Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки?

+19
The Breaking Dawn
Jordison
мирАл
xpert
T&T
Master
A GiRL
Punk
grgrgr
Болиглава
hollow
Marej
mitan
Lastojca
Mary Jane
Alexandra
kojgode
комшивка
sokol
23 posters

Go down

Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки? Empty Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки?

Пишување by sokol Пон Јан 26, 2009 12:44 am

пишувајте
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки? Empty Re: Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки?

Пишување by комшивка Пон Јан 26, 2009 12:48 am

Зависит на кого. Во просек многу малце освен на некој исклучоци.. (ретки)
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки? Empty Re: Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки?

Пишување by kojgode Пон Јан 26, 2009 12:50 am

Ни премногу, ни премалку средина негде. Т.е. на кого како. На пример во Сокол имам целосна доверба.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки? Empty Re: Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки?

Пишување by Alexandra Пон Јан 26, 2009 12:51 am

На кого како,а само во 3 личности имам скоро потполна доверба.
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки? Empty Re: Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки?

Пишување by Mary Jane Пон Јан 26, 2009 12:53 am

Од сите другарки и другари имам 5 на кои им верувам целосно, а другите или ме изневериле во тој поглед или не ги сметам за доверливи личности уште од старт.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки? Empty Re: Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки?

Пишување by Lastojca Пон Јан 26, 2009 12:53 am

зависит...малку се љугето во кој шо вервам она убо..иначе слабо
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки? Empty Re: Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки?

Пишување by mitan Пон Јан 26, 2009 12:54 am

јас си вервам само себеси....не кажвам мн големи работи на никој...мн
ретко да кажам на некој.... само на еден другар му кажвам се...а да и на уш двајца ми текна...и нив мн работи им кажвам...
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки? Empty Re: Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки?

Пишување by Marej Пон Јан 26, 2009 12:54 am

Имам 5 другарки во кој имам целосна доверба без резерва.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки? Empty Re: Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки?

Пишување by hollow Пон Јан 26, 2009 12:55 am

Ретки се тие шо имам целосна доверба
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки? Empty Re: Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки?

Пишување by Болиглава Пон Јан 26, 2009 12:56 am

Само на 1.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки? Empty Re: Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки?

Пишување by grgrgr Пон Јан 26, 2009 1:14 am

5 licnosti ja imet mojata celosna doverba

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки? Empty Re: Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки?

Пишување by Punk Пон Јан 26, 2009 1:37 am

целосна баш целосна само 1
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки? Empty Re: Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки?

Пишување by A GiRL Пон Јан 26, 2009 2:23 am

Единствени личности во кои имам целосна доверба се мама и тато.Тие ми се best friends I love you
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки? Empty Re: Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки?

Пишување by Master Пон Јан 26, 2009 10:11 am

По природа не му вервам на никого. Можеби само на Т&Т.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки? Empty Re: Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки?

Пишување by T&T Пон Јан 26, 2009 2:35 pm

tnx :D

Иначе мн ретки се личностите шо ми се пријатели а многуброни другари.
Појќе се дружам со машки и во нив имам поголема доверба. Мастер, ти си добар исклучок
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки? Empty Re: Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки?

Пишување by xpert Пон Јан 26, 2009 2:39 pm

3 ја уживет мојата целосна довербаRazz:P
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки? Empty Re: Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки?

Пишување by мирАл Пон Јан 26, 2009 3:07 pm

Секако дека ќе им верувам ако ми се другари!!! А целосна доверба во мојот најдобар другар Ристе- столе манга!!!! Very Happy
(Как да не сум имал)
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки? Empty Re: Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки?

Пишување by grgrgr Пон Јан 26, 2009 3:18 pm

сокол а ти ке напишиш или.......?

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки? Empty Re: Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки?

Пишување by sokol Пон Јан 26, 2009 3:53 pm

јас целосно му вервам на 4 личности
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки? Empty Re: Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки?

Пишување by Jordison Пон Јан 26, 2009 5:15 pm

jas samo na 3 licnosti im vervam
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки? Empty Re: Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Јан 26, 2009 9:19 pm

на никој од другарки и другари не вервам...тоест можда на 2ца вклучувајќи ја и сестра ми Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки? Empty Re: Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки?

Пишување by Fantom Вто Јан 27, 2009 3:29 pm

Стопроцентно му вервам само на еден другар... Буквално ми е ко брат, ми ја завршвит реченицата дур зборвам, ме познават комплетно шо гоедо сум и сепак ме сакат. SmileИначе имам уште неколку блиски особи, ама далеку зад овај се.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки? Empty Re: Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки?

Пишување by METALBOY Саб Апр 04, 2009 9:56 pm

немам доверба во никој, добро и јас имам еден другар така појке шо му вервам и тој е далеку подобар од останативе...^ Smile
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки? Empty Re: Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки?

Пишување by Рокси Нед Апр 05, 2009 1:31 am

Целосна доверба само во мама имам, али не и кажвам секогаш секакви ситници шо ми се дешавет.
Имам другарки кои знаат доста работи за мене, но далеку се’ од она шо го знајт мама.
Имам еден другар, така поблизок ми е, али ни тој не знае мн работи за мене.
Иначе сите многу ги ценам и ги сакам пошо заземаат дел од моето срце Smile
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки? Empty Re: Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки?

Пишување by katusch Нед Јун 28, 2009 6:04 pm

Брачедана знајт 99,9 % за мене... во неа имам доверба, и + уш една другарка е тука негде блиску... другите мн ретко
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 32
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки? Empty Re: Дали и колку им верувате на вашите другари и другарки?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот