Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Како да најдам тајна партнерка преку Интернет?

5 posters

Go down

Како да најдам тајна партнерка преку Интернет? Empty Како да најдам тајна партнерка преку Интернет?

Пишување by Џајко Вто Окт 13, 2009 2:06 pm

Интернет личи за многу корисна работа за пронаоѓање партнерка. Како да најдам тајна партнерка преку Интернет? Love058
Но дали е така?

Јас неколку пати сум побарал (последниве 10тина години!) и никогаш не
сум успеал да најдам некоја Македонка која сака да се збилижиме преку
Интернет. Порано немаше ни многу девојки, но ни последниот пат кога
пробав пред 2 месеци, не најдов.Оргиналниов пост е напишан од некој 34 годишен кретен шо немат женска видено во животов освем на редтуб.ком
Иначе член на кајгана форум. Шо мислите вие за типов??? Како да најдам тајна партнерка преку Интернет? Icon_question
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Како да најдам тајна партнерка преку Интернет? Empty Re: Како да најдам тајна партнерка преку Интернет?

Пишување by корун Вто Окт 13, 2009 2:30 pm

Јас мислам да му најме женска и то итно, дан се фрлит на нашите драги кајгана модератори и фанови, па после да имет трауми цел живот...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Како да најдам тајна партнерка преку Интернет? Empty Re: Како да најдам тајна партнерка преку Интернет?

Пишување by RoTkViCa Вто Окт 13, 2009 4:05 pm

ахахах јас мислам да почнит да вртит некој бројој на моб(то шо ќе му текнит во моментот) и да се запознават....сеа ак погодит бр на машко, таква му била среќата...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Како да најдам тајна партнерка преку Интернет? Empty Re: Како да најдам тајна партнерка преку Интернет?

Пишување by Болиглава Вто Окт 13, 2009 4:58 pm

Женат бил типов од кајгана море, арно ама немал убај дноси со жена му или така нешо и сакал швалерка да фатит на овај начин. Нешо така беше, не ја следев цела тема до крај.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Како да најдам тајна партнерка преку Интернет? Empty Re: Како да најдам тајна партнерка преку Интернет?

Пишување by мирАл Вто Окт 13, 2009 6:07 pm

Јас мислам да побарат на некон интернет сајт Како да најдам тајна партнерка преку Интернет? Icon_neutral
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Како да најдам тајна партнерка преку Интернет? Empty Re: Како да најдам тајна партнерка преку Интернет?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот