Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кога жената е најубава?

+13
Page
Џими
Bleak
корун
rihanna
The Breaking Dawn
Odyssey
Џајко
METALBOY
RoTkViCa
Marej
Рокси
kojgode
17 posters

Go down

Кога жената е најубава? Empty Кога жената е најубава?

Пишување by kojgode Чет Апр 16, 2009 2:30 pm

Кога е заљубена и среќна,тогаш има некој посебен сјај во очите кои ја прават прекрасна.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кога жената е најубава? Empty Re: Кога жената е најубава?

Пишување by Рокси Чет Апр 16, 2009 2:36 pm

Сјај во очите има и кога е пијана Razz
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Кога жената е најубава? Empty Re: Кога жената е најубава?

Пишување by kojgode Чет Апр 16, 2009 2:38 pm

A имат и сјај во очите ко ќе истурит сјај за усни во очи така?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кога жената е најубава? Empty Re: Кога жената е најубава?

Пишување by Рокси Чет Апр 16, 2009 2:44 pm

можеби, не сум пробала Razz
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Кога жената е најубава? Empty Re: Кога жената е најубава?

Пишување by Marej Чет Апр 16, 2009 3:36 pm

Во најголема темница..?
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Кога жената е најубава? Empty Re: Кога жената е најубава?

Пишување by RoTkViCa Чет Апр 16, 2009 4:08 pm

kojgode напиша:Кога е заљубена и среќна,тогаш има некој посебен сјај во очите кои ја прават прекрасна.

потполно се согласувам
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Кога жената е најубава? Empty Re: Кога жената е најубава?

Пишување by METALBOY Чет Апр 16, 2009 4:43 pm

ко ќе си пијан lol!
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Кога жената е најубава? Empty Re: Кога жената е најубава?

Пишување by Џајко Чет Апр 16, 2009 4:44 pm

И јас се согласувам со којгоде.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Кога жената е најубава? Empty Re: Кога жената е најубава?

Пишување by Odyssey Чет Апр 16, 2009 7:54 pm

Ко ќе е дотерана, на штикла така повисока, убо фризурче (репче најубо е, ама ај). и така
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Кога жената е најубава? Empty Re: Кога жената е најубава?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Апр 16, 2009 8:02 pm

kojgode напиша:Кога е заљубена и среќна,тогаш има некој посебен сјај во очите кои ја прават прекрасна.

и јас со ова. I love you

ак не е заљубена со мареј се согласвам cheers
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кога жената е најубава? Empty Re: Кога жената е најубава?

Пишување by RoTkViCa Чет Апр 16, 2009 8:38 pm

наутро....
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Кога жената е најубава? Empty Re: Кога жената е најубава?

Пишување by rihanna Чет Апр 16, 2009 8:57 pm

kojgode напиша:Кога е заљубена и среќна,тогаш има некој посебен сјај во очите кои ја прават прекрасна.

потполно се согласувам со kojgode Very Happy
rihanna
rihanna
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 53
Хоби(работа) : шминкање,шетане и најлошото шмизлање
Забавен? : па..да

Вратете се на почетокот Go down

Кога жената е најубава? Empty Re: Кога жената е најубава?

Пишување by корун Чет Апр 16, 2009 9:20 pm

RoTkViCa напиша:наутро....

affraid не

хаха
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кога жената е најубава? Empty Re: Кога жената е најубава?

Пишување by Bleak Пет Апр 17, 2009 3:32 am

Ко ќе е природна... насмевната слатко... дува ветре и ја мси косата... поуба глетка нема... и да не е претерано нашминкана... на пример ко кловнот Бозо... Razz
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Кога жената е најубава? Empty Re: Кога жената е најубава?

Пишување by RoTkViCa Пет Апр 17, 2009 11:50 am

корун напиша:
RoTkViCa напиша:наутро....

affraid не

хаха

хаха не знам која си ја видел ти наутро...ама то е позната мислам дека `Убавата жена е најубава наутро...`..и така
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Кога жената е најубава? Empty Re: Кога жената е најубава?

Пишување by Џими Пет Апр 17, 2009 4:09 pm

Ко ќе е бремена.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Кога жената е најубава? Empty Re: Кога жената е најубава?

Пишување by Page Пет Апр 17, 2009 5:01 pm

Што појќе пива имам испиено, то поубај се жените!
Page
Page
Хидролог
Хидролог

Age : 36
Број на мислења : 91
Хоби(работа) : Фрлање камен преку рамо
Забавен? : Ич. Шокирам, носам на имбецилни забави по исплукани улици.

http://silence.heavenforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Кога жената е најубава? Empty Re: Кога жената е најубава?

Пишување by rihanna Пет Апр 17, 2009 5:29 pm

Џими напиша:Ко ќе е бремена.

а зш ко ке е бремена Shocked
rihanna
rihanna
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 53
Хоби(работа) : шминкање,шетане и најлошото шмизлање
Забавен? : па..да

Вратете се на почетокот Go down

Кога жената е најубава? Empty Re: Кога жената е најубава?

Пишување by Infected Пет Апр 17, 2009 6:26 pm

Koке е природна без силиконi и 3кила шминка :D
Infected
Infected
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 40

Вратете се на почетокот Go down

Кога жената е најубава? Empty Re: Кога жената е најубава?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Апр 17, 2009 9:34 pm

Infected напиша:Koке е природна без силиконi и 3кила шминка :D


несторрр?? affraid affraid affraid affraid affraid affraid
шо ти се десило ? tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кога жената е најубава? Empty Re: Кога жената е најубава?

Пишување by Џајко Пет Апр 17, 2009 9:37 pm

Јас мислам дек Бибе е во право.
Стварно уба жена е најуба наутро :D
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Кога жената е најубава? Empty Re: Кога жената е најубава?

Пишување by RoTkViCa Пет Апр 17, 2009 10:13 pm

Џајко напиша:Јас мислам дек Бибе е во право.
Стварно уба жена е најуба наутро :D

кога не била та во право? хахахахахха Suspect
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Кога жената е најубава? Empty Re: Кога жената е најубава?

Пишување by malina Саб Апр 18, 2009 7:34 pm

Мисла дека и од Бибе и од Кокан тезиве се точни
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Кога жената е најубава? Empty Re: Кога жената е најубава?

Пишување by Angelic Нед Апр 19, 2009 5:33 pm

malina напиша:Мисла дека и од Бибе и од Кокан тезиве се точни

го множам мислењето Cool
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Кога жената е најубава? Empty Re: Кога жената е најубава?

Пишување by Болиглава Нед Апр 19, 2009 6:28 pm

Јас го коренувам.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Кога жената е најубава? Empty Re: Кога жената е најубава?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот