Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Омилен дел од женското тело?

+18
mitan
folder
Alexandra
комшивка
Mule
мирАл
Gangi
dzole
Џајко
T&T
Fantom
Ludi Milojko
nance
sokol
kojgode
Jordison
Болиглава
Blume
22 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Омилен дел од женското тело? - Page 2 Empty Re: Омилен дел од женското тело?

Пишување by folder Вто Јан 20, 2009 11:58 pm

Долга ПРАВА коса, слатко фаце, цицка и г'з не ме палет многу ама не е на одмет и то... Twisted Evil
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од женското тело? - Page 2 Empty Re: Омилен дел од женското тело?

Пишување by mitan Сре Јан 21, 2009 12:55 am

да е уба симпатична и ова она....а омилен дел гзе...уффффф
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од женското тело? - Page 2 Empty Re: Омилен дел од женското тело?

Пишување by DamjanMitreski Сре Јан 21, 2009 1:27 pm

Se soglasvam so T`n`T nema posexy od nozete i grbot, no.. bez sarm ne parajme nisto

DamjanMitreski
Адаптер4е

Age : 33
Број на мислења : 6
Хоби(работа) : Ucam, zasega i uzivam
Забавен? : da

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од женското тело? - Page 2 Empty Re: Омилен дел од женското тело?

Пишување by Punk Пет Јан 23, 2009 2:48 pm

Џајко напиша:долга, црна, права (во репче ваква коса мн ме палит)
блеелееее
ме потсеќат на некоја.. Smile
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од женското тело? - Page 2 Empty Re: Омилен дел од женското тело?

Пишување by The Breaking Dawn Вто Јан 27, 2009 12:42 pm

абе зш сите имет г'зе напишано??
толку ве палет газој? Wink имат поубај делој на женската...мислам јас не сум некоја шо се палит на женски ама да бев машко...очи, заби нешто најубај ќе ми беа....
ама не сум така да сепак....г'зé WinkWinkWink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од женското тело? - Page 2 Empty Re: Омилен дел од женското тело?

Пишување by pankerishte Вто Јан 27, 2009 1:53 pm

Очи очи очи....коса(да не фарбана и триста чуда да имат на тоа косата),лице(без пудра) и после друго идат. cyclops
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од женското тело? - Page 2 Empty Re: Омилен дел од женското тело?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Јан 29, 2009 12:42 am

folder напиша:Долга ПРАВА коса, слатко фаце, цицка и г'з не ме палет многу ама не е на одмет и то... Twisted Evil

уф..дискриминираш женски со виткани коси...срам да ти е Shocked Neutral
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од женското тело? - Page 2 Empty Re: Омилен дел од женското тело?

Пишување by мирАл Чет Апр 02, 2009 11:18 pm

Најразлични атрибути Twisted Evil
Ама џабе ти се ак е фаца јогурт, ко благица пеперуткана pale No
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Омилен дел од женското тело? - Page 2 Empty Re: Омилен дел од женското тело?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот