Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кога се испијанивте за прв пат?

+38
zzz
Infected
ноунејм
METALBOY
kirce
Рамбо
Obibos
mn jak coek
Bleak
Mar4e
Stefk0
twilight
REGINA
TONI
SunRide
pankerishte
Punk
Џајко
Жбафта
Lastojca
T&T
комшивка
Odyssey
мирАл
Master
Gangi
Jordison
nance
Alexandra
корун
Болиглава
Marej
Bojancha
hollow
Karamba
sokol
kojgode
Ludi Milojko
42 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Ludi Milojko Нед Јан 11, 2009 10:52 pm

Koga se opivte za prv pat tolku mnogu da ne se sekavate na nishto???
Jas vo vtora godina sredno kaj vladce na rabota a vie?
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by kojgode Нед Јан 11, 2009 10:53 pm

Јас на полуматура втората вечер бев напраен катамаран. Ме носеа дома. Т.е. то не беше првпат тоаш бев најмногу пијан. А првпат мислам Лапидариус беше во седмо или осмо не ми теквит кога беше шемата таму.


Последната промена е направена од kojgode на Нед Јан 11, 2009 10:58 pm. Мислењето е променето 1 пати
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by sokol Нед Јан 11, 2009 10:56 pm

јас на екскурзија во 8мо
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Karamba Нед Јан 11, 2009 11:40 pm

za polumatura prvata vecer!
Karamba
Karamba
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 10

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Ludi Milojko Нед Јан 11, 2009 11:54 pm

a sho pijashe karamba???
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by hollow Пон Јан 12, 2009 12:00 am

Јас ова лето пред да почниме наскола прв пат се напрајв фљм ништо да не памтам
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Bojancha Пон Јан 12, 2009 2:40 am

Kaj Alex na pastrmajlija....teshki posledici Smile ama zabavno....nz kaj mi e mak poddrshka, mi izbega od toolbarov...proshtavajte
Bojancha
Bojancha
Сакам ѕвездички
Сакам ѕвездички

Age : 32
Број на мислења : 31
Хоби(работа) : dremenje

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Marej Пон Јан 12, 2009 2:45 am

Мислам дек бевме 7мо или 8мо, беше зима и се собравме друштво да пијаме, ама јас и попе се напрајвме сардини.
И Попе праеше некој сцени и дојде Тони Панкерон и нешо ни кажвеше ама нормално, не ми теквит шо.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Болиглава Пон Јан 12, 2009 3:41 am

Нај фљм сум бил Август 2008 година. Кај hollow во станот. Матеро.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by корун Пон Јан 12, 2009 4:16 am

Втора вечер полуматура.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Alexandra Пон Јан 12, 2009 5:40 am

Bojancha напиша:Kaj Alex na pastrmajlija....teshki posledici Smile ama zabavno....nz kaj mi e mak poddrshka, mi izbega od toolbarov...proshtavajte

И мене тогаш ми беше прв пат ама не бев многу,а иначе да не се сеќавам на нишо беше лани на мојата слава и појќе она не го прам дефинитивно Laughing
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by nance Пон Јан 12, 2009 3:36 pm

првпат фљм бев 1ва година на една собиранка а нај нај фљм први мај минатата година и многу се контролирав таму. иам црни дупки во сеќавањево.
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by kojgode Пон Јан 12, 2009 4:04 pm

nance напиша:првпат фљм бев 1ва година на една собиранка а нај нај фљм први мај минатата година и многу се контролирав таму. иам црни дупки во сеќавањево.
Дали црните дупки беа слични на оние што ќе се создадат при судрувањето на честички во ЦЕРН?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Ludi Milojko Пон Јан 12, 2009 4:15 pm

Xaxaxaxaxa
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Jordison Пон Јан 12, 2009 10:01 pm

kaj igor na rodenden, haaaaaaaa znajte :D
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by kojgode Пон Јан 12, 2009 10:13 pm

Jordison напиша:kaj igor na rodenden, haaaaaaaa znajte :D
Чеај тоаш се испијани првпат или најмногу?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Gangi Саб Јан 17, 2009 3:47 am

ја у шесто одд од 2 водки сум бил мортус.нешо се курчев на турнеа пред пички се праев фраер и после поврачав не можев 5 дена да се опоравам од мамурлак
Gangi
Gangi
LIVERPOOL 4 LIFE

Age : 34
Број на мислења : 71

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Master Саб Јан 17, 2009 6:26 pm

не се сеќавам...........иначе најлошо пијанство имав летово, после то немозев три дена да се отрезнам
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by мирАл Саб Јан 17, 2009 8:48 pm

корун напиша:Втора вечер полуматура.

Можам да потврдам, толку олуле беше шо бараше жолчка од портокал!!! drunken
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Odyssey Саб Јан 17, 2009 9:17 pm

Многу мал бев првиот пат. Негде 6-7 години, имав навика да пијам вода од чавчиња за ракија, и визита ова она наместо вода ракија и папа......хахахаха
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by корун Саб Јан 17, 2009 9:19 pm

мирАл напиша:Можам да потврдам, толку олуле беше шо бараше жолчка од портокал!!! drunken
хахаха Very Happy
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by комшивка Нед Јан 18, 2009 2:53 am

првпат не се сеќавам, ама најмногу фљм се напрајв за Илинден 08.. уфф гадно искуство silent
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Marej Нед Јан 18, 2009 3:22 am

Ево на пример јас вечерва сум квалитетно поднапијана.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Болиглава Нед Јан 18, 2009 3:48 am

Мареј напиша:Ево на пример јас вечерва сум квалитетно поднапијана.
Немаш печатна грешка. Неважит.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Marej Нед Јан 18, 2009 3:50 am

Ам носам наочари...Smile)
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот