Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ракометот во Охрид

+4
T&T
Master
kojgode
sokol
8 posters

Go down

Ракометот во Охрид Empty Ракометот во Охрид

Пишување by sokol Пон Јан 12, 2009 3:23 am

што мислите за овој спорт и дали може од младите надежни играчи да се очекува многу на пр. влез во супер лига
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Ракометот во Охрид Empty Re: Ракометот во Охрид

Пишување by kojgode Пон Јан 12, 2009 4:14 am

Јас многу очекувам само од нашиот модератор сокол како и од луди милојко кој има еден од најсилните путови во светот на ракометот.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Ракометот во Охрид Empty Re: Ракометот во Охрид

Пишување by Master Чет Јан 15, 2009 1:11 am

Јас мислам дека ракометариве во Охрид се за никаде....
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Ракометот во Охрид Empty Re: Ракометот во Охрид

Пишување by kojgode Чет Јан 15, 2009 2:50 am

Master напиша:Јас мислам дека ракометариве во Охрид се за никаде....
Каква навреда за сокол и Ludi Milojko.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Ракометот во Охрид Empty Re: Ракометот во Охрид

Пишување by Master Чет Јан 15, 2009 3:49 am

Само го искажувам своето мислење. А тоа не се однесува лично на нив, туку мислам општо.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Ракометот во Охрид Empty Re: Ракометот во Охрид

Пишување by T&T Чет Јан 15, 2009 8:29 pm

А јас мислам дека ракометариве во Охрид се само за плакнење очи..
Мастер, со тебе сум
Без навреда, ова е општа слика
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Ракометот во Охрид Empty Re: Ракометот во Охрид

Пишување by корун Чет Јан 15, 2009 8:44 pm

Јас со Каро досеа си немам плакнето очи, а со Тоше на пробвам clown
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Ракометот во Охрид Empty Re: Ракометот во Охрид

Пишување by Џајко Чет Јан 15, 2009 8:47 pm

Тоше не само шо ке ти ги исплакнит, мојт и да ти ги разбрануват!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Ракометот во Охрид Empty Re: Ракометот во Охрид

Пишување by Master Чет Јан 15, 2009 11:18 pm

Ко ќе ги гледам нозене на Каро, бура ме фаќат.

Соколов ќе не убијат шо го расипавме филингот на топиков.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Ракометот во Охрид Empty Re: Ракометот во Охрид

Пишување by sokol Пет Јан 16, 2009 4:32 pm

Пуре благодарам за поддршката а другите куров да ми го јадет а посебно Т&Т и Мастер
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Ракометот во Охрид Empty Re: Ракометот во Охрид

Пишување by Master Пет Јан 16, 2009 4:37 pm

sokol напиша:Пуре благодарам за поддршката а другите куров да ми го јадет а посебно Т&Т и Мастер

Мали ај прекини дан јајш ќотек Suspect
И никој не рече нешо против вас лично, барем јас не....
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Ракометот во Охрид Empty Re: Ракометот во Охрид

Пишување by sokol Пет Јан 16, 2009 4:42 pm

ааа чекај малку со е ова закани кажи која си или кој па да се знајме може???
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Ракометот во Охрид Empty Re: Ракометот во Охрид

Пишување by sokol Пет Јан 16, 2009 4:46 pm

мали?????
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Ракометот во Охрид Empty Re: Ракометот во Охрид

Пишување by Master Пет Јан 16, 2009 6:40 pm

sokol напиша:мали?????

Па помал си, шо?
И се зезав за погоре, не тепам јас помали и + за без причина. Rolling Eyes
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Ракометот во Охрид Empty Re: Ракометот во Охрид

Пишување by sokol Пет Јан 16, 2009 6:47 pm

не се спуштам на такво ниво да се карам со малоумни...
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Ракометот во Охрид Empty Re: Ракометот во Охрид

Пишување by Master Пет Јан 16, 2009 6:53 pm

sokol напиша:не се спуштам на такво ниво да се карам со малоумни...

Ако ти ова го нарекуваш карање....и ај доста веќе немат причина за глупирање......
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Ракометот во Охрид Empty Re: Ракометот во Охрид

Пишување by Master Пет Јан 16, 2009 6:58 pm

Иначе за ракометов во охрид, можеби и не е до играчите, незнам, ама сепак треба повеќе да се потрудите.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Ракометот во Охрид Empty Re: Ракометот во Охрид

Пишување by pankerishte Чет Јан 22, 2009 3:16 am

Нема школа како што имаше порано.Треба да ги соберат сите деца од сите школи и една селекција да се напраи за после извесно време од 5-10 години да има нормално играчки кадар.
Јас ко тренирав пред доста долго време,тоа се деси.
Само влез во Супер Лига мора со надворешни играчи.Иаме потенцијал али не сега со нашиот Охридски Кадар,прво де факто немаат искуство,немаат контролки,за припреми не знам што прават и да мн се млади.
Јас им велам нека се докажат и нека си пичет Скопје.Само тука колку шо ми имаат кажувано конкуренција ауууу...има доста вложување посебно во школата на Вардар и Металург.
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Ракометот во Охрид Empty Re: Ракометот во Охрид

Пишување by sokol Пет Јан 30, 2009 2:04 pm

pankerishte напиша:Нема школа како што имаше порано.Треба да ги соберат сите деца од сите школи и една селекција да се напраи за после извесно време од 5-10 години да има нормално играчки кадар.
Јас ко тренирав пред доста долго време,тоа се деси.
Само влез во Супер Лига мора со надворешни играчи.Иаме потенцијал али не сега со нашиот Охридски Кадар,прво де факто немаат искуство,немаат контролки,за припреми не знам што прават и да мн се млади.
Јас им велам нека се докажат и нека си пичет Скопје.Само тука колку шо ми имаат кажувано конкуренција ауууу...има доста вложување посебно во школата на Вардар и Металург.
така е оли
јако играчиште беше не требеше да престаниш
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Ракометот во Охрид Empty Re: Ракометот во Охрид

Пишување by pankerishte Саб Јан 31, 2009 12:04 am

sokol напиша:
pankerishte напиша:Нема школа како што имаше порано.Треба да ги соберат сите деца од сите школи и една селекција да се напраи за после извесно време од 5-10 години да има нормално играчки кадар.
Јас ко тренирав пред доста долго време,тоа се деси.
Само влез во Супер Лига мора со надворешни играчи.Иаме потенцијал али не сега со нашиот Охридски Кадар,прво де факто немаат искуство,немаат контролки,за припреми не знам што прават и да мн се млади.
Јас им велам нека се докажат и нека си пичет Скопје.Само тука колку шо ми имаат кажувано конкуренција ауууу...има доста вложување посебно во школата на Вардар и Металург.
така е оли
јако играчиште беше не требеше да престаниш
ахахахахахах...добро е шо престанав.80 кила се напрајв после некое време.
хахахахахах Twisted Evil Cool Cool
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Ракометот во Охрид Empty Re: Ракометот во Охрид

Пишување by grgrgr Пон Фед 02, 2009 10:59 pm

sokol напиша:не се спуштам на такво ниво да се карам со малоумни...
sokolcevo ja imat mojata poddrska...nadezen rakometar e a so se odnesuvat do nozete yes da mu se tro debelki ama ne e strasno....sepak e najsexy:))))))))))))))))))

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Ракометот во Охрид Empty Re: Ракометот во Охрид

Пишување by sokol Саб Мар 21, 2009 12:28 am

Р.К. св.климент охридски се искачува на прволигашката табела
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Ракометот во Охрид Empty Re: Ракометот во Охрид

Пишување by pankerishte Нед Мар 22, 2009 7:02 pm

sokol напиша:Р.К. св.климент охридски се искачува на прволигашката табела
Аj стави поке информации за табелата.
Кој сте сега во тим? Smile
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Ракометот во Охрид Empty Re: Ракометот во Охрид

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот