Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ракометот во охрид згаснува

+9
Џајко
Strange kind of woman
harms
noviot
hollow
Ludi Milojko
корун
kojgode
sokol
13 posters

Go down

ракометот во охрид згаснува Empty ракометот во охрид згаснува

Пишување by sokol Вто Фед 03, 2009 1:47 pm

охридскиот клуб св.климент охридски повторно не се знае дали ќе игра во втората машка лига поради старите познати проблеми како што се немање на доволно спонзори и недавање на салата
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

ракометот во охрид згаснува Empty Re: ракометот во охрид згаснува

Пишување by sokol Вто Фед 03, 2009 1:49 pm

јас мислам дека ова е срамота во охрид да нема ракомет никој не е заинтересиран па дури не е ни салата на располагање на охридските ракометари
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

ракометот во охрид згаснува Empty Re: ракометот во охрид згаснува

Пишување by kojgode Вто Фед 03, 2009 1:49 pm

Не е онај уште спонзор ДАС? А зш не ви ја давет салана?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

ракометот во охрид згаснува Empty Re: ракометот во охрид згаснува

Пишување by корун Вто Фед 03, 2009 1:49 pm

Таман кејф мене ми дојде да одам и згасна ебаго, се надеваме дека следниот градоначалник ке посвети поголемо внимание на спортот во Охрид.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

ракометот во охрид згаснува Empty Re: ракометот во охрид згаснува

Пишување by sokol Вто Фед 03, 2009 1:52 pm

срамота е да не се одвојат средства од општинскиот буџет бидејќи не се работи за голема сума на пари бидејќи никој од играчите не зема пари само треба да се обезбедат средства за пат и редовни тренинзи во салата билјанини извори
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

ракометот во охрид згаснува Empty Re: ракометот во охрид згаснува

Пишување by Ludi Milojko Нед Фед 08, 2009 9:17 pm

abe od otre ojme pred opshtina
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

ракометот во охрид згаснува Empty Re: ракометот во охрид згаснува

Пишување by hollow Нед Фед 08, 2009 9:24 pm

Тоше шеста ке му фрлит на градоначалникон
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

ракометот во охрид згаснува Empty Re: ракометот во охрид згаснува

Пишување by noviot Нед Фед 08, 2009 10:08 pm

тоше ак ја пушчит анакондана и од појќе спонзори ке излезет...
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

ракометот во охрид згаснува Empty Re: ракометот во охрид згаснува

Пишување by harms Сре Фед 11, 2009 5:25 pm

samo sandre mojt da go spasit rakometov vo ohrid
harms
harms
Адаптер4е

Age : 33
Број на мислења : 21

Вратете се на почетокот Go down

ракометот во охрид згаснува Empty Re: ракометот во охрид згаснува

Пишување by Strange kind of woman Нед Фед 15, 2009 1:42 am

sokol напиша:срамота е да не се одвојат средства од општинскиот буџет бидејќи не се работи за голема сума на пари бидејќи никој од играчите не зема пари само треба да се обезбедат средства за пат и редовни тренинзи во салата билјанини извори

Jas mislam ti malku pojke da se zaangaziras:)

Strange kind of woman
Адаптер4е

Age : 34
Број на мислења : 10

Вратете се на почетокот Go down

ракометот во охрид згаснува Empty Re: ракометот во охрид згаснува

Пишување by Џајко Вто Фед 17, 2009 4:05 pm

Ексклузивни вести!!!
Ракометот во охрид се крева на свои нозе. Имено Стефан Коруновски попознат како фаундер на овој форум е новата надеж за Охриѓани. Тој започна со тренинзи, диетална исхрана и во слободно време оди на училиште. Се во духот на охридскиот ракомет. Да се надеваме дека овој млад член ќе го донесе дома пехарот од лига на шампиони заедно со својот тим овде во Охрид. (Јави МИА)
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

ракометот во охрид згаснува Empty Re: ракометот во охрид згаснува

Пишување by kojgode Вто Фед 17, 2009 4:06 pm

Напред Корун само ти можеш да го воздигнеш ракометот во Охрид. И слушнав дека на сите позиции играл. И тоа од лево крило до десен бег во еден напад.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

ракометот во охрид згаснува Empty Re: ракометот во охрид згаснува

Пишување by sokol Вто Фед 17, 2009 4:16 pm

Strange kind of woman напиша:
sokol напиша:срамота е да не се одвојат средства од општинскиот буџет бидејќи не се работи за голема сума на пари бидејќи никој од играчите не зема пари само треба да се обезбедат средства за пат и редовни тренинзи во салата билјанини извори

Jas mislam ti malku pojke da se zaangaziras:)
ко шо ке речиш ти
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

ракометот во охрид згаснува Empty Re: ракометот во охрид згаснува

Пишување by pankerishte Пон Мар 02, 2009 8:46 pm

harms напиша:samo sandre mojt da go spasit rakometov vo ohrid
Само Сандре мојт да го заебат е муабетот
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

ракометот во охрид згаснува Empty Re: ракометот во охрид згаснува

Пишување by PhiLL * E Пон Мар 02, 2009 9:50 pm

Од утре и јас на тренинзи одам !
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

ракометот во охрид згаснува Empty Re: ракометот во охрид згаснува

Пишување by METALBOY Пон Мар 23, 2009 11:32 am

Шо не ке згасвит, како прво намален е наталитетов, како второ голем број мрзи се(нишо лично) и не е само во ракомет и во другиве спортој ко така да е (барем јас така приметив)
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

ракометот во охрид згаснува Empty Re: ракометот во охрид згаснува

Пишување by корун Нед Мар 29, 2009 10:54 pm

Владава и општинава место да инвестират во спортов, трошет пари на кампањи, згради, скулптури и ручеци.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

ракометот во охрид згаснува Empty Re: ракометот во охрид згаснува

Пишување by Golub-Samoubica Чет Апр 02, 2009 11:35 pm

корун напиша:Владава и општинава место да инвестират во спортов, трошет пари на кампањи, згради, скулптури и ручеци.

И Вечери.
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

ракометот во охрид згаснува Empty Re: ракометот во охрид згаснува

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот