Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Најпознати Гејминг Кафулиња У Охрид!

+7
helius
hollow
KrOmIdOlA
kojgode
Mary Jane
Болиглава
psycho
11 posters

Go down

Најпознати Гејминг Кафулиња У Охрид!

Најпознати Гејминг Кафулиња У Охрид! Vote_lcap75%Најпознати Гејминг Кафулиња У Охрид! Vote_rcap 75% 
[ 18 ]
Најпознати Гејминг Кафулиња У Охрид! Vote_lcap8%Најпознати Гејминг Кафулиња У Охрид! Vote_rcap 8% 
[ 2 ]
Најпознати Гејминг Кафулиња У Охрид! Vote_lcap8%Најпознати Гејминг Кафулиња У Охрид! Vote_rcap 8% 
[ 2 ]
Најпознати Гејминг Кафулиња У Охрид! Vote_lcap8%Најпознати Гејминг Кафулиња У Охрид! Vote_rcap 8% 
[ 2 ]
 
Општо гласови : 24
 
 
Poll closed

Најпознати Гејминг Кафулиња У Охрид! Empty Најпознати Гејминг Кафулиња У Охрид!

Пишување by psycho Чет Јан 15, 2009 1:20 am

Ајде Чекам.
psycho
psycho
Проу доута Плејер
Проу доута Плејер

Age : 103
Број на мислења : 59

Вратете се на почетокот Go down

Најпознати Гејминг Кафулиња У Охрид! Empty Re: Најпознати Гејминг Кафулиња У Охрид!

Пишување by Болиглава Чет Јан 15, 2009 1:53 am

Жижи го поштовам најмногу. Никој од останативе.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Најпознати Гејминг Кафулиња У Охрид! Empty Re: Најпознати Гејминг Кафулиња У Охрид!

Пишување by Mary Jane Чет Јан 15, 2009 2:03 am

Жижи е во убедливо водство, и јас гласав за него.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Најпознати Гејминг Кафулиња У Охрид! Empty Re: Најпознати Гејминг Кафулиња У Охрид!

Пишување by kojgode Чет Јан 15, 2009 4:02 am

Кај жижи одам од седмо навака до пред скоро време ми беше втор дом, така да то ми најако гејминг кафуле во градов. А воедно мислам дека е и најпознато затоа што за време на распуст деца од другите градови најчесто доаѓаат тука.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Најпознати Гејминг Кафулиња У Охрид! Empty Re: Најпознати Гејминг Кафулиња У Охрид!

Пишување by KrOmIdOlA Пет Јан 16, 2009 2:29 pm

Ve molam nee samo ZIZI nemojte da go zaboravite i SPASE :D SmileSmileSmileSmileSmileSmile ina4e definitivno najdobrata igra4nica vo ohrid nemat so

KrOmIdOlA
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 3

Вратете се на почетокот Go down

Најпознати Гејминг Кафулиња У Охрид! Empty Re: Најпознати Гејминг Кафулиња У Охрид!

Пишување by psycho Нед Јан 18, 2009 11:47 pm

Да, Да, Спасе е драгонбол З човек!
psycho
psycho
Проу доута Плејер
Проу доута Плејер

Age : 103
Број на мислења : 59

Вратете се на почетокот Go down

Најпознати Гејминг Кафулиња У Охрид! Empty Re: Најпознати Гејминг Кафулиња У Охрид!

Пишување by hollow Чет Јан 22, 2009 6:08 pm

И јас најмногу кај чичко Жижи сакам да одам Smile
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Најпознати Гејминг Кафулиња У Охрид! Empty Re: Најпознати Гејминг Кафулиња У Охрид!

Пишување by helius Саб Јан 24, 2009 6:23 pm

Дефинитивно Жижлак!
helius
helius
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 3
Хоби(работа) : Кантер

Вратете се на почетокот Go down

Најпознати Гејминг Кафулиња У Охрид! Empty Re: Најпознати Гејминг Кафулиња У Охрид!

Пишување by Stefk0 Сре Јан 28, 2009 2:47 pm

кај жижилукс дефинитовно... на лето му ојш пред 5 сабајле не затворат чоекон.. Дур се имат гужви работит Very Happy а + то спасе си е чоек и пол..
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

Најпознати Гејминг Кафулиња У Охрид! Empty Re: Најпознати Гејминг Кафулиња У Охрид!

Пишување by tHeJunKy Сре Јан 28, 2009 3:01 pm

Virus, дек ми е вкомшии, и дек Томе(газдана) е металец хаха Smile
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Најпознати Гејминг Кафулиња У Охрид! Empty Re: Најпознати Гејминг Кафулиња У Охрид!

Пишување by dzole Саб Јан 31, 2009 1:21 am

Жхижи даааа Razz
dzole
dzole
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 59
Забавен? : uff

Вратете се на почетокот Go down

Најпознати Гејминг Кафулиња У Охрид! Empty Re: Најпознати Гејминг Кафулиња У Охрид!

Пишување by METALBOY Нед Мар 22, 2009 9:00 pm

само жижи и вирус ги знам, а ако бирам помеѓу нив би се одлучил за кај жижи
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Најпознати Гејминг Кафулиња У Охрид! Empty Re: Најпознати Гејминг Кафулиња У Охрид!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот