Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кога се испијанивте за прв пат?

+38
zzz
Infected
ноунејм
METALBOY
kirce
Рамбо
Obibos
mn jak coek
Bleak
Mar4e
Stefk0
twilight
REGINA
TONI
SunRide
pankerishte
Punk
Џајко
Жбафта
Lastojca
T&T
комшивка
Odyssey
мирАл
Master
Gangi
Jordison
nance
Alexandra
корун
Болиглава
Marej
Bojancha
hollow
Karamba
sokol
kojgode
Ludi Milojko
42 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Кога се испијанивте за прв пат? - Page 2 Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by kojgode Нед Јан 18, 2009 3:51 am

Мареј напиша:Ам носам наочари...Smile)
Требаше да згрешиш намерно во овај пост за да ти повервиме.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? - Page 2 Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Marej Нед Јан 18, 2009 3:53 am

дПбро ќР знСм зС дрИг паР.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? - Page 2 Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Ludi Milojko Нед Јан 18, 2009 3:53 am

Јас за василица се фрлив "тро"
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? - Page 2 Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by T&T Нед Јан 18, 2009 11:39 pm

Никогаш и се надевам никогаш нема да искусам...
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? - Page 2 Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Болиглава Нед Јан 18, 2009 11:47 pm

T&T напиша:Никогаш и се надевам никогаш нема да искусам...
Ќе видиме.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? - Page 2 Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by комшивка Нед Јан 18, 2009 11:48 pm

Никогаш не вели никогаш...
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? - Page 2 Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Jordison Пон Јан 19, 2009 3:19 am

kojgode напиша:
Jordison напиша:kaj igor na rodenden, haaaaaaaa znajte :D
Чеај тоаш се испијани првпат или најмногу?

am pocnaja sive da se falet ebago.. ne biva
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? - Page 2 Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Master Пон Јан 19, 2009 6:50 am

егф јас денес мораф троа да се поднапијам, од кога не сеимав напиајано, а и + другарките од скпоје ми гдојдоас и морафф да прославам....и + иамф уште многу други причини.........
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? - Page 2 Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Lastojca Вто Јан 20, 2009 8:10 pm

еј како бе мене не ми теквит...се напив алкохол така без пијанење многу во 8мо мислам а летото прва за втора мислам дека прв пат беше убо убо пијање
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? - Page 2 Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Жбафта Пет Јан 23, 2009 12:04 pm

стефан знам ко дојде доме после Европа и трипати ја полнеше шољана ... cheers
Жбафта
Жбафта
Фаундер'с систер
Фаундер'с систер

Age : 30
Број на мислења : 41
Забавен? : ууфф...

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? - Page 2 Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Џајко Пет Јан 23, 2009 2:25 pm

Жбафта напиша:стефан знам ко дојде доме после Европа и трипати ја полнеше шољана ... cheers
хаааааааааахахаахаха осеќам дек ке ти е избришан постов... Smile
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? - Page 2 Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Punk Пет Јан 23, 2009 2:31 pm

ахахахааха... најмногу сеа за водици
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? - Page 2 Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by pankerishte Пет Јан 23, 2009 4:01 pm

За прв пат кога почнафме да пичиме по паркој и така нешто пред мн години кога бефме 7мо одд и заминафме канео и се очукафме со бело вино и тоа 3литарка за 3ца ама чиста ...ух...ни ден денес не можам да замислам како сни ја пиеле чиста али тоа.
И така камења..и после дома во кревет....блаааа...повраќање и дома им велиш фино лепо јадев хамбургер лош и ти веруваат се додека не стан ептен сумливо пошто се дешават секоја недела да копат в соба на неубо.
хахахахаха
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? - Page 2 Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by SunRide Пон Јан 26, 2009 3:03 am

Прв пат нз кога ама најмногу сум се испијанал на роденденот кај еден другар кога праесе 18 годинки хихихихихихих
SunRide
SunRide
Адаптер4е

Age : 114
Број на мислења : 14
Хоби(работа) : Da se metit samo neso

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? - Page 2 Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by pankerishte Пон Јан 26, 2009 9:26 pm

SunRide напиша:Прв пат нз кога ама најмногу сум се испијанал на роденденот кај еден другар кога праесе 18 годинки хихихихихихих

18?мн касно бре... Shocked Shocked
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? - Page 2 Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by TONI Вто Јан 27, 2009 5:24 pm

Прв пат ми беше летото осмо за прва ко бев.Никојпат не пијав алкохол и тие донови ми беа почеток.Едната вечер испив литар и пол слопско и бев камен.Се џитнав тогаш од пристаниште со си облека од шо не мислев шо прам.
Имав и некои пијанства гадни дур не си научив од прилика која ми е границата и знам тогаш да прекинам(скоро секојпат). Smile
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? - Page 2 Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by pankerishte Вто Јан 27, 2009 11:13 pm

TONI напиша:Прв пат ми беше летото осмо за прва ко бев.Никојпат не пијав алкохол и тие донови ми беа почеток.Едната вечер испив литар и пол слопско и бев камен.Се џитнав тогаш од пристаниште со си облека од шо не мислев шо прам.
Имав и некои пијанства гадни дур не си научив од прилика која ми е границата и знам тогаш да прекинам(скоро секојпат). Smile

колку јаки лудории се имаат дешавано со тие први пијанства...ко ке ми текнит...аахахахахах affraid santa rendeer
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? - Page 2 Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by REGINA Вто Јан 27, 2009 11:17 pm

не пијам алкохол, никогаш не се имам испијанато... ама не се рекло за џабе никогаш не вели никогаш ...
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? - Page 2 Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by twilight Сре Јан 28, 2009 5:07 pm

прв пат.... ееее то беше негде во далечното 7мо одделение Smile со пиво бе Smile
twilight
twilight
Адаптер4е

Age : 33
Број на мислења : 25

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? - Page 2 Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Stefk0 Чет Јан 29, 2009 1:36 pm

Прв пат во осмо.. беше еден убав сончев први мај, .. бев љубаништа.. Имаше многу бамбус... и шо ќе прајш? пи пи пи... и од тогаш само за нова година се прам тиква..
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? - Page 2 Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by pankerishte Чет Јан 29, 2009 3:21 pm

Stefk0 напиша:Прв пат во осмо.. беше еден убав сончев први мај, .. бев љубаништа.. Имаше многу бамбус... и шо ќе прајш? пи пи пи... и од тогаш само за нова година се прам тиква..
дан ми теквит на ова случајно?стеф ти си бре? Very Happy
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? - Page 2 Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Stefk0 Чет Јан 29, 2009 3:55 pm

Зависит ти кои си :П... А иначе стеф сум јас кој да сум??
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? - Page 2 Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Mar4e Чет Јан 29, 2009 6:25 pm

Не памтам...од прилика 8 одделение беше.

Mar4e
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 3

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? - Page 2 Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Bleak Пет Јан 30, 2009 12:46 pm

хмм.... Прв пат....? мисља дек беше 7-мо одд ито нашкола се напрајфме марамаладо. :D ам Св. Трифун ау и зад школо шљокензи црвено вино пљас трас и на час штеки појдофме хаха Smile ама јако беше (A)  Smile 
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? - Page 2 Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by mn jak coek Сре Фед 04, 2009 1:09 am

Lele povtorno ovaa tema.Ne znam sosto odbirate strani na koi gi iskazuvate svoite prvi iskustva vo pijanjeto.Ova veke stanuva diskutabilno i nesoodvetno za valkvi mominja i mladici

mn jak coek
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 11

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? - Page 2 Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот