Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Со кого од форумов....

+19
*UnIqUe*
Obibos
Ангелина
корун
Master
A GiRL
Odyssey
Bleak
Golub-Samoubica
RoTkViCa
Angelic
The Breaking Dawn
Marej
KaTeRiNcE
REGINA
Ivana
noviot
kojgode
Џајко
23 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Со кого од форумов.... - Page 2 Empty Re: Со кого од форумов....

Пишување by Master Пон Апр 20, 2009 6:11 pm

Со Голум самоубица се разбира!!! Cool
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 32
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Со кого од форумов.... - Page 2 Empty Re: Со кого од форумов....

Пишување by REGINA Чет Апр 23, 2009 10:29 pm

дан заборам да прашам меѓу кој и кој е кладбава за темава... извинете ама смешно ми е Laughing
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 32
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Со кого од форумов.... - Page 2 Empty Re: Со кого од форумов....

Пишување by kojgode Пет Апр 24, 2009 1:39 am

Шо кладба?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 31
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Со кого од форумов.... - Page 2 Empty Re: Со кого од форумов....

Пишување by Odyssey Пон Апр 27, 2009 4:50 pm

Јас многу сакам со Fairy.... многу многу најмногу..... Smile
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 66
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Со кого од форумов.... - Page 2 Empty Re: Со кого од форумов....

Пишување by корун Пон Апр 27, 2009 4:50 pm

Odyssey напиша:Јас многу сакам со Fairy.... многу многу најмногу..... Smile

и јас I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 31
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Со кого од форумов.... - Page 2 Empty Re: Со кого од форумов....

Пишување by Odyssey Пон Апр 27, 2009 4:52 pm

корун напиша:
Odyssey напиша:Јас многу сакам со Fairy.... многу многу најмногу..... Smile

и јас I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you

Каде преку ред бе?
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 66
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Со кого од форумов.... - Page 2 Empty Re: Со кого од форумов....

Пишување by корун Пон Апр 27, 2009 4:53 pm

6о е бе? сака6 бокс?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 31
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Со кого од форумов.... - Page 2 Empty Re: Со кого од форумов....

Пишување by Odyssey Пон Апр 27, 2009 4:56 pm

корун напиша:6о е бе? сака6 бокс?

Абе ако си админ не морат да се стегаш, ќе се пресметаме во живо и Емиљја ќе одлучит...
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 66
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Со кого од форумов.... - Page 2 Empty Re: Со кого од форумов....

Пишување by Ангелина Сре Апр 29, 2009 9:55 pm

Very Happy

корун напиша:6о е бе? сака6 бокс?


Абе ако си админ не морат да се стегаш, ќе се пресметаме во живо и Емиљја ќе одлучит...
уф и договори за фајтој почнаја да се прат Very Happy lol!
Ангелина
Ангелина
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 10
Забавен? : како музика хахаха

Вратете се на почетокот Go down

Со кого од форумов.... - Page 2 Empty Re: Со кого од форумов....

Пишување by Obibos Сре Апр 29, 2009 10:00 pm

Јас сите од форумов би ги работел.без разлика на машко и женско хахахахах
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 32
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Со кого од форумов.... - Page 2 Empty Re: Со кого од форумов....

Пишување by *UnIqUe* Чет Мај 14, 2009 9:43 pm

Bleak напиша:Со едно девојче на буквата Т... Very Happy

Јас знам Very Happy
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Со кого од форумов.... - Page 2 Empty Re: Со кого од форумов....

Пишување by Bleak Пет Мај 29, 2009 1:42 pm

Obibos напиша:Јас сите од форумов би ги работел.без разлика на машко и женско хахахахах

.!. - Е види шо ќе ги работиш сите... хаха Smile): мала шала... Very Happy Very Happy Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 32
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Со кого од форумов.... - Page 2 Empty Re: Со кого од форумов....

Пишување by REGINA Чет Јун 25, 2009 4:14 pm

со кого од форумов би сакала да имам дејт?

уф па..
со кокан маленко, на форумов со прекар kojgode (коешто според македонскиот правопис треба да биде напишано koj-gode)

и не. не го напишав ова колку да видам како ќе изреагират ко ќе прочитат, каков шо беше случајот ко напиша тој за реџина односно за мене.

по можност нека не се креват прашина за постов или нешо хемии аУ ти реков ми рече. детево ми требит нешо на другарска база tongue
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 32
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Со кого од форумов.... - Page 2 Empty Re: Со кого од форумов....

Пишување by Четкар Пет Aвг 07, 2009 3:02 pm

со сите букаќе би праел.
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 32
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

Со кого од форумов.... - Page 2 Empty Re: Со кого од форумов....

Пишување by Angelic Пет Сеп 11, 2009 12:36 am

Зш темава не е во Љубов и секс? Со кого од форумов.... - Page 2 Icon_smile
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 31
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Со кого од форумов.... - Page 2 Empty Re: Со кого од форумов....

Пишување by Fantom Вто Окт 20, 2009 7:53 pm

Јас би со Реџина, па после ќе си сфирнам куршум во слепоочница пошо не би можел да живеам со фактот дека сум ебел гремлин.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 32
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Со кого од форумов.... - Page 2 Empty Re: Со кого од форумов....

Пишување by Болиглава Вто Окт 20, 2009 7:54 pm

Не отворај стари рани, мојш да јајш шамара.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 31
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Со кого од форумов.... - Page 2 Empty Re: Со кого од форумов....

Пишување by Fantom Вто Окт 20, 2009 7:55 pm

Ќе требит столче да и дам, и на прсти да се поткачит, за шамара да ми дајт. Вака е таман за еден блоуџаб да ми  пружит, без да морат да клечит.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 32
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Со кого од форумов.... - Page 2 Empty Re: Со кого од форумов....

Пишување by Jordison Вто Окт 20, 2009 8:48 pm

Fantom напиша:Јас би со Реџина, па после ќе си сфирнам куршум во слепоочница пошо не би можел да живеам со фактот дека сум ебел гремлин.

хихихиххихи. Респект!
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 31
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Со кого од форумов.... - Page 2 Empty Re: Со кого од форумов....

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот