Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кој смер после втора и зш?

+8
Gallowsraven
Marej
METALBOY
Болиглава
The Breaking Dawn
Mary Jane
Рокси
KaTeRiNcE
12 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Кој смер после втора и зш? - Page 2 Empty Re: Кој смер после втора и зш?

Пишување by комшивка Сре Окт 14, 2009 6:44 pm

хахаха мене ми недостигат Речко... писмена: 27 души во една училница, 1 група, 4 задачи од учебник шо ги дал и лани и пред 2 години... хмм Кој смер после втора и зш? - Page 2 Icon_rolleyes
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Кој смер после втора и зш? - Page 2 Empty Re: Кој смер после втора и зш?

Пишување by The Breaking Dawn Сре Окт 14, 2009 7:07 pm

Болиглава напиша:^ Зато го имаш Речко.. шо се жалиш?Кој смер после втора и зш? - Page 2 Icon_smile
зш сеа го иам звонко.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кој смер после втора и зш? - Page 2 Empty Re: Кој смер после втора и зш?

Пишување by Mary Jane Сре Окт 14, 2009 9:03 pm

^ Историја иаме најмногу за учење да му се сневидит. Иначе не зажалив шо се запишав на природна А пошо нејќам да се тупам со социологија и географија. А и со Речко супер ни е. И морам да кажам дека годинава ни се попраја односите со Лоле.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Кој смер после втора и зш? - Page 2 Empty Re: Кој смер после втора и зш?

Пишување by The Breaking Dawn Сре Окт 14, 2009 10:15 pm

и мене не ми е мака. на крај краева знаев кој шо ке ми е и пак ојдов.
со лоле никојпат сум немала некој посебен однос а не пак оваа година. се тешам шо ми е последна
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кој смер после втора и зш? - Page 2 Empty Re: Кој смер после втора и зш?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот