Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Најдобри кладилничари во градов после sokol

+12
REGINA
hollow
malina
мирАл
mitan
Fantom
Lucybell
Karamba
kojgode
sokol
Mary Jane
Болиглава
16 posters

Go down

Најдобри кладилничари во градов после sokol Empty Најдобри кладилничари во градов после sokol

Пишување by Болиглава Пон Јан 12, 2009 2:28 pm

Моментално ми текнува само на Магистерон. Ако вие имате некој предлог пишете го.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Најдобри кладилничари во градов после sokol Empty Re: Најдобри кладилничари во градов после sokol

Пишување by Mary Jane Пон Јан 12, 2009 2:42 pm

Имат еден Иво од Коњско шо учит со мене, типон пораснал со билтен, а на школа само билтенот му стојт отворен на клупа.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Најдобри кладилничари во градов после sokol Empty Re: Најдобри кладилничари во градов после sokol

Пишување by sokol Пон Јан 12, 2009 3:18 pm

недајбоже да го видите магистерон ко ќе имате уплатено или штипнетесе за маде или фрлетего ливчето
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Најдобри кладилничари во градов после sokol Empty Re: Најдобри кладилничари во градов после sokol

Пишување by kojgode Пон Јан 12, 2009 3:57 pm

Букич и Ристесон се исто така големи кладилничари. И Митанон го заборајф.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Најдобри кладилничари во градов после sokol Empty Re: Најдобри кладилничари во градов после sokol

Пишување by Karamba Вто Јан 13, 2009 3:54 am

erhan i harun se najdobri vo kladilnicive
Karamba
Karamba
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 10

Вратете се на почетокот Go down

Најдобри кладилничари во градов после sokol Empty Re: Најдобри кладилничари во градов после sokol

Пишување by Lucybell Вто Јан 13, 2009 3:58 am

Речко Smile
Lucybell
Lucybell
~ѕвонулка~

Age : 33
Број на мислења : 102

Вратете се на почетокот Go down

Најдобри кладилничари во градов после sokol Empty Re: Најдобри кладилничари во градов после sokol

Пишување by kojgode Вто Јан 13, 2009 3:59 am

Lucybell напиша:Речко Smile
Во потполно се согласувам со Lucybell. Незнам како не ни текна досеа. Алал да ти е .
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Најдобри кладилничари во градов после sokol Empty Re: Најдобри кладилничари во градов после sokol

Пишување by Fantom Сре Јан 14, 2009 12:54 pm

Јас. 
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Најдобри кладилничари во градов после sokol Empty Re: Најдобри кладилничари во градов после sokol

Пишување by Болиглава Сре Јан 14, 2009 12:56 pm

Fantom напиша:Јас.
Да ти го опнам вгас.
Сеа кој е?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Најдобри кладилничари во градов после sokol Empty Re: Најдобри кладилничари во градов после sokol

Пишување by Fantom Сре Јан 14, 2009 12:57 pm

Јас пак.Којко мој, кој да е.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Најдобри кладилничари во градов после sokol Empty Re: Најдобри кладилничари во градов после sokol

Пишување by mitan Чет Јан 15, 2009 1:58 pm

кладилнициве за вас се виса математика море Very Happy јас уплакам една....да не претерам 7 год cyclops а сеа согледвам дека е мн глупа работа Smile
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Најдобри кладилничари во градов после sokol Empty Re: Најдобри кладилничари во градов после sokol

Пишување by мирАл Чет Јан 15, 2009 10:45 pm

за митанов е глупа работа зш џабе уплаќат, после седум год виде дека во минус влегвит :D
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Најдобри кладилничари во градов после sokol Empty Re: Најдобри кладилничари во градов после sokol

Пишување by mitan Пет Јан 16, 2009 3:39 am

е де....изглеа од то е...
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Најдобри кладилничари во градов после sokol Empty Re: Најдобри кладилничари во градов после sokol

Пишување by sokol Саб Јан 17, 2009 3:35 pm

јас сум во плус
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Најдобри кладилничари во градов после sokol Empty Re: Најдобри кладилничари во градов после sokol

Пишување by malina Саб Фед 14, 2009 7:42 pm

мислам дека на сидорон рамен му немат,можда понекогаш губит ама и многу добиват
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Најдобри кладилничари во градов после sokol Empty Re: Најдобри кладилничари во градов после sokol

Пишување by hollow Пон Фед 16, 2009 11:02 pm

Иам слушано приказни за онај Ангел од шекана викет парче праел
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Најдобри кладилничари во градов после sokol Empty Re: Најдобри кладилничари во градов после sokol

Пишување by REGINA Пет Фед 27, 2009 7:50 pm

дајте бе некое ливче кажете да напрам... шубо ми одеше порано (дур кладењето не ми беше навика)... сеа фрљам пари на ветров у пм!

неам фатено (ливче) не памтам од кога.... Crying or Very sad
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Најдобри кладилничари во градов после sokol Empty Re: Најдобри кладилничари во градов после sokol

Пишување by pizzaro Саб Мар 07, 2009 9:24 pm

aco drvono

pizzaro
Адаптер4е

Age : 29
Број на мислења : 2

Вратете се на почетокот Go down

Најдобри кладилничари во градов после sokol Empty Re: Најдобри кладилничари во градов после sokol

Пишување by Odyssey Нед Мар 08, 2009 3:37 am

климо тапана
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Најдобри кладилничари во градов после sokol Empty Re: Најдобри кладилничари во градов после sokol

Пишување by METALBOY Пон Мар 23, 2009 11:34 am

Mary Jane напиша:Имат еден Иво од Коњско шо учит со мене, типон пораснал со билтен, а на школа само билтенот му стојт отворен на клупа.
точно е ова само да имаше барем малу од малу среќа What a Face
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Најдобри кладилничари во градов после sokol Empty Re: Најдобри кладилничари во градов после sokol

Пишување by Bleak Пон Мар 23, 2009 12:59 pm

Fantom напиша:Јас пак.Којко мој, кој да е.

Да знајте. Ак ме сретнит Фантом по чаршија ко ќе имат напраено ливче морат да ф'тнит Very Happy чудна работа... Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Најдобри кладилничари во градов после sokol Empty Re: Најдобри кладилничари во градов после sokol

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот