Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кога се испијанивте за прв пат?

+38
zzz
Infected
ноунејм
METALBOY
kirce
Рамбо
Obibos
mn jak coek
Bleak
Mar4e
Stefk0
twilight
REGINA
TONI
SunRide
pankerishte
Punk
Џајко
Жбафта
Lastojca
T&T
комшивка
Odyssey
мирАл
Master
Gangi
Jordison
nance
Alexandra
корун
Болиглава
Marej
Bojancha
hollow
Karamba
sokol
kojgode
Ludi Milojko
42 posters

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Кога се испијанивте за прв пат? - Page 3 Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by корун Сре Фед 04, 2009 11:09 am

Мислам дека ја утна темава. Пробај овде https://adapter.forummk.com/forum-f29/topic-t126.htm
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? - Page 3 Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Obibos Сре Фед 04, 2009 3:13 pm

mn jak coek напиша:Lele povtorno ovaa tema.Ne znam sosto odbirate strani na koi gi iskazuvate svoite prvi iskustva vo pijanjeto.Ova veke stanuva diskutabilno i nesoodvetno za valkvi mominja i mladici
Скраја да е.. Иначе прв пат љубаништа за некој први мај беше.. и после му дадов бокс на чуварот и на сцена настапи холоу и му ги изваде пршлените geek
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? - Page 3 Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Jordison Сре Фед 04, 2009 4:13 pm

Obibos напиша:
mn jak coek напиша:Lele povtorno ovaa tema.Ne znam sosto odbirate strani na koi gi iskazuvate svoite prvi iskustva vo pijanjeto.Ova veke stanuva diskutabilno i nesoodvetno za valkvi mominja i mladici
Скраја да е.. Иначе прв пат љубаништа за некој први мај беше.. и после му дадов бокс на чуварот и на сцена настапи холоу и му ги изваде пршлените geek

Xaxaxaxaxxaxa :D:D:D
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? - Page 3 Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by hollow Сре Фед 04, 2009 10:34 pm

Абе нејкев толку јако да удрам изгледа не си ја знам силата scratch
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? - Page 3 Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Рамбо Саб Фед 07, 2009 4:06 pm

Јас сум спортист и не пијам,и до сеа не се иам испијанато,освен неколку пати ама то оправдано било.
Рамбо
Рамбо
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 4

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? - Page 3 Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by kirce Саб Мар 07, 2009 10:12 pm

не памтам... хахахах не не на визита на св петар иам појке петаровци ама на појкето не стигнав..ексик
kirce
kirce
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 68
Хоби(работа) : скокач за водици

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? - Page 3 Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by METALBOY Нед Мар 15, 2009 4:55 pm

Не сум алкохоличар, ама за полуматура пробав да се испијанам, ама неуспешно не знам зш, а многу испив. Ви кажвит нешо сликава??? Very Happy Very Happy Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? - Page 3 Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by ноунејм Нед Мар 15, 2009 5:17 pm

во седмо на фамилјарен собир.. до пред пет шест месеци ми беше срам од присутните на таа вечера
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? - Page 3 Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Infected Саб Мар 21, 2009 11:45 am

Ооооо, кога беше... Rolling Eyes
6то одделени хахааа во Гуд Фелас, лелее
Infected
Infected
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 40

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? - Page 3 Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by zzz Саб Мар 21, 2009 11:55 am

во 7мо за распустот беф на спиење оровник и от три чаши бамбус незнаеф ни кј сум ни шо сум
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? - Page 3 Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by комшивка Саб Мар 21, 2009 6:08 pm

zzz напиша:во 7мо за распустот беф на спиење оровник и от три чаши бамбус незнаеф ни кј сум ни шо сум

немој појќе оровник да ојш, и мене лошо ми делуват ко ќе излезам таму.. многу се пијанам... Very Happy Very Happy
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? - Page 3 Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by KaTeRiNcE Нед Апр 26, 2009 10:02 pm

Ова година на нова година 3та вечер во јаз ин па во баланце,друг пат сум само расположена е то беше пиење...малце ми е криво ама јако беше...поќе "немат да се повториT"
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? - Page 3 Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by *UnIqUe* Сре Апр 29, 2009 3:52 pm

Vo 1va.... i pamtam dek padnav po skali i se izoprav.Nataka ne pamtam bas bas...xD
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? - Page 3 Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Angelic Пон Мај 11, 2009 7:25 pm

II година ..Холандија.. многу текили... ауф drunken
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? - Page 3 Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by katusch Сре Jул 01, 2009 7:20 pm

Болиглава напиша:Нај фљм сум бил Август 2008 година.

ааааааа и јас.... љубаништа. леле еј колку бев дрвце тогаш... а тетин работаше таму на рецепција и тук помина едно време и памтам дека ја наткренав чашата и му реков ела да ни прајш друштво... и ден денес коќе ме видит да излегвам ми викат дан сакаш да дојдам да ти прам друштво Laughing. иначе тогаш мешавме водка со коњак... и за малце ќе имаше трагични последици за еден непијач Very Happy
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 32
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? - Page 3 Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот