Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Гледате ли телевизиски серии?

+30
*UnIqUe*
Infected
METALBOY
PhiLL * E
malina
Bleak
zzz
noviot
Master
Stefk0
FalcoN eYe
misticnata
П.
Obibos
Punk
Bukic
Lastojca
Lucybell
fairy
мирАл
folder
Alexandra
Calypso*
nance
hollow
sokol
Болиглава
kojgode
Mary Jane
Ludi Milojko
34 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Гледате ли телевизиски серии? - Page 2 Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by Stefk0 Сре Фед 04, 2009 6:21 pm

СПАНЏБОБ СКВЕРПАНТС
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

Гледате ли телевизиски серии? - Page 2 Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by мирАл Сре Фед 04, 2009 9:57 pm

Го глеам на сител Jesen stize dunjo moja!!!- почнав да го глеам зш имат песна ваква од Џорџе Балашевич и сакав да видам шо се работит!!! Интересен ми е
Neutral
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Гледате ли телевизиски серии? - Page 2 Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by Master Чет Фед 05, 2009 1:23 am

Гледам ЦСИ од ко е почнато, уше пред неколку години и ретко пропуштам епизоди (особено ги гледам оние од Нујорк ради Дени)
Гледам Очајни домакинки, Grey's anatomy, South Park. Сексот и градот и Смалвил по незнам кој пат ги гледам повторно.
Иначе порано ги гледав и 4400 многу ми беа јаки. А омилена серија ми беше The Tribe, ак ви теквит на некого на таа серија....
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Гледате ли телевизиски серии? - Page 2 Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by noviot Чет Фед 05, 2009 1:27 am

скоро никогаш, порано пратев Лас Вегас на Сител она шо беше со казинана , ама мн мачно да пратиш па така да се одкажав
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Гледате ли телевизиски серии? - Page 2 Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by zzz Чет Фед 05, 2009 1:41 am

гледам појке от шо требит посебно ако имам за учејње и сите ми се интересни
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Гледате ли телевизиски серии? - Page 2 Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by Bleak Нед Фед 15, 2009 10:35 pm

CSI и Heroes ponekогаш Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Гледате ли телевизиски серии? - Page 2 Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by malina Нед Фед 15, 2009 10:38 pm

Очајни домаќинки и Сексот и градот ги пратам постојано
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Гледате ли телевизиски серии? - Page 2 Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by Punk Сре Фед 18, 2009 11:57 pm

Grey's anatomy ќе забораев да ја спомнам.. една од најубајте серии
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Гледате ли телевизиски серии? - Page 2 Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by PhiLL * E Пет Фед 20, 2009 2:12 am

гледав касандра на времето ... ама после почнав книги да читам и поубаво ми е ... рехабилитиран сум од синдромот "шпански серии"
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Гледате ли телевизиски серии? - Page 2 Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by METALBOY Пон Мар 16, 2009 9:34 pm

Да, една, 24, двапати неделно, а не ко шампоницине секој ден
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Гледате ли телевизиски серии? - Page 2 Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by Infected Саб Мар 21, 2009 11:52 am

CSI: Miami и New York, Lost, Journeyman... Razz
Infected
Infected
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 40

Вратете се на почетокот Go down

Гледате ли телевизиски серии? - Page 2 Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by *UnIqUe* Пон Мај 04, 2009 11:14 pm

Оние шпанскине серии дефинитивно ми се најбезезно нешто... ама еф признавам си ги гледам Ангели понекогас ради типцинее Wink а иначе си ги гледам Френдс, Сите го сакаат рејмонд, ако не е серија цртан е ама Саут Парк обавезно си го гледам и така некој интересни англиски серии!
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Гледате ли телевизиски серии? - Page 2 Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by METALBOY Сре Мај 06, 2009 11:00 pm

хехе не појке, си ги даwнлоадирав 5 и 6 сезона од 24... Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Гледате ли телевизиски серии? - Page 2 Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by tHeJunKy Сре Окт 21, 2009 3:48 pm

Не гледам, не гледам ни ТВ, многу ми е пасивно и ограничено.
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Гледате ли телевизиски серии? - Page 2 Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by Lastojca Сре Окт 21, 2009 3:59 pm

аа јас сеа почнав да ја гледам она на а1 во 5 и пол хрватскана..сношти прв пат гледав цела епизода од 1001 ноќ и се заколнав дека никогаш појке немат да пропуштам ни една зш онај главнион лик Онур мерак голем ми прајт ко ке го гледам
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Гледате ли телевизиски серии? - Page 2 Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by мирАл Сре Окт 21, 2009 4:02 pm

ШехерезаД!!!
Мн глупа синхронизација па па
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Гледате ли телевизиски серии? - Page 2 Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by tHeJunKy Сре Окт 21, 2009 4:04 pm

Абе имат и машки и женски гласој нашава, ам ти да видиш во Германија како е, таму еден чоек, некој вол со неубаф глас ги читат и машките и женските(ретко имат женски глас).
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Гледате ли телевизиски серии? - Page 2 Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by комшивка Сре Окт 21, 2009 4:56 pm

многу ретко, скоро ич. најголем дел од времето дома или спијам или сум на компјутер. ако ги фатам некогаш вовед во анатомија, очајни домаќинки или нешо слично..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Гледате ли телевизиски серии? - Page 2 Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by Angelic Сре Окт 21, 2009 8:15 pm

1001 ноќ сега го гледам. Малце е тапа со синхронизацијана... ама еј одам.. веќе почнааааааа......... Гледате ли телевизиски серии? - Page 2 Icon_razz
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Гледате ли телевизиски серии? - Page 2 Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by Jordison Сре Окт 21, 2009 8:46 pm

Бегство од затвор охохохоох
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Гледате ли телевизиски серии? - Page 2 Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by комшивка Сре Окт 21, 2009 10:27 pm

Jordison напиша:Бегство од затвор охохохоох

познато... наместо да учам за утре бизнис пошо врска неам јас гледам prison break цела вечер.. Гледате ли телевизиски серии? - Page 2 Icon_rolleyes Гледате ли телевизиски серии? - Page 2 Icon_smile
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Гледате ли телевизиски серии? - Page 2 Empty Re: Гледате ли телевизиски серии?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот