Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кој има најјак шут во ракометот

+10
Lastojca
PhiLL * E
Фазлија
noviot
Ludi Milojko
Master
sokol
hollow
kojgode
Болиглава
14 posters

Go down

Кој има најјак шут?

Кристијансен
 
швабана
 
Тошо
 
 
 
Види ги резултатите

Кој има најјак шут во ракометот Empty Кој има најјак шут во ракометот

Пишување by Болиглава Нед Јан 11, 2009 11:13 pm

Дали тоа е Кристијансен или швабана? Или можеби Тошо?


Последната промена е направена од Болиглава на Нед Јан 11, 2009 11:18 pm. Мислењето е променето 1 пати
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Кој има најјак шут во ракометот Empty Re: Кој има најјак шут во ракометот

Пишување by kojgode Нед Јан 11, 2009 11:17 pm

Анкета заборај да отвориш море.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кој има најјак шут во ракометот Empty Re: Кој има најјак шут во ракометот

Пишување by hollow Пон Јан 12, 2009 12:04 am

Ко ке не гледат никој Тоше, а ко ке гледет Кристијансен зато се мислам
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Кој има најјак шут во ракометот Empty Re: Кој има најјак шут во ракометот

Пишување by sokol Пон Јан 12, 2009 3:21 am

јас за тосе си гласав
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Кој има најјак шут во ракометот Empty Re: Кој има најјак шут во ракометот

Пишување by Master Чет Јан 15, 2009 1:12 am

Тошо се разбира!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Кој има најјак шут во ракометот Empty Re: Кој има најјак шут во ракометот

Пишување by Ludi Milojko Нед Фед 08, 2009 9:12 pm

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Кој има најјак шут во ракометот Empty Re: Кој има најјак шут во ракометот

Пишување by hollow Нед Фед 08, 2009 9:32 pm

Хеее
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Кој има најјак шут во ракометот Empty Re: Кој има најјак шут во ракометот

Пишување by noviot Нед Фед 08, 2009 10:01 pm

ова мора да шега бидејќи го нема Крсте ака Сокол во наброените :D:D
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Кој има најјак шут во ракометот Empty Re: Кој има најјак шут во ракометот

Пишување by Фазлија Пет Фед 13, 2009 12:29 am

Беше Перуничиќ, и после него потоп
Фазлија
Фазлија
Солиден Адаптер

Age : 36
Број на мислења : 106

Вратете се на почетокот Go down

Кој има најјак шут во ракометот Empty Re: Кој има најјак шут во ракометот

Пишување by PhiLL * E Пет Фед 13, 2009 12:31 am

Kar43 ima najjak sut !
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Кој има најјак шут во ракометот Empty Re: Кој има најјак шут во ракометот

Пишување by Lastojca Пет Фед 13, 2009 1:02 am

напред тошо гледам водиш само така да продолжиш
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Кој има најјак шут во ракометот Empty Re: Кој има најјак шут во ракометот

Пишување by Ate Пет Фед 20, 2009 9:51 pm

ТОШО и никој друг ! :D

Ate
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 5

Вратете се на почетокот Go down

Кој има најјак шут во ракометот Empty Re: Кој има најјак шут во ракометот

Пишување by folder Пет Фед 20, 2009 11:36 pm

Супер си, незнам шо да речам... Нула си њаааааа
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Кој има најјак шут во ракометот Empty Re: Кој има најјак шут во ракометот

Пишување by Page Пет Фед 20, 2009 11:39 pm

Фазлија напиша:Беше Перуничиќ, и после него потоп

Исто мислење!
Page
Page
Хидролог
Хидролог

Age : 36
Број на мислења : 91
Хоби(работа) : Фрлање камен преку рамо
Забавен? : Ич. Шокирам, носам на имбецилни забави по исплукани улици.

http://silence.heavenforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Кој има најјак шут во ракометот Empty Re: Кој има најјак шут во ракометот

Пишување by folder Пет Фед 20, 2009 11:54 pm

Page напиша:
Фазлија напиша:Беше Перуничиќ, и после него потоп

Исто мислење!
Темава е отворена за Тошо ак не ви е јасно Suspect
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Кој има најјак шут во ракометот Empty Re: Кој има најјак шут во ракометот

Пишување by Page Саб Фед 21, 2009 2:29 am

folder напиша:
Page напиша:
Фазлија напиша:Беше Перуничиќ, и после него потоп

Исто мислење!
Темава е отворена за Тошо ак не ви е јасно Suspect

Насловот друго кажвит, или смени си го или бара јси чаре!
Page
Page
Хидролог
Хидролог

Age : 36
Број на мислења : 91
Хоби(работа) : Фрлање камен преку рамо
Забавен? : Ич. Шокирам, носам на имбецилни забави по исплукани улици.

http://silence.heavenforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Кој има најјак шут во ракометот Empty Re: Кој има најјак шут во ракометот

Пишување by folder Саб Фед 21, 2009 2:53 pm

Page напиша:
folder напиша:
Page напиша:
Фазлија напиша:Беше Перуничиќ, и после него потоп

Исто мислење!
Темава е отворена за Тошо ак не ви е јасно Suspect

Насловот друго кажвит, или смени си го или бара јси чаре!
Види ја анкетана жити све Suspect
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Кој има најјак шут во ракометот Empty Re: Кој има најјак шут во ракометот

Пишување by Фазлија Сре Фед 25, 2009 2:08 pm

Епа клајте ја темава во хумор.
Фазлија
Фазлија
Солиден Адаптер

Age : 36
Број на мислења : 106

Вратете се на почетокот Go down

Кој има најјак шут во ракометот Empty Re: Кој има најјак шут во ракометот

Пишување by корун Пон Мар 02, 2009 1:07 am

Your wish is my command
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кој има најјак шут во ракометот Empty Re: Кој има најјак шут во ракометот

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот