали верувате во љубов на прв поглед

Пишување by Ivana Вто Апр 07, 2009 7:36 pm

Рокси напиша:А зошо имаш такви предрасуди?
Јас мислам дека не е воопшто точно, има и паметни и глупи, и убај и грди машки/женски , а многу често сум сретнувала комбинации од убавина и интелигенција (како и од грдотија и глупост), не се сложувам со горенаведеното мислење.

не наведов дека е само така.... само дека мојт и такво нешто да се сретнит, јас на пример ко ќе ми се бендисат некој надворешно ... прво го гледам внатрешното... пошо имам мн гаден пример и не би го навела... Neutral
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во љубов на прв поглед - Page 4 Empty Re: Дали верувате во љубов на прв поглед

Пишување by rihanna Вто Апр 07, 2009 8:53 pm

па би можело да се рече дека верваувамVery Happy bom
rihanna
rihanna
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 53
Хоби(работа) : шминкање,шетане и најлошото шмизлање
Забавен? : па..да

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во љубов на прв поглед - Page 4 Empty Re: Дали верувате во љубов на прв поглед

Пишување by Jordison Вто Апр 07, 2009 9:02 pm

Ne veruvam.
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во љубов на прв поглед - Page 4 Empty Re: Дали верувате во љубов на прв поглед

Пишување by TONI Пет Апр 10, 2009 5:50 pm

^
потпис редам
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во љубов на прв поглед - Page 4 Empty Re: Дали верувате во љубов на прв поглед

Пишување by Bleak Пет Апр 10, 2009 8:04 pm

Верувам бе... мад ашо во последно време не ја практикувам... избегавам да се заљубам.... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во љубов на прв поглед - Page 4 Empty Re: Дали верувате во љубов на прв поглед

Пишување by Ane Нед Апр 19, 2009 2:32 am

Veruvam :D zatoso mene mi se imat deseno i go sakav mn dolgo vreme i si mislev deka nikogas nemat da go zaboram zaradi nego propustiv mn sansi ama za sreka neodamna go zaborajv i si izvlekov pouka um za dr pat i zato sega izbegvam da se zaljubvam a i nejkam...
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во љубов на прв поглед - Page 4 Empty Re: Дали верувате во љубов на прв поглед

Пишување by RoTkViCa Нед Апр 19, 2009 10:39 am

Џими напиша:На прв поглед мојт чоек само да се затрескат, а да се заљубит.. е то немојт на прв поглед, зато шо то е поголема работа.

се согласувам во потполност Very Happy
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во љубов на прв поглед - Page 4 Empty Re: Дали верувате во љубов на прв поглед

Пишување by *UnIqUe* Сре Апр 29, 2009 3:57 pm

Ljubov e ko ke sakas ne4ij karakter t.e. nekoj so site mani i nedostatoci a to ne mojs da go sumis od edno gledanje...
A da zapagas po nekoj onaka so go imas ednas videno to mojt:D
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во љубов на прв поглед - Page 4 Empty Re: Дали верувате во љубов на прв поглед

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот